Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

От 8 Април AT&T ще започне да отключва iPhone-и с изтекъл договор


kal1ch

Recommended Posts

На Редсноу чекнах само Деактивейт, и ми махна всичко инсталирано от сидия (активатор, САМ и т.н.) вързах го с Тунцо, даде само надпис "iPhone" и после нормалния екран на info на телелфона заето място и т.н....но имам обхват (незнам дали не е остатъчно от от САМ маневрата). Тоест сега не съм сигурен дали е станало или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 192
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • kal1ch

    19

  • The Shaman

    16

  • donchos

    14

  • hugo126

    13

Алекс да му перна ама после ако не стане :)

Григор, и аз мислех, че дава но за сега (снощи) даваше само надпис iPhone и веднага включва на инфо, музика, и .тн.

Шамане сега проверявам и ми дава да изчакам:

Your iPhone-check history

Waiting

  • 0128400062XXXXX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане от 2ч е на "чакане" странна работа много бавно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен един стана за секунди, но съм чакал и 24 часа...

Checked today: 6887 Checked this month: 134697

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, именно за това с айфейт. Ако не стане - запазваш бейзбанда и възможността за ънлок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане няма ли друг сайт...това вече ден е на waiting? Накрая ще ми писне и ще му перна оригинален 5.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не му ръгнеш къстъма както те посъветваха Колето и Алекс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то къде е кефа от отключения телефон кога ще си играя пак с къстъми :) искам мазно да сложа оригинален хахахахаха.....Ще си чакам .....пък ако ми писне ще разберете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деактивирах със САМ и го пъхнах в тюнса на работата :)

Честит ми ФО :) значи след онзи майл спокойно може да ъпдейтвате

ScreenShot2012-04-25at23559PM.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ударих на греда, така че не бързайте !!!

The unlock code for this device is unavailable due to security restrictions based on the device's history. You may want to return the device and/or provide feedback to the seller.

Редактирано от ortortor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора днес получих майл от icare след 4-тия ден но имам съмнения че този майл е менте тъй като майла който получих е доста измислен. Няма никакво официално обръщение както и никакъв подпис. Ще се опитам да звънна и ще пиша при нови резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарвам IMEI на моя 16GB, а в инфото от сайта пише, че е 32GB. Егати ъпрейда. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-важна е информацията, която не знаеш и търсиш ;) Това за гигите си го знаеш, може би.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, то ако размера на паметта не може да ми познае, как да повярвам на останалото инфо? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

arm11, най-вероятно е така, защото пуснах и на жената iPhone-a и инфото е напълно еднакво.

По темата обаче - миналата седмица се обадих на AT&T във Вторник, получих си case number-a веднага, но все още няма мейл. Явно страшно много хора искат да си отключат iPhone-ите и АТТ не могат да смогват с мейлите. :) Довечера ще пробвам с деактивацията да видим дали и моя случай е такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна в темата, ако случайно някой не знае, AT&T вече отключват телефоните които са с изтекъл договор, без задължения. Само трябва да им драснете един мейл, после ще ви поискат само доказателство, че сте закупили телефона(аз им пратих един лист от историята ми в e-bay), което трябва да пратите по факс. Вчера им писах, днес съм фабрично отключен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора го направиха и без документ за покупка. Какво ги интересува AT&T, от къде си купил телефона, твой ли е или си го крал. Щом историята му е чиста, не виждам какъв е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3G S 16GB закупен от AT&T и е с изтекъл договор, писах им имейл, отговориха ми веднага за да потвърдят запитването ми. На третият ден пратиха имейл с указания да му направя рестор! Като използвах iFaith и ъмбрелата получих "поздравленията" от iTunes!

Сега вече съм отключен телефон ! Джейлнах го ......... с две думи съм ОК !!!

Успех на всички, искам да кажа, че не са ми искали никакво доказателство за закупуването на телефона !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора днес получих майл от icare след 4-тия ден но имам съмнения че този майл е менте тъй като майла който получих е доста измислен. Няма никакво официално обръщение както и никакъв подпис. Ще се опитам да звънна и ще пиша при нови резултати.

Вчера получих нов майл от icare с много официално обяснение кой се е заел с заявката как се казва и т.н. и ми изпратиха case number. Още се чудя какъв е бил първият майл с отказа. Във втория майл ми пише че ще има отговор до 8 работни дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...