Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблеми с дисплеите - петна, подсветка и пр.


Stanev

Въпрос

Здравейте,

От около седмица се появи жълто петно на екрана на телефона.

За сега не е нещо фрапиращо, но започва да ме дразни.

Потърсих в мрежата, но намерих само един подобен български случай и телефона на човека е сменен с нов.

Телефона е купуван от Мтел и е още в гаранция, че ще го нося в сервиз ще го нося, но се чудя дали да е при Мтел или мога да го занеса и при друг представител на apple. Ако мога да го занеса другаде имате ли представа къде биха реагирали най-бързо.

Някой тук имал ли е този проблем с дисплея?

притеснява ме това, че може да поискат да им го оставя, и да ме оставят без телефон за дълго, а аз говоря доста и няма как да сложа картата в друг телефон.

———

Ако темата не е за тук, моля някой да я премести.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Отивай и го сменяй,мен ако питаш.

Няма смисъл да чакаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам друг проблем с дисплеите.На четворката ми джа пъти сменям дисплей и джа пъти се появявя един и същ проблем.Телефона работи 10-20 дни без проблем и после започва едно леко премигване.Забелязва се най вече като отворя някоя снимка.От сервиза казаха ,че вероятно се зацапвали някакви кабелчета , но май ме пързалят нещо.Идеята ми за цялото това писане е , внимавайте откъде купувате части за телефоните си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е този на форума. Сервиза е в младост , не искам да злословя защото имам и аз вина. Можеше да отида за 3-ти път да ми сложат трети дисплей , но се отказах , писна ми да се разкарвам.

Явно самите дисплеи не струват и правят непрекъснати проблеми. Сега се сещам , че първия освен премигването имаше и друг проблем , цветовете нещо не бяха наред. Черното беше ..., как да се изразя не знам , но беше много тъмно и по черно от обикновенно.

Иначе много ме убеждаваха , че били много хубави , сменяли по няколко на ден и проблеми имало много рядко. Аз ли съм карък или ми ги пробутват щото гледам като кошута не знам , но оставих телефона така. Детето играе на него и докато не преписка остава така.

Само да кажа още какво забелязах. Както писах има едно леко премигване , което се забелязва най много като отворя някоя снимка например. Започва да премига около 2-3 секунди след като отворя снимката и спира ако докосна екрана някъде по активната част. Докато си държа пръста премигване няма , махна ли го почва пак.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Силно вероятно да са ти сложили някакъв боклук за дисплей.

Поради тази причина на всички им препоръчвам сервизът на форума-поне може да си сигурна,че няма да те излъжат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днеска оставих 5-цата за подмяна заради жълтото в подсветката - та въпросът ми е приет е телефона без забележки в документа, като външен вид и тем подобни, но може ли нещо да ме наиграят и да не ми го сменят, при положение че е приет без забележки по него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

Винаги могат!Моя го оставих заради прашинка в камерата.Не ми признаха гаранцията ,защото има следи от удар(реално е така),и това го разбрах на 15-ия ден.Още не са ми се обадили кога ще го върнат.От 9-ти съм без телефон :get-crazy:

Редактирано от raduloff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какви следи от удар големи ли? Като ти приеха телефона какво написаха в протокола!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Следите от удар се виждат много и то точно до камерата.Падна от около 35 см..Наведох се да погледна под колата и се удари в камъче.Алуминият поддаде доста.А за протокола при оператора ,абсолютно нищо не вписаха като забележка.Прие телефона ,накара ме да изключа "Find my iPhone"и ми даде отрязъка.Нищо не е оглеждала или да проверява.Аз също за нищо не настоях,като си мислех ,че като няма една година телефона и ще го сменят.На десетия ден проверих в страницата им и видях,че е отказана гаранция и устройството се връша в магазин или офис.Още го чакам 17-ти ден днес :crying:

Редактирано от raduloff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Написано ли е в протокола че телефона е приет без забележка, ти си - казваш транспортен дефект и това е. Да са гледали!!! Няма да подписваш нищо и им оставяш телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...