Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталиране на кракнати приложения без Jailbreak!


Grievous

Recommended Posts

Ъпдейтите в App Store се появиха. Purchased менюто, също е активно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нова версия на програмата - 2013 Бета 1 - тук.

Някой успя ли да подкара програмата през прокси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка е за 2010! Не се ли движат бета 1, бета 2, бета 3 и нагоре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише 2010, но като се инсталира горе вляво си пише - 2013 бета 1.

Редактирано от logche
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка е благодарско за gogi71: http://7659.com/

Влизате през телефона със Сафари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кой от трите бутона на първия екран се инсталира на телефона ?

При повторно зареждане на страницата, стартовия екран не се зарежда. Тогава направо се търси желаното в търсачката.

ПП. Тия китайци ще ни научат да четем йероглифи май :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слайдваш отдясно - наляво и там има само един бутон. Натискаш и се маха поп-ъпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не всичко превежда, повечето бутони си остават на бодили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Външни програми ( .ipp) могат да се добавят в програмката по следния начин:

1. Наличния .ipp файл го копираме в C:\Program Files\kuaiyong\download ( това е пътя по подразбиране )

2. С десен бутон на мишката върху файла избираме Open With > WinRAR > и както сме в WinRAR пак с десен бутон на мишката избираме Add Files to archive и добавяме файла от долния архив:

https://www.box.com/...tednaawa7pq9zkw

Затваряме WinRAR.

3. Добавяме след разширението .ipp на файла ново разширение .bpp. Файла става с логото на програмата kuaiyong. Примерно за TeamViewer изглежда така:

TeamViewer+Pro+for+Remote+Control+[TeamViewer]+(v8.0.9992+v9992+LP+os43)-kOtyara.Lr17.ipa.bpp

4. Чукваме два пъти върху файла и той се отваря в kuaiyong след проверка като натиснем белия бутон долу в средата на черния прозорец. Същото става и от бутона със сърцето горе в ляво в програмката kuaiyong и избираме първия бутон от падащото меню ( стрелка в квадратче) .

За да добавим нова програма в kuaiyong трябва да изтрием предната , защото се добавят с едно и също име , явно го взима от файла bppinfo от горния архив. Дори и без да трием предната програма , при зареждането на новата тя сама я заменя.

П.П. Обаче не ги виждам в телефона след като ги кача по този начин. Пред името на приложението в kuaiyong се появява оранжевия триъгълник с удивителната.

Пред бутона за качване се появява нов бутон за изтегляне и всеки път ми изтегля едно и също приложение - VietTVPro.

Редактирано от milstan1967
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде си изкопал тези опити на някой да се прави на хакер, но горното категорично НЯМА да проработи, не е такъв принципът просто.

Понеже се чудиш защо ти тегли VietTVPro:


{
"APPINFOR" : {
"APPAUTHENTIME" : "1351922457",
"APPDOWNLOADUSER" : "cd9abef4d99d3d41115e71c68d47b96e",
"APPID" : "com.vietlotus.viettvpro",
"APPINTRO" : "允许连接到主机电视台,并允许用户收看电视频道和广播。",
"APPMINOSVER" : "4.3",
"APPNAME" : "skul9x- Heaveniphone.com ",
"APPVERSION" : "3.3",
"CATEGORY" : "工具",
"DEVICE" : "iPhone|iPad",
"MDEVICE" : "",
"REALFILEMD5" : "ef0294a94f3520c9a9b1add85834c8ab"
}
}

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че програмката качва приложението в телефона и през WiFi, т.е няма нужда телефона да е вързан през usb кабел.

Как го правиш през безжичната ако не искам да е вързан с кабел? Трябва ли да го вържа поне веднъж и кои бутони се натискат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си го открива директно, когато телефона е вързан към рутера. По пътя на логиката, предполагам, че първо трябва в iTunes да си разрешил WiFi Sync. Или ако така не стане, другото което може да пробваш е да се вържеш през WiFi с рутера, да закачиш usb кабела и да свалиш от програмката някой апп, колкото да разпознае телефона и после да пробваш без кабел дали ще ти го открие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой добър потребител, ако може да обясни как да синхронизирам с iTunes без той да ми прекъсва процеса при стъпка "determining apps to sync". При мен дори и едно приложение да има качено с kuaiyong, iTunes при синхронизация терминира процеса на стъпка "determining apps to sync". Триене на изтегленото приложение оправя нещата.

Последни версии на iTunes и iOS.

Ръчно добавяне на изтегленото приложение в iTunes кара програмата да го инсталира на телефона, но при опит за пускането му след това то се затваря за стотни от секундата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам iTools откакто започнах да ползвам kuaiyong. Ако искаш я пробвай. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как комбинираш нещата, че да можеш и да си ъпдейтваш free апликациите?

edit:

Ако сваля апликацията чрез kuaiyong и я инсталирам чрез iTools, iTunes мисля успява да синхронизира правилно.

Всъщност нищо не става и не разбирам къде е проблема. Преинсталирах и iTunes-а и kuaiyong, всичко е най-нова версия, трил съм библиотеки и бекъпове и какво ли не, пробвах уникално много варианти, но iTunes-а си решава, че при наличие на програма от китайците няма да премине през позиция "determining apps to sync". Стигал съм до уникално много различни неуспешни резултати като примерно програмите да искат id, да се затварят моментално след стартиране, iTunes-а да изписва, че компютъра не ауторизиран и т.н. Най-гнусното е това, че не мога да sync-на заради описания проблем. Един път все пак успях да кача 4 апликации, но след това нещата отново се забатачиха безпричинно...положението в момента с тея китайски програми е точно на принципа едно към гьотере.

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успешно си инсталирах Angry Birds Space и Star Wars, Tapatalk, като не иска ID и парола, за разлика от другата програма. Става доста по- бавно, но поне като е безплатно няма проблем. :smile:

Редактирано от G4S
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Bardo, ако още ти спира на "determining apps to sync" пробвай това:

От както си качих Навигона не ми се беше налагало да синквам, обаче днеска ми се наложи и хоп - твоя проблем.Не знам дали е късмет и дали ще свърши работа при теб, но аз махнах тикчето на Навигона в туню, синкнах(пита ме дали да го изтрие, дадох "да") после отново му сложих тикче и синкнах отново и го качих пак.След това като му дадох синк да си кача снимките, не ми спря на "determining apps to sync" и повече не е спирал от тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го имаше проблема с "determining apps to sync". Направих това с изтриването през туньо и си се синква вече. Обаче като добавих отново приложенията (дори само 1) от кракнатите през програмата, ме пита за ID, а преди не ме питаше.. Този проблем само с pp25 ми го правеше, вече и с тази. Писна ми да се занимавам с глупости, така че всичките кракове и пирати заминават в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва, че проблема е в Apple. Току що преинсталирах бозата и свалените приложения не искат да се качват в телефона. За безплатни говоря.

Това ми го дава като ъпдейт, а в същото време "Open".

1a4d841fb12d8822.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже не съм го и пробвал това , ама не го намирам и за нужно ;) Така на чистичко съм от 4.3.3 насам и нямам проблеми с нищо ;)

М/у другото и на мен ми дава така , така че явно проблема е от Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...