Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталиране на кракнати приложения без Jailbreak!


Grievous

Recommended Posts

Как разбра че имаш ъпдейт при условие че още пише бета 1, или само при мен не се е ъпдейтнал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е... не цялата ама спокойно си ровиш в апликациите, музика, снимки, тонове и т.н.

Иначе, при мен също пише, че е бета след ъпдейта който си направи сама снощи, но е факт, че досега нямаше файл менаджер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много приложения, които достъпват файловата система на такова ниво. Даже и в AppStore;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих начин как да измамите китайчето и програмите да ви тръгнат,подпишат и всичко нужно.Утре ще направя урок и ще го постна тук.]Но да ви подготвя,трябва да имате файловете от самата програма (т.е аз както имам навигон,тапаталк,ifile pro изтеглени през самата програма) За по-нетърпеливите ще кажа,че файла трябва да ви е в листа със приложенията,цъкате 2 пъти на него,за да ви пренасочи към информацията за него,след това се връщате в листата с приложенията и го търкате.После се връщате и под името трябва сивото правоъгълниче да ви е светнало в червено,ако е така теглите файла и накрая си процедирате,както си беше в ,,добрия период" на програмата. ВСИЧКО ТОВА Е ПРОБВАНО С НАВИГОН ДНЕС НА РЕСТОРНАТА 4S-ка и преинсталираната китайска програма

P.S: Ето и урока (правих го преди малко,ако нещо в дикцията съм объркал,моля да ме извините).Пращам на желаещите и гореупоменатите приложения,но по скайп,защото тия линкове се анулират на 1-рвата седмица !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което си направил е похвално имаш 6 от мен за труда който си вложил,но идеята е ако може да инсталираме приложения които не са за въпросната програма и никога не са били в базата и с данни.Аз от една седмица правя какви ли не мамунджулъци с IGO Europe и все не ми се получава но не я оставям на мира.Дано някой по просветен успее и сподели тук защото с жената стигаме до бой,че не и обръщам внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,радвам се че ти харесва.Имам навигон,който смея да твърдя е доста добра навигация и е съвместима с програмата.Ако си мераклия мога да ти я пратя.Ще търся и аз вариант за слагане на такива приложения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което си направил е похвално имаш 6 от мен за труда който си вложил,но идеята е ако може да инсталираме приложения които не са за въпросната програма и никога не са били в базата и с данни.Аз от една седмица правя какви ли не мамунджулъци с IGO Europe и все не ми се получава но не я оставям на мира.Дано някой по просветен успее и сподели тук защото с жената стигаме до бой,че не и обръщам внимание.

През pp25 не го ли качва iGO-то ,при него също не е нужно да е свалено от него ,просто "ipa" се слага в папката download на софтуера , аз така качих стара версия на facebook и Viber ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти със джейлнат телефон ли си,защото в нашия случай говорим за неджейлнати телефони.

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не говора за jailbreak-нато устрйство -става въпрос за през инструмента pp25.exe по Windows -така съм качил вече на ipad 2 и 3 с iOS 6.0.1 ;)

Само не им слагах iGO а TomTom ;)

Ще пробвам след малко с iGO на iphone 4s и ще пиша ;)

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам sygic,tom tom и navigon , но igo не става на този етап.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,дано успееш ! Ако станат нещата ще направя урок и за това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ама имай предвид, че ще се гледат не само на едно място ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих начин как ще стане чрез pp25,пробвах със Енгръ Бърдс Рио едишън ! Пратете ми iGO,за да пробвам и ще направя клип ! skype:sharky9303 или пощата kostadinoff94@gmail.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Греда с 3 варианта на iGO - :(

TomTom се качи ,но iGO-тата не искат и не искат , сега свалям една друга ,но като гледам пак ще е греда :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз няма да те нахокам,човек се учи докато е жив - C:\Program Files (x86)\kuaiyong\download ! :smile:

П.С Гредица голяма ударихме-няма да стане по тоя начин дето си мислех ... Варианта за желаещите навигация (Navigon) е урока ми ! ...

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го пробвах още в началото. Аз си мислех. че в папката download на pp25. :D Иначе намерих как да се добавя приложение, което го няма изтеглено, имаш го на компютъра И ГО ИМА в програмата. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми точно става въпрос за папката на pp25 аз с нея качвам ;)

kuaiyong - не го ползвам ;)

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи къде си инсталнал програмата.Като кликнеш два пъти на вече свалено приложение в pp25 те пренасочва към папката за сваляне.

Нещо стана боза с двете програми,смесиха се темите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очакваше се,решението е в тая тема да се задават въпроси само за куй там,че не и знам името точно :D ,a за pp25-в специалната тема за нея ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпълних всички стъпки от видеоурока ,обаче навигона не се появява в телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно колегата горе,няма вариант да не стане условията са да имаш приложението което е свалено от kuaiyong .Първо отиваш и слагаш приложението в папка даунлоуд на kuaiyong след което кликваш на него и се зарежда в програмата,ако ти даде грешка отиваш в началната страница и натискаш бутона "ключ и отверка" излиза черен прозорец и натискаш единствения бутон,изчакваш и имаш приложението на телефона.Ако не се получи пиши ми на лично да ти пратя със сигурност правилното приложение.

Сега по друг въпрос.В предишните си постове бях писал относно търсачката на kuaiyong ма никой не ме отрази.Дайте някой който е по в час с нещата да каже защо когато търся дадено приложение от вече изчезналите,за части от секундата ми се показва и след това изчезва.Примерно Navigon,Sygic,Tomtom,Tapatalk.

Все си мисля,че приложенията са си все още в базата с данни на kuaiyong но ни ги скриват по някакъв начин,а щом могат да ни ги скрият не ми се вярва да не можем да си ги намерим.

Живи и здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След преинсталиране на програмата стана .ipa от 42 мв не е ли малко за платената версия,преди време ползвах sygic ,неговото беше около 1.8 гв ако не се лъжа...

сега видях че картите се теглят след инсталирането,може би затова е малко.

Редактирано от jokop
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...