Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Аз също съм взимал 4-ка и 5-ца на лизинг, като фирмата има 20-30 карти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kaizera,

Имаме два Macbook air , 4-ри IPhonе и iPad на лизинг .Това е нещо ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Algor, ние сме с не повече от 15 карти и сметка 5-600 на месец, така че не сме им от големите клиенти. Не сме се пазарили и уговаряли с тях, но и двата телефона ги взех без проблеми - може ли? Може! Общо взето това беше.

Matsan, не мога да разбера какво имаш предвид? Ако имаш пред иронично, че всичко може да се вземе на лизинг, то не си схванал моля коментар. Това беше отговор на algor, че корпоративните клиенти не могат да взимат телефони на лизинг. Ако не е бил ироничен коментар, тогава наистина не схващам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мещо не сме се доразбрали ( или а не съм прочел правилно) . Останах с впечатление, че каза , че корпоративни клиенти не могат да взимат нализинг и това провокира поста ми!

Всъщност Algor го каза:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви да спрем с този лизинг и дъвкането му в още 25 поста.

Казах нещо (това, което са ми обяснявали корпоративните акаунти), след мен колегата каза, че бъркам и той ползва такива услуги, аз се съгласих и си напсувах наум акаунтите и се разбрахме.

Няма смисъл да продължаваме да обясняваме едно е също.

пп. Броя на картите го споделих саркастично и касае тъпунгерите - акаунти лъжливи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама то и в брой нещо ми измънкаха, че шестицата не била в листа им на устройства за бюджет ли, за субсидия ли... Абе убита работа. ФО от САЩ или от технотата ще е като предния и толкова :smile:

Още преди време писах, че за бюджет няма да го дават. Само кеш.

На каквито винаги е бил iPhone. 1300-1600 в зависимост от плана който ползваш.

newabv - не чакай за бюджет iPhone 6. В началото едва ще стигат, чак след 6-7 месеца може.

Още преди време писах, че за бюджет няма да го дават. Само кеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам три петици на лизинг...едната в момента е в бокса на булграм :D

На фирмата са, корпоративен клиент сме с 50+ карти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее… стига де, ще докарате някой комплекс на algor :tooth:

Сашо, или нещо не си се разбрал с тези от Мобилтел, или са решили да те заблудят по някаква причина… а, по каква нямам идея. Аз лично не мисля, че има нещо изгодно в лизинга, но всеки знае себе си. Сега, като се замисля май има, но… не е за тук ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие като се вкарате в някой филм и не искате да излезете от киносалона, макар филма да е приключил още преди час.

Не ме интересува лизинг мен лично, но младежите я от единия офис, я от другия все попитат като излезе някой нов модел "А бе шефе, може ли да си взема едикой си модел ама на изплащане и ще си давам парите всеки месец или ще ми ги удържате направо".

Питам заради хората и е без значение изгодно ли е или не.

И стига ръчкали само Мтел - по обяд питах (отново) и оня дирник от Виваком, който за пореден път ми каза, че няма как да ми даде който и да е апарат на изплащане.

Утре ще питам и корпоративния в Глобул, за да приключа темата с близингите и смукингите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви да спрем с този лизинг и дъвкането му в още 25 поста.

Едит:Малко се застъпихме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не обичам да взимам на лизинг. Но... обичам да давам :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел съм ми подарявали няколко телефона от най-високия клас, за последно беше Galaxy S3, при това месец след излизането му на пазара. Веднъж iPhone 4 и веднъж iPhone 4S. Последните 1-2 години не съм ги питал, но преди яко ги натисках и даваха. Това беше винаги малко преди да ни изтече договора :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истината е - САМО ЕДНА :

Сkъпите ни "джаджи" не са евтини никъде.

Дори в държавите които споменавате цените под договор не са никък евтини -такса от 50 долара а месец никак не е малка -да не говорим че фирмите "примерно" в USA ТИП корпоративни клиенти както е тук им излиза по скъпо от колкото на физическо лице.

Само тук има някъкво извъртено мислене че щом сме корпоративни клиенти всичко треее да ни е FREE .Трее си взимаме ДДС-то да го пишем на фирма и т.н. да се вкючваме към фирми да ни е по евтино.

Хора не се занимавате с iphone-и от вчера,знаете много добре че след всяко излизане на нов модел цените са във въздуха -кой успял да вкара от някъде си слага печалба- та ако ще и космическа ,на който не му отърва да не купува.

Мобилните ни оператори си знаят най-добре -има ли търсене има и печалба .Ако не се търси няма и да се продава или ако търсенето е малко цената ще е на долу ;)

Лизингът никога не е изгоден за крайния клиент-никой продавач няма да се пр@@бе да е на загуба от лизинг за сметка на клиента :smile:

Това е мое мислене може и да не съм прав,не искам да обидя никой ,но спора е излишен :biggrin: .

Ако някой има информация дали "Глобус" ще го предлагат.

Дали Мтел" ще свалят цените

Дали "Вивалом" ще го предлагат на обикновенни клиенти - ДА СПОДЕЛИ!!!!

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последно предъвквам темата за лизингите . Личното ми мнение е ,че за корпоративен клиент лизинга е изгоден от Мтел - годишната лихва е 3 % ако не се лъжа. Физическо лице като взима го задължават да е на определена тарифа ,за да получи телефона на по-ниска цена, а при фирма не стоят точно така нещата. Докато примерно при ТBI и другите подобни е 15-20% според срока на изплащане. Пример: взимам фотоапарат на жена ми ,която е фотограф,като физическо лице на цена 5100 лева на изплащане за срок от 3 години. Крайната сума ,която ще платя за това е 7600лв! Така гледано за мен лизинга от Мтел си заслужава отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че няма лошо в някои определени лизинги.

За Мтел конкретно ми казаха, че трябва да има само три минали фактури - това за фирми, което пак е някакво предимство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех iPhone 6 64GB от Мтел за 1595.00 лв. и абонаментен план за ~60 лв. Телефона е с английско зарядно, но допълнително дават зарядно, съвместимо с нашите контакти. Сега установих, че зарядното, което са ми дали е модел A1300, който включен в Програма за подмяна на европейски USB захранващ адаптер Apple 5W. Ако някой мисли да си купува от тях, нека да погледне дали не му набутват от дефектните зарядни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това обяснява цената: 619 паунда + европейско зарядно = 1595лв. Съвсем колкото в европа и Uk (само че свободно, без договор), но който не му се правят схеми с поръчки, доставки и т.н. и ползва договора на съответния оператор е ОК.

Само не знам от къде намериха такива зарядни (предполагам нови) които отиват за смяна директно.

Предполагам и твоето ще пътува за там.

Честито, със здраве да си го ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сбирката коментирах, какво ще се получи, и с цените на дивайсите, и с "проблема" със зарядното, който не е за нашия пазар. С Asenn_77 говорихме, а и johnnybravo беше… До колкото си спомням първия имаше ядове с Мобилтел за аксесоар за предишен модел, който се разбра, че бил по "същата схема".

Положителното, както казва baronbg е, че няма да се налага да се правят схеми, но не трябва да се забравя и +1 година гаранция, която колкото и да е дискусионна, според някои колеги все пак я има.

Със здраве johnnybravo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел не предлагат 128 GB, затова ги подминах...макар че мислех да взимам от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам Колето предлага 6 на добра цена, та чак се замислям!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Глобул днес ми казаха в един от техните магазини,че мога да си го закупя свободно без такси и глупости за 1450 лв.

Интересно...

Но иначе с тарифенплан не могло...

Явно пак си правят някакви интересни сметки момчетата в магазина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам Колето предлага 6 на добра цена, та чак се замислям!

1350 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6+ от утре в Мтел - 2200 БЕЗ ДДС, с планове от 1950 до 1500 С ДДС

Редактирано от Petko Chakov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...