Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фабрично отключване на iPhone към английски оператори


Recommended Posts

Само това ли е начина за оклиучане на този модел телефон ?

Редактирано от Aleksandar Borisov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казва се "Предвид". Не на предвид, в предвид и т.н.

п.п. За "оклиучване", нямам думи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, купих си един Iphone 4S от eBay с лек дефект, който успяхме да оправим. Но за съжаление телефона е заключен към о2, на тяхния сайт прочетох, че може да се отключи срещу 15 паунда с предплатена карта, но трябва да се направят 3 разговора от по мин. 15 сек. Намерих карта, заредих я направих разговорите към три английски номера, но от България. При което се оказа, че не може така, разговорите не трябва да се правят в роуминг, а в Англия. Цяла седмица се борих с техните служители, но те така или иначе не искат да го отключат. Случайно попаднах на вашия форум, не успях да изчета всички постове, но видях, че е имало хора с подобен на моя проблем. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приготвяш от 90 до 200 лева в зависимост от това, чист ли е имея и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично съм отключвал по тозиначин няколко телефона. Само един ми отказаха, но причината е била друга, не заради роуминга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за моята щайга аифон 4 ай ос 6.1.3 бейзбанд 04.12.05 заключен на о2 великобритания ( нямам 02 сим)(тетърт джейлбрейк) някви варианти има ли за отключване гледам тоя пич нещо се е развихрил http://imania.bg/фаб...phone-от-англия

Редактирано от Kaloyan Georgiev Katsarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като не ти оттърва, не отключваш, но подобни изказвания за въпросния "пич" не са приятни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аха явно от тука инфо няма да я бъде да получа, извинявам се ако съм засегнал чувствата на някой с изкаванията ми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не ми просто тоя калкулатор малко смучи щото пише че дори не може да се джейлбрейкне пък аз съм го джейлбрейкнал (вързано)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не ми просто тоя калкулатор малко смучи щото пише че дори не може да се джейлбрейкне пък аз съм го джейлбрейкнал (вързано)

За нас "вързаното" не е свястен джейл, затова и го няма ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Здравейте нов съм в сайта и причината е че си намерих iphone 4s счупен е малко, но си работи и моя въпрос е . Дадох го на един познат и той го отключи, но после има и друго има Icloud с опция Find My Phone как мога да го махна дайте съвети не съм много нати с нещата :smile:.

Редактирано от Vascko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един начин, попитай собственика за паролата, въведи я и готово. Другата ти възможност е да му го върнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има опция, но не е евтина. Звънни в сервиза, в понеделник. Ако телефонът е български(купен в България), опцията не се предлага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах телефона е намерен в чужда държава съм, и възможно е да е на турист телефона, и той вече да го няма. Kато го намерих изчкаx малко някой да се сети да дойде да го потърси нямаше никой.Виждам, че явно няма друг начин за отключване освен да отида на местен оператор и да си платя и да го отключат.

Редактирано от Vascko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не си купиш един телефон, а този го предай на полицията и не си губи времето. И почитай, какво ти пишат колегите щот пропускаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах телефона е намерен в чужда държава съм, и възможно е да е на турист телефона, и той вече да го няма. Kато го намерих изчкаx малко някой да се сети да дойде да го потърси нямаше никой.Виждам, че явно няма друг начин за отключване освен да отида на местен оператор и да си платя и да го отключат.

Ако човекът, на който е телефона го е вкарал в "lost mode" през icloud може да забравиш за каквото и да е отключване. А ако ти е изпратил и съобщение с телефон или мейл на изгубения си телефон, най-добре му го върни - на никой не му е приятно да си губи вещите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...