Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фабрично отключване на iPhone към английски оператори


Recommended Posts

Изпрати ми имея на лично ако искаш. Да го проверим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MC603B е О2. Ноу сървис може и по други причини да има ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MC603B може да бъде без проблем и Водафон - виждал съм го многократно! И аз на модели не вярвам :)

Alxx, къде се изгуби като старите пари? Щеше да звъниш вчера ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хораа помагайте !

Какво мислите за тоя сайт ? http://www.iphone-unlockme.com/?gclid=CP7Pp-3w3bICFYNc3godinoAJA

Редактирано от Iliana Alexandrova
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива има десетки! Правиш го на свой риск. Нали не очакваш да те посъветваме за нещо, което не сме тествали! Ако има някой, който да го е пробвал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, момиченце, спри се! Спри спама, запознай се с правилата , чети темите, и вземи се определи, та да оправиш пола си в профила!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

www.megara1n.com

Някой пробвал ли е това ?

Здрасти, по мое мнение този сайт е 100% SCAM! Няма как да има една цена за отключване на всички оператори, които предлагат в списъка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих преди няколко дни 4ка 32гб от УК заключена към о2, момчето каза че договора е пред изтичане (взима айфон 5 с нов договор) въпросът ми е има ли някой от форума който да е успял да отключи айфона чрез о2 съпорта и вкарването на 15 паунда в картата. Имам една карта на о2 ако я заредя с 15 пауда дали мога да направя цялата работа или ми трябва картата с която е подписан договора към телефона, това малко не ми е ясно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Постара ли се да прочетеш поне първите няколко мнения или си пляскаш по инерция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се доизразил, прочетох ги мненията обаче са от 2011 имах предвид някой да е отключвал скоро, в последните 2-3 месеца, понеже чета различни информации че вече не отключвали толкова лесно, че искали ук адрес и т.н А не говоря добре английски, за да звънна на съпорта и да се информирам от 1ва ръка. Другото което е че напред в темата се споменява че трябва да си в Англия, друг пък казва че може и в роаминг да се проведе активиращия разговор и т.н

Не мисля че някой който си е отключил телефона скоро би му било проблем да драсне с 2-3 изречения дали е успял да го регистрира с обаждане извън англия и после да го отключи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих преди няколко дни 4ка 32гб от УК заключена към о2, момчето каза че договора е пред изтичане (взима айфон 5 с нов договор) въпросът ми е има ли някой от форума който да е успял да отключи айфона чрез о2 съпорта и вкарването на 15 паунда в картата. Имам една карта на о2 ако я заредя с 15 пауда дали мога да направя цялата работа или ми трябва картата с която е подписан договора към телефона, това малко не ми е ясно

Не ти трябва такава карта (с която е подписан договор).

Преди две години и 2 месеца взех от О2 апарат с предплатена карта.

Момчето на което го продадох впоследствие, днес направи процедурата с друга предплатена карта и всичко е абсолютно перфектно.

Сега чака само отключването до две седмици.

Предплатена карта, 3 активиращи разговора по 15 секунди (около 1 паунд дръпна от картата общо за трите), попълване регистрационната форма и хоп - честито и очаквайте до 2 седмици отключването.

Това е.

И ти говоря за процедура, правена днес, а не преди намколко си време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А разговорите ги направи от БГ нали т.е в роуминг ?

едит: то пък взе че дойде телефона. Заключен е към Теско, но до колкото разбрах телефоните на теско можели да се отключват и от о2 и от водафон, ще го боря и ще ви кажа до къде съм я докарал. Все пак ако някой е отключвал точно теско може да прати едно ЛС как го е направил :tooth:

Редактирано от maxko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се.

От тук през роуминг с наши номера.

То и във формата се попълват два от номерата, с които си говорил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tesco Mobile използват мрежата на О2, така че евентуално те може да могат да ги отключват. Водафон почти невъзможно ако питаш мен, тъй като нямат нищо общо нито с О2, нито с Теско. :smile: Пък и при тях е по-сложна процедурата и не съм сигурен дали ако подадеш заявка онлайн ще се получи, тъй като за телефони все още в договор или с предплатена карта се плащат 19,99 паунда за отключване, но парите не се теглят от наличния кредит, а се заплащат чрез карта или в кеш. Безплатно се отключват само телефони, които са извън договор.

EDIT: От сайта на Tesco Mobile:

Can I 'unlock' the iPhone and use it with another network?

If you wish to use Apple iPhone on another network we will only provide an unlatching code after 12 months or after the completion of any Pay monthly contract period.

Демек, ако телефонът е все още в договор или е купен преди по-малко от 12 месеца, не го отключват. За сметка на това пък не пише нищо за такса за отключване, така че може би е безплатно отключването след като се изпълнят условията.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на kokich777 ФЗ 4 ка към Ат&Т -днес към 14 ч ми изпратиха мейла,че е отключен!

Сега ресторнах и готово!!!

Струваше ми 9,6Евро

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

и аз имам същия проблем като колегата, който съм цитирал. "Айфон 4 , модел MC603B" проверявах на много места по интернет и почти на всякъде излиза О2 UK и на някои места 3(thee) UK.

Интересното е, че имам телефона от 2 години и го ползвам с Gevey и 4.1 че и джейлбрейкнат, ама в последно време почнах да се замислям за фабрично отключване и да се Update малко.

Дали някой може да съдейства с карта на О2 и консултация как точно стават нещата. Това с двете обаждания задължително ли е или не? Дори разгледах формата в O2, но там има някои неща които не са ми ясни. Гледам доста хора са отключили точно такъв модел към този оператор?

Здравейте всички!

Наскоро се сдобих с Айфон 4 , модел MC603B . Проверих в една друга тема тук във форума и разбрах ,че е ФО. Обаче като сложа картата (М тел) и ми изписва "No service" .

Изчетох доста неща по форумите и доколкото разбрах , трябва чрез Ибей да го отключа,но дали мога и по друг начин? Благодаря ви предварително. :smile:

Редактирано от spenchoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо с каква карта се активира, MC603B излиза и като Optus Portugal.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да го пробвам това? Аз пробвах на едно място проверка по IMEI и там пак ми изписа същото O2 или 3(Thee).

Ако махна Gevey картата и сложа на О2 няма ли да го разбера това, ако тръгне с нея?

Редактирано от spenchoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак стигаме до въпроса някой има ли такава карта да ми съдейства, че аз нямам. Или да търся да купувам от някъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...