Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

От 8 Април AT&T ще започне да отключва iPhone-и с изтекъл договор


kal1ch

Recommended Posts

fz511f.jpg

Поради огромен брой молби пратени на Тим Кук, AT&T ще промени политиката си за заключени iPhone-и на 8 април 2012.

Накратко: ако сте си купили iPhone от Съединените Щати с договор, който вече е изтекъл (трябва да сте платили всички такси) или такъв без договор - на нормалната пазарна цена, от утре може да си го отключите официално.

Източник

Честито на всички печеливши!

Откога чакам този момент...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 192
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • kal1ch

    19

  • The Shaman

    16

  • donchos

    14

  • hugo126

    13

Трябва ли да се представя някакъв документ или трябва само да се даде имеят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици и аз писах мейл на Тим Кук, след което последваха 2 обаждания от Apple Executive Relations, като ми беше казано, че ще помолят оператора за изключение. След около 10 дни без отговор от страна на оператора, жената от Apple ми прати email, (на 28 март) че искат касова бележка, която веднага представих.

И все още си чакам.. но поне съм сигурен, че вече няма как да ми откажат. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това го разбирам, като взимаш си телефонс договор плащаш си всички месечни такси заложени в договора и после искаш да ти го отключат.

Няма смисал да се радваме. Едва ли някой от нас с техен телефон ще го огрее

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не ни огрее?Според мен не е нужно нищо за представяне освен ИМЕЙ,защото когато беше тръгнал слух,че от т-мобиле отключвали айфони,когато си дадеш имея те ти казват дали е възможно или не.Тоест ако може,вероятно договорът вече е изтекъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще им звънна довечера или утре. Няма как да не ни огрее.

Edit: 30 минути говорих с Customer Support (+18668013600) - голям зор докато ми запишат имената и мейла.. :tooth: Жената каза, че ще трябва да пратя и касовата бележка от магазина, тъй като телефона е купен без договор, и щели да го отключат до 16 април.

:guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава мисля, че искат номера с който е обвързан телефона и проверяват в системата дали потребителя дължи някакви плащания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обадих им се от мобилния в България. Звънни и питай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е вариант,но изисква регистрация,която се мъча да направя от сутринта.Явно наистина трябва да си потребител на AT&T,за да си направиш регистраия!?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не трябва. Звънни на номера, който съм пуснал и им обясни. Ако те питат от къде си го взел кажи истината и няма да ти направят проблем. (повечето оператори са така)

Свиди ти се за един телефонен разговор ли, какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами звънях тези дни,но ми казва,че сега не е възможно свързване с асистент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

и моя Iphone е купен без договор и си имам касовата бележка. Какво трябва да обясня като им се обадя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи им, че е купен без договор и имаш касова бележка. Ще ти искат IMEI, касовата бележка, (по факс или email) имена, и телефон и email за връзка. Процедурата отнема 15-30 минути ако сървърите им не са претоварени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можете да се свържете и по скайп безплатно.Аз се свързах,но ми е много лош английският и немога да си кажа правилно мейла.Сега ще ми пратят кода за отключване на мейла.Ако съм объркал мейла има ли някаква опасност ако кодът отиде до някой друг?

Редактирано от donchos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма код. Трябва да сложиш СИМ карта, която не се поддържа в телефона и да го свържеш с iTunes. Отключването става автоматично, ако Apple са въвели IMEI-а в базата данни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо онази ми искаше мейла?

За да могат да се свържат с теб като ти отключат телефона. (или ако не одобрят молбата)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така казват, защото почти всички телефони се отключват с код от оператора. Но при Apple нещата стоят малко по-различно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...