Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с iMessages


emil stoyanov

Въпрос

Здравейте,

Използвам IPhone 3GS - IOS 5.0.1 jail/unlock - всичко ми изглеждаше да работи нормално до вчера.

Проблемът е че не мога да подкарам IMessages. Опитвах да сменя регистрацията, опитвам се да изпратя съобщение както в БГ така и в други страни изобщо не става. Избирателно ми показва един път в синьо друг път в зелено един и същ контакт.Когато се опитвам да изпратя на син контакт ми изписва (not delivered). Контактите са със Iphone - IOS 5 и нагоре така че не от тях. Пробвам както през Wi-Fi така и през 3G.

Друг проблем който забелязах е че от вчера не получавам notification-и от Viber да речем а от други приложения получавам което е много странно.

Благодаря Ви предварително,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Не е. Изключи временно ограниченията от прайвъси и опитай пак. На мен също ми се е случвало, без обяснима причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А защо не ми получаваш снимката?

Дреме на сендинг.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен "дреме" на сендинг и след това fail, а в същото време мога да получавам снимки.

Текст изпращам и получавам без проблем.

На Mac-a и iPada-a всичко е ок

Много странно как се появи изведнъж, май не е в моя телевизор проблема.

пп: това с прайвъси не го схванах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако от прайвъси или рестрикшънс сетингс си налагал някакви ограничения върху достъпа до снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега проверих, не съм сложил на нищо ограничение, и все пак пуснах на off всички рестарт и пак не иска , после пак на on...

Абе Sh*t работа...

EDIT:

Оправи се "Small Problem" :)

6022721y.png

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи с Пешо си ги размятахме. Праща клип, при мен дава изпратен, при него го няма. Също така, той ми изпрати снимка, която при следващото отваряне на месиджис ап липсваше. Същото се случи при него, с моя снимка. Ха, сега де? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един приятел имаше същия проблем.Изпращам му снимка,той вижда снимката,но отключи ли телефона в iMesage няма нищо.Какво ли не правихме и не се оправяше.Проблема се реши след рестор,телефона е ФО да се знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отново има проблеми с iMessage!От няколко дни ползвам другите алтернативи!При мен дава доставени,отсреща нищо:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора имате ли проблем с Imessage, при мен на един 4с мтелски, втори ден чака да се активира и не става...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нямам. С Глобул съм . iPhone 5 6.1.3

Редактирано от navcho
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имам проблем с МТел-ска 4-ка! От седмица я мъча и не става. Опитах какво ли не и се отказах. Карам с mail-a или ползвам WhatsApp. Любопитното е , че FaceTime-a ми е ОК. Преди никога не съм имал проблем с нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен работи,току що пробвано м/у м-телски 4-ка и 5-ца!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мене така. На петицата върви 6.1; На 4с - 6.1.3 не иска от няколко дни. Дали мтел не правят няква шашма умишлено, и не може да се активира номера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С МТел нищо не може да ме учуди.Не зная дали нарочно го правят или не , но това са фактите . Иначе при мен проблема е само с първоначалната активация.Имам и друга 4-ка и 5-ца всички 6.1.2 и нямам проблеми. Просто едната не може да активира IMessage с тел.номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се опитвайте да активирате в момента, без значение оператора. Пак имат проблем със сървърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx , Apple status page - http://www.apple.com/support/systemstatus/ не индикира за никакъв проблем . Откъде черпиш информация ? Или всичко е емпирично?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Именно това питам - ако е емпирично да не хулим напразно операторите. Затова и искам повече достоверна информация ако знаете откъде да я получа . Лично аз имам този проблем с един телефон и не зная да "благославям" ли Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ги "благославяй",както казах по-горе работи,но явно проблема е в активирането(към днешна дата)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Епъл почти никога не признават. Проблемът е със сървърите на iMessage и по - точно със защитата им. Някой сериозно им се е наточил - това е поредна атака. Първата беше DDoS, при втората лични данни от акаунти. Ще видим какво ще излезе от тази.

Не ме питайте за източници - и да ви ги дам, няма да са ви достъпни. Не зависи от мен.

iMessage security status report 09.04.2013 22:11

Server security affected

Users are unable to use iMessage. Temporary service shutdown recommended.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря на Alxx за точния отговор. Днес вече и страницата на Apple индикира този проблем след като интернет пространството гърми за това дни наред. Дано скоро има решение !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...