Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Аз виждам промяна и в цените за частни лица.

http://www.mtel.bg/u...0.0.0.0#price=0

6-6%2B.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промяна в цените на Мтел за бизнес клиенти.

Това,до колкото разбрах аз,важи само с придобиване на нова карта.Което лично аз не го разбирам за правилно.

В началото на година си промених тарифите,до тези които ни устройват и взех нужните карти.

Какво да ги правя тези нови карти в момента?!

Това,че сме били техни клиенти над 10години нямало никакво значение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До секунди си говорих с акаунта, Вива. Предлага ми 6/16 за 1300 без ДДС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха!Толкова излезе моя 128 ГБ с ДДС...на изплащане;))))От Теленор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това,че сме били техни клиенти над 10години нямало никакво значение...

Що ли им викат "ментел"? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До секунди си говорих с акаунта, Вива. Предлага ми 6/16 за 1300 без ДДС.

Това ми отговориха на мен :

Това са цените,ако ми ги дават през бюджета.

Цените на Iphone 6 са три . Първата цена е за усвояване от бюджет и е 1279.9 лв. без ДДС . Втората цена е 1079.9лв. без ДДС с пакет за интернет 3 000 MB неограничен на цена от 20лв. на месец . Третата цена е 879.9лв. без ДДС и също е при активиране на допълнителен пакет интернет 10 000 MB за 40лв. месечен абонамент. И в трите случай може да се заплати с предоставения бюджет .
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SS, говоря за кеш и като гледам и при теб е същото. Имам бюджет за три броя, но при тези цени да се плякат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

64-ка, около 800 лв. Ще дам подробноси като го взема. Мтел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах акаунта, защо са им тези цени... Викам му, не печелите от тях, защо ви е да надувате?! Останах изненадан от това, което ми каза. В България се продават до по 200 телефона iPhone, на ден!!! Само от Вива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надали толкова нови се продават месечно от всички оператори. По собствена статистика, в България се продават 2500 - 3500 нови апарата на годишна база, в това число и "вноса под масата" от частни лица и фирми. В България(в момента), има около 5 - 600 000 айфона от всички поколения(собствено изчисление), в което число влиза и вносът втора ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той ми говори за статистика на най-големия мобилен оператор, ти за твоята :D

И аз му казах, че може да говори за година, но той твърди друго. Познавам го от години. Идва и преговаряме на топло в офиса, като приятели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено сега със заключените теленорски апарати ще се увеличи бройката поне с 1000.

И в тази връзка манталитета на българина се убеждавам, че е уникален.

Гледам "търговците", които са се набълбукали с апарати заключени и са ги пуснали в Продавалника на цени на отключени - страхотен търговски нюх, с реализиране на уникални печалби. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо любопитно. Открийте разликите ;)

от 07.11.2014 г.

от 15.11.2014 г. (преди минути)

Ще се окаже, че високият рус мъж не е излъгал "по телевизора" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време беше. На българската им страница, се мъдреше 5S до преди някой ден. Срамота е меко казано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересното за мен е, че Мобилтел ги няма в "статистиката"… вече. Хубаво е да те има в официалната страница на Apple, а още по-добре е да си единствен!

Какво се промени само за няколко дни? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре? За кой? Единствен е монопол. Най-добре е всички оператори да го предлагат. Но това ще е добре за клиентите.

Сигурно това си имал предвид, но си се объркал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

baronbg, имам предвид, че е добре за единствения, т.е. е кофти за всички останали… мислех, че е ясно, егати.

Сериозно е да си единствен, това предполага много "як гръб" и "вързани кинти". Май Мобилтел са изпаднали от "класацията", все пак. CEO -то на Теленор каза на пресконф., че "… Теленор има единствен официален договор за iPhone с Apple за България.", много се изненадах, но… евала все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Мтел ще си подновят договора догодина. Нямали са зор като няма конкуренция. Както беше и преди - след Глобул се пуснаха и те. Щом смъкнаха цените без договор с епъл, означава, че са в "битката", а няма да разчитат на някой заблуден клиент да го купи скъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МТел никога не са имали договор, за да го подновяват. Според твоето мнение е въпрос на техен избор, а всъщност е въпрос на възможности за продаване на количества.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи това са си го измислили от Apple.

10ed3304f8539af9.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише - наличен е. Това че е наличен, не значи че имат договор. МТел продават бройки от квотата на собственика им - Телеком Австрия. А тази година май даже ги купуват от къде ли не. Не един и двама души закупили iPhone 6 от МТел, написаха че след проверка в интернет, телефона е закупен от Германия.

А и както онзи ден един потребител пусна снимка, вече е наличен в Теленор, не в МТел. Та ей така изчезна договорния им партньор МТел от сайта им.

322cb7fa0ebddf71.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...