Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

iPhone 6/6 Plus все още не се сервизира от Creative Center. Лично се обаждах преди няколко дена да питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бре… странно. Не бих могъл да коментирам, предполагам е въпрос на време, знам ли.

Това, което исках да кажа е, че просто трябва и това да се вземе под внимание, когато се планира покупка.

Фактора цена е важен, но има и други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера във Варна , в офис на Ментел отказаха да покажат дори кутийката на iPhone 6 ,щото "телефони за 2000лв не разпечатваме" . Купуваш и тогава виждаш какво си купил!?!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие го направихте бахти приключението и интригата, да купиш един насран телефон, баси!!! Пък и две еднакви теми за това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съберете онази тема с тази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Консултантите в магазините нямат вина, че не им предоставя фирмата тестови бройки, за да видят хората дадения модел.

Ако отворят 1-2 кутии за да го показват, после няма кой да купи тази бройка.

Ти би ли взел бройка, чиято кутия е разпечатвана и виждаш, че е махано фолио, активиран е апарата и т.н.?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами купуват се телевизори за 6-7 бона и ги тестват преди да ги платиш;)Направиха айфона като нещо невиждано и суперценно!Баси мтела;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са виновни Мтел ...Такава глупост не бях чувал.Значи в Ню Йорк,като има опашки да го правят 20000$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Сердика Мтел вече има изложени, но само 6 -ци, ако някой все още се интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти все едно падаш от луната... за iPhone 3, 3G, 4, 4S, 5, 5S нямаше ли истерия? Имаше! Беше ли цената под 1000 лв? Беше! А сега колко е? Това са глупости, че не били виновни Ментел. Ами кой? Аз защото искам да си го купя ли... защо на други места може да се продава за 1400 лв, ФО, а Ментел го дават за 2000 лв. Вярно, че в БГ винаги ще се намерят глупаци които да платят и 3-4 000лв, ама хайде моля ти се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам доколкото са им по-евтини мобилните планове, но хич не излиза без пари.

Ето двугодишните планове на АТТ за 6-ца:

7654023.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А заплата 2000 $ ? Минимална :)

Тук 2 GB план с ограничени разговори 2000+200 ти е 55-60 лева. При тях 80$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е задължително да е от там, а че наглеят... До сега да бях взел един на съпругата ми, ако не бях тези цени. Като добавка тя е на глобул, щеше да се прехвърли директно при тях... ама не. Важното е да налапат 500-600 лв отгоре, а това че могат да спечелят нови абонати не ги интересува.... Предпочитам да не плащам 2 000 лв кеш, а да го взема на изплащане и Мтел е нормално като мобилен оператор да е с най-изгодна оферта, така както е навсякъде по света. Моята 5s-ка миналта година я взех още първата седмица след като я пуснаха, на фирмата и излезна 800 лв на изплащане...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих, по простата причина, че аз няма да си сменям телефона. От към красота 6 не може и на малкия пръст да стъпи на 5s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Wayward, гледам че в последно време се изживяваш като един огромен извор за мозък. Та да те попитам: къде е вината на Мтел? Доколкото прочетох написаното тук от колеги е , че в магазините има или няма в наличност модели и , че все още не се продават телефони. Никъде не видях някой да е написал , че въоръжени до зъби служители обикалят и на карамба те принуждават да си купиш айфон.

В Америка и мобилните им планове са по-евтини и по-изгодни и бензина им е по-евтин и заплатите им са по-високи. Но това какво общо има с България?

Щом има кой да го купи на тази цена само за да е пръв, защо да не му го продадат? Както виждаш колкото и голми фенове да са потребителите на форума ни, повечето от тях намериха начин да си го вземат от вън и да задоволят нетърпението си на по-нормални цени.

Бях написал дълго мнение,но няма да се заяждам не е за това форума.Да смятам,че това което написа за истерията на потребителите,която е докарала високите цени е БЕЗУМНО.И за Мтел това е лошо те сами ще видят.1250Е го продаваха мисля.Ами няма я тази цена никъде по света.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лакомия е причината, случайно ако не ти е ясно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За една седмица свалиха цената с 300 лв.

И то само, защото видяха цените от другите оператори. Това си е спекула, пък иначе нека да си имат различни фактори в ценообразуването.

А ето и определението за "

спекула":

търговия за бързо забогатяване, основано на препродажба, разлика в цените, дефицит на стоки и др.

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пазара и търсенето регулират цената. Щом държат такава-значи има търсене. Що няма домати по 5 лева лятото? Не виждам смисъл от 100 поста на тема колко са гадни мтел. Приказката за баницата казана по горе е абсолютно точна.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже сте големи икономисти.... Миналата година нямаше ли търсене?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...