Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с iMessages


emil stoyanov

Въпрос

Здравейте,

Използвам IPhone 3GS - IOS 5.0.1 jail/unlock - всичко ми изглеждаше да работи нормално до вчера.

Проблемът е че не мога да подкарам IMessages. Опитвах да сменя регистрацията, опитвам се да изпратя съобщение както в БГ така и в други страни изобщо не става. Избирателно ми показва един път в синьо друг път в зелено един и същ контакт.Когато се опитвам да изпратя на син контакт ми изписва (not delivered). Контактите са със Iphone - IOS 5 и нагоре така че не от тях. Пробвам както през Wi-Fi така и през 3G.

Друг проблем който забелязах е че от вчера не получавам notification-и от Viber да речем а от други приложения получавам което е много странно.

Благодаря Ви предварително,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен на Глобул работи . Но в началото на седмицата не можеше да се свърже . Сега и фейс тайм работи също .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От снощи и при мен нa 4-ka на МТел тръгна. Може би проблемът е решен.

Редактирано от shemesh
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам много дразнещ проблем с imessage. Нещо започна на всеки рестарт (и не само) да ми изкарва съобщението за активиране, в което се казва, че оператора ще ме чарджне за смс-а за активация. При някой случвало ли се е? Искам на телефона да получавам imessage насочени към номера ми, а на мак-а само тези насочени към имейла ми (apple id). Като цяло нещо се бъгва и "забравя" предпочитанията ми..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Искам на телефона да получавам imessage насочени към номера ми...

А може ли да се насочат към тел. номер ? Мислех само към мейл може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

може към телефонен номер. settings/messages send & receive, кликваш там и трябва да ти покаже маркирани и телефоният номер и имейл адреса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбира се, че не ми показва тел. номер. Толкова съм го гледал и днес пак го погледнах. Ако искаш шот ще вдигна.

Показва ми ID на Apple, отдолу двата мейла, които съм сложил, под тях да цъкна за въвеждане на нов мейл адрес и най-отдолу с кой мейл да започва чата да кажем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи не е активирано. Офф/он, ще те чарджне пак и евентуално ще тръгне. Може твоят оператор да има ядове с активацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж в settings/phone/my number дали ти има номера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм нещо с проблем, на мен ми показва номера, но стои прозрачен и не ми дава да му сложа отметка :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аймесидж офф/он и ще опиташ наново да го активираш. Не е активирана услугата за номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моля за помощ изтрих от bar/mobile/keyboard файловете и сега като подкарвам imessgae и постоянно ми дава грешна парола и потребителско име а съм сигурен че не греша, какво ли не пробвах. Някой ако може да ми услужи с неговата папка keyboard да пробвам?

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) Jailbroken using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо, папката не се намира там а във var/mobile/Library и второ, аз лично в нея имам една шепа .plst файлове с думичката license. Как мислиш да стане? Ако знаеш - слушам те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има един файл userdictionary...plist който го изтрих той ми трябва понеже не се създава по вече а го изтрих и предполагам че е от него - и към wifi не иска да ме върбе все ми казва грешна парола и потребителско име!

Затрих пет файла сега имам три трябват ми другите два всичко нез лицензите!

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) Jailbroken using Tapatalk 2

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мисля, че ще ти е от полза чужд файл. При мен например, споменатия плист го няма изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми навсякаде не приема пароли и ресторнах, майната му на джейла така също съм добре :) с 6.1.3 , чакам 7 :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

wow ресторнах току що и още в началните екрани след активацията и след като се логнах с ID, заедно с мейлите за imessage ми излезе и телефонният номер.

Като запали телефона и влязох в настройките гледам, че ми излезе и телефонният номер, супер, не че знам как се използва. Не знам преди защо не съм го имал така и не ми е излизал.

едит: Като влязох за първи път в settings/messages и за send & receive имаше само 2, но след като цъкнах там влязох вътре и се появи тел. номера дори маркиран и отдолу и след това за settings/messages/send & receive вече пише 3 - тел. номер и два мейла :guitarred:

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx® Опитах много пъти с офф/он, ама не става и после ей така от самосебеси стана, и сега забелязах, че за да пратя iMassage на някой трябва и неговия да е активиран, иначе си прощам обикношен смс с кинти. Сигурно сам за себе си откривам топлата вода и повечето си го знаят, ама аз да си кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бе пич, аз малко съм се пообъркал, мислех си, че аз мога да си пращам iMassages ей така free дори отсрещния човек да няма активирана такава екстра. Щото се използва тел.номер и рабира се интернет достъп, даже мислех, че и на дядо ми мога да си му цъкам смс-чета ей така ( на дядо ми телефона е нокия с фенерче). Хахаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пич ;) Все пак за да няма недоразумения... Отсреща трябва да е iPhone, подържащ услугата и тя да е активирана...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...