Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фабрично отключване на iPhone към английски оператори


Recommended Posts

В интерес на истината знам за този сервиз от доста време и се каня да намина на там, но все не ми остава време. Другата седмица ще мина, но като гледам ако някой ми съдейства с карта и малко подкрепа, може и сам да се оправя, не съм чак толкова бос. Все пак ползвам Iphone от 5-6 години още от първия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MC603B може да е и ирландски ! Дай ИМЕИ ако искаш , да ти го проверя ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз от скоро си купих iPhone 4S от UK кодиран на orange така ми казаха като го купих, тази седмица един приятел се опитва да ми го отключи и каза че не ставало, нямам си и на идея защо и как защото нищо не разбирам. Разглеждам страницата как да се проверя дали ми е заключен и дали е в черния списък но с линка за страницата на iPhone който сте побликували незнам дори и как става (много съм зле с тези iPhone-и) сега ще пробвам с платения сайт и ще ви пиша какво са ми отговорили моля ви помогнете ми.

Благодаря

Редактирано от VladTheImpaler
Писане на латиница...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди около 2 месеца се сдобих с iphone 5 към 3(three uk) на договор към оператора. Реших да отключвам и при мене протече отключването по следния начин:

1. Попълних формата онлайн

2.След около 3-4 дена ми се обадиха от оператора за да ми сравнят данните, питаха ме за имената и адреса, за да могат да сверят с данните от договора ( при мене е лесно понеже живея в Англия)

3. На следващия ден получих смс и e-mail с инструкции как да осъществя отключването

Така протече моето отключване към Three UK, надявам се да съм погнал на някой с тази информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Искам да отключа моя 4s 16gb 5.1.1 / 2.0.12 , че ми писна от тъпия гевей... както и да е.Въпросът ми е може ли да дам номер на човек от UK който е на О2 на сметка , а да позлвам моята О2 pay'n'go от тук за нужните обаждания ? Смисъл искам да избегна 15те паунда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен коментар!

А ,ако изпратя телефон до UK , и там моя човек може ли да го отключи ?

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е въпросния, да. Но защо е необходимо, ти си знаеш. Предполагам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен коментар!

Смисъл , проблема е ,че аз незнам номера със който е закупен телефона... Има два варянта - със моя Пей ен го за 15 пендара или да изпратя телефона на моя човек във англия и да попълна от тук апликацията и процедурата да е безплатна ?

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо не цитирай последния пост! Защо смяташ, че ако го изпратиш в UK отключването ще е безплатно? 15 паунда, не са много за ФО на телефон, за да го направиш от тук онлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая поста с безплатния ънлок не става! Разбраха го и тези с ATT. Един на 10 успява, та...pay for free! Не ти проследих разсъжденията, но това изпращане(не знам защо е нужно), безплатно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпращането е заради нужните обаждания от карта на о2 ( нужни са 3 обаждания по мин.15 сек ).

Редактирано от sndblstr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз проведох 2 разговора по 1 минута с предплатена карта на О2, от България към номера в UK. Така отключих 2 телефона и един ми отказаха. Взеха ми 16 паунда на всеки. И всичко това с една карта( един номер).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги, може ли някой да ми помогне с отключването на Iphone4 ot 3Three UK?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От известно време търся (без особен успех) отключване за iphone5 от T-Mobile UK. Някой попадал ли е на сайт, който да го предлага и да не е измама?

Мерси,

Р.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ЛС на Тео. Има някои оператори, които не се листнати на сайта. Този за който аз търсих го нямаше в сайта, обадих му се той ми обясни как стоят нещата и вече имам отключен телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте на всички,

така купих си Iphone 4 заключен към английски оператор three

и сега се оказа че тук в Търговище ми искат някакви луди пари за да го отлючат.Рових се доста в нета за инфо,но ... уви :tooth:

ето малко инфо за телефона ако някой може да помага да казва

версия-5,1,1( 9B206)

телефон за контакт 0897 729 824 Никола

мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей @nikolОv , пробвай при Тео може да успее да ти помогне:

http://bgiphone.com/...2g-3g-3gs-4-4s/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравей . Имам въпрос , възможно ли е отключване и джейл на Iphone 4 , iOS 6 , baseband 4.12.02 ? Благодаря ви предварително .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...