Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с iMessages


emil stoyanov

Въпрос

Здравейте,

Използвам IPhone 3GS - IOS 5.0.1 jail/unlock - всичко ми изглеждаше да работи нормално до вчера.

Проблемът е че не мога да подкарам IMessages. Опитвах да сменя регистрацията, опитвам се да изпратя съобщение както в БГ така и в други страни изобщо не става. Избирателно ми показва един път в синьо друг път в зелено един и същ контакт.Когато се опитвам да изпратя на син контакт ми изписва (not delivered). Контактите са със Iphone - IOS 5 и нагоре така че не от тях. Пробвам както през Wi-Fi така и през 3G.

Друг проблем който забелязах е че от вчера не получавам notification-и от Viber да речем а от други приложения получавам което е много странно.

Благодаря Ви предварително,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Преди малко ъпнах една петица и два 4s-а... Въвеждам си само id-то при активацията и iMessages, си открива номера и всичко си е ок... Нямам никакви проблеми. За 6.1 говоря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък продължавам да имам!Оператора нещо?На глобул съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм на глобул. Жената също е на глобул но тя е с 4ката. При нея няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При активацията на 6.1 потвърждаваш или отхвърляш да ти ползва номера, после може да пипаш САМО мейлите, номерът вече не е опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Потвърждавам на петте си мейла и номера. Сега като се замисля, не съм сигурен, че там показваше номера. После от Сетингс, може да се отсеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Винаги потвърждавам, при imessege така и при facetime излизат маркиран номер и емайл, когато си добавям ид-то, като в последствие чакам за активация на телефонния номер и не мога да го маркирам а емайла седи и мога да ползвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера номера ми излизаше за Face Time,днес е изчезнал?!!!Баси филма!Нито съм рестартирал ,нито съм барял нещо!Нещо оператора май!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От там ще е май. Нито с едното, нито с другото имам проблем и на 3-те устройства. След активацията влизам в настройките и няма чакане, вече са се активирали. И Месидж и Фейс тайма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз лично реших проблема да получавам iMesage на тел.номер като отидох Settings, Messages, Receive at, sign out of your apple ID. Това реши проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става!Излизане от акаунта изключва iMessage!При ново логване се появяват мейлите и номера,който стои сив с отметка!Активирам и изчезва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж дали от този линк https://supportprofile.apple.com/MySupportProfile.do можеш да оправиш нещо. Може да се наложи да изчакаш малко след евентуална промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен без никакви промени, инсталации, преинсталации на iOS са ми се изключили iMessages. С 5.0.1 с джейл съм, iPhone 4 с МТел. Сега като ги пусна за активация не иска да ги активира, но и не вади никакво съобщение. Пробвах през Е, през 3G, през Wi-Fi. Едно и също. Стой на Waiting for activation ... До преди два дни не съм имал никакви проблеми с iMessages.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Някой да има проблем с активацията на iMessage и Facetime?

4s iOS 6,1 - ГЛОБУЛ

На три айфона(глобулски) немогат да се активират през оператора.

Обаждах се и на оператор и немогат да ми дадат адекватен отговор.

Carrier Globul e 14.1

Рестартирах, 2 рестора правих без да връщам бекъп, ресет на network settings и нищо не помага :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не чете ли 2-3 поста над твоя?Оператора ни цака май!Ако могат да ограничат и другите програмки за безплатни съобщения,ще спят по-спокойно:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, сега виждам, че не само аз имам проблем, просто ми преместиха поста от друга тема.

Редактирано от huger
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що проведох разговор с техническия отдел на *88 и ми отговориха, че те имат технически проблем с услугата и работят по отстраняването. Посъветваха ме да пробвам през два часа да го активирам отново. Това поне е някакъв вид адекватен отговор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз днес направих 3 рестора - Set As New и не може да се активира...

Само email-a си остава активен и за двете телефона така и не иска да го включи.

Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Fresh Restore всичко се активира за 10 секунди, 5-ца с 6.1 на Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От смарт линията на Mtel Ми казаха да го върна на ремонт, че там да му правили рестор... :D

При мен активира само email-a но не иска и номера ми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът явно не е само тук в България. Потърсих в гугъл и излезе, че форума на епъл е залят с оплаквания относно активацията на номера на IMessage

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз сега звънях на Мтел тея казаха че всичко е наред..немога да го активирам тоя месидж и тва си е ///

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай с рестарт. При мен след рестарт се активира, но чрез мейла не през телефонния номер. И аз съм на мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако знаеш колко рестарта и рестора направих... :D не ще и това е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...