Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

От 8 Април AT&T ще започне да отключва iPhone-и с изтекъл договор


kal1ch

Recommended Posts

Първият път казаха,че неможело да се отключи,ама аз май казах една единица повече,но вторият път казаха,че процедурата щяла да се извърши от 24 часа до един ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 192
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • kal1ch

    19

  • The Shaman

    16

  • donchos

    14

  • hugo126

    13

И да кажеш, ако стане. :) Аз още се притеснявам, че не са ми въвели данните правилно, но ще изчакам още малко. Ако няма развитие до 16ти пак ще се обърна към услужливата госпожа/госпожица от Apple Executive Relations.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми дадоха "Case" номер и чакам емайл.Ще пиша,ако ме огрее:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали успя да се регистрира в сайта и да ползва чата? На мен ми дава timeout при регистрация, след което ми казва че името, което съм избрал е заето(и нямам мейл за активация), но като се опитам да вляза пак ми дава timeout.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес звънях пак, за да проверя как стоят нещата, и се оказа, че не са ми въвели правилно email-а и след неуспешен опит за връзка са закрили случая. Дадоха ми нов case number и казаха, че до 20-ти трябва да ми пратят мейл с потвърждение, че телефона е отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона на АТТ ли е или на Аpple? Звънях на АТТ, и ми казаха да им кажа номера на СИМ картата от АТТ, аз им го казах, а техния отговор беше- Акаунта е заключен с парола,ако не я знам няма как да влезне да види дали е преключил плащанията, не ми искаха ймейла...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ето как ми отговориха...

AT&T spacer.gif

View online

View on mobile device

041212_att_title_unlock_phone.gifattlogo.jpg subhead.jpgspacer.gif

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone. spacer.gifWe have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked. spacer.gifTo complete the unlock, simply:

1. Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have internet connectivity.

2. Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.

3. Backup and restore your iPhone using iTunes.

For information on backup and restore, please visit http://support.apple.com/kb/HT1414.

4. After restoring, your iPhone will be unlocked.

Additional information on unlocking can be found at http://support.apple.com/kb/TS3198.

For questions regarding AT&T's wireless service and iPhone, please visit the Phone/Device Learning Center.

We thank you for your continued business and look forward to providing you with the best customer service. spacer.gifspacer.gif Sincerely,

AT&T Customer Care Team spacer.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Деян! Други успяха ли? Може ли тази молба/request да се направи директно към Apple, при положение че те правят ънлока?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз получих същият майл като на колегата. Едно ГОЛЯМО БРАВО НА АТ&Т.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм късметлия:).Утре го мятам,че сега нямам време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли тази молба/request да се направи директно към Apple, при положение че те правят ънлока?!

Не може. Apple сключва договор със всеки оператор, който предлага iPhone, и едно от условията е, че ако телефона е заключен единствено оператора може да оторизира отключването му.

Честито на колегата Деян! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха от 5-10 бизнес дена,но след 4 дена ми пратиха email.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За тези които още не са направили запитване към AT&T, вече може да го направите и по email: unlockintl@amcustomercare.att-mail.com. В писмото напишете вашите имена, телефон и email адрес за контакти и най-важното - IMEI на телефоните които искате да отключите (максимум до 5 устройства за акаунт). Може да напишете и кратко описание на случая Ви- например, от къде е закупен телефона, кога и тн. в свободен текст.

Това е като цяло, до няколко часа или дни- ще получите писмо от AT&T с номера на Case-а, също и, че Вашето запитване е изпратено към Епъл, и до 7 работни дни ще получите второ писмо с интрукции как да си отключите телефона.

Поздрави и успех на всички!

Веселин Павлов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

unlockintl = unlock international. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е писал, може ли да копира текста тук, за да го ползваме като примерен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вашите имена

E-mail:

IMEI:

Модел на телефона

Phone Number:

Hello,

I want to unlock my Вашият телефон,which i bought from eBay!

Regards,

Вашето име

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че това се случва :) Честито на всички с заключени американски телефони, които предстоят да бъдат отключени :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като съм си го взел от eBay и изобщо нямам идея кога оригинално е купен дата или тел.номер на купилия го и т.н.? Имам само IMEI реално?

По номера в apple имам само тези данни - Estimated Expiration Date: August 3, 2012

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго не ти трябва! На мен ми искаха само и-мейл, име и фамилия, телефон за връзка и IMEI.

Още не съм получил радостната новина, но днес се обадих и ми казаха, че съм "in progress" или нещо подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм готов,даже без рестор:).Спестих си един рестор и два часа ,така казано:).Вече съм ФО:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които искат да отключат устройствата си от AT&T ,по -добре да бъде без jailbreak.Устройството може да направи конфликт между jail-a и отключващия инструмент и да изгуби шанса си да бъде jail-нат отново . :smile:

Това сподели хакера от отбора на Dev-team "

With the

AT&T’s new unlock policy in place

, many users who have completed their contract might have submitted request to unlock their device. But if your iPhone is already jailbroken then before officially unlocking your phone, it is suggested to re-jailbreak your device with redsn0w with “Deactivate” Option, as warned by hacker

MuscleNerd

As the unlock can conflict with the jailbroken devices, MuscleNerd has provided an solution that the users must first run the Redsn0w jailbreak with “Deactivate” option checked on Jailbreak screen. This will avoid restoring your device and refrain your device from losing the jailbreak, after successful unlock.

If you have already raised ticket to AT&T, don’t panic as you still have time to re jailbreak, as it is taking around a week’s time to get the email or the unlock code. But to avoid any further delays, you must make your device jailbreak safe as soon as possible with redsn0w.

via jailbreakwire

източник: http://iphone.pandaa...194106280.shtml

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...