Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

Разглеждал ли си възможностите за превода и? Мобилното приложение се поддаваше и ми е ясно, че тук е различно, но има ли смисъл да се ровя пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@The Shaman

Доста опции знам какво означават, но не ги писах в инструкциите, зашото за повечето са безполезни. Например:

В ляво под иконата "къщичка" първата опция ( иконка p) са приложения на pp.

Втората опция с иконка "молива" на Apple е достъп за китайския appstore, където се въвежда apple id за купуване на приложение.

Третата е опцията за кракнатите приложения.

Четвъртата е топ аудио песни с категории..итн

Другите повечето опции са като на iTunes. Информация за изтеглени филми, музика, рингтонове итн.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече 10 минути се мъча да сложа LogMeIn и не успявам. Няма никой в телефона. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Grievous

Току що изтеглих и го сложих на телефона. Работи си без проблем.

5659519a.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След изтегляне натискам тази икона, нали?

4dee71098debcd41.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, точно така го правя, но... почервенява като домат и нищо. Виж втора снимка най-отгоре.

a3f7efb02e6907a9.jpg

703cf10108e4a854.jpg

А като затворя програмата, трябва да рестартирам компютъра, за да я подкарам пак. Всичко друго си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли тази версия. (без име на кракер)

5659631k.png

Тя няма проблеми. Явно версията при теб не е кракната както трябва и има проблем с подписването.

А като затворя програмата, трябва да рестартирам компютъра, за да я подкарам пак. Всичко друго си работи.

Напротив, тя си работи, просто се вижда в таксбара в дясно. (notification area).

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази, която си показал е безплатна. Както и да е, разкарах я. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах на твоя скрийншот, ти си я изтеглил от главната търсачка, а не от опцията иконка "ръка с ябълка".

Потърсих точно тази версия, която си изтеглил и няма я в кракнатите приложения.

Важно!

Не теглете приложения от първата опция в ляво (p иконка). Това са кракнати приложения, но неподписани и няма как да се подкарат на вашите устройства. Може би да има и някои изключения, но при повечето случаи няма да се получи.

Използвайте само третата опция (ръка с ябъка).

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала брат!!! :anime3: Обаче не откривам NAVIGON тук.Някои знае ли дали я има в тази програма?

Редактирано от vampum
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има начин да си я дръпнеш от другаде и добавиш ръчно в програмата. От другата тема ясно си личи как и къде, тая тепърва ще я пробвам но, трябва да поспя първо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В приложението РР25 качено на iPhone от сидия, когато се изтеглят приложения/програми и игри ги разделя на две места ( всъщност има 4 подразделения, но аз съм теглил само програми и игри ). На телефона има квадратче двуцветно като показаното тук, джойстик за игра, телефонна слушалка и нещо като планина с слънце над нея. Тук забелязвам че изтеглените приложения ( в случая iPhoto ) и игри ( Angry Birds ) се намират в едната двуцветна квадратна иконка. Значи ли това, че в приложението за Windows не ги разделя по видове и всяко изтеглено приложение независимо от какъв вид винаги ще присъства в показаната част на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае има ли опция да показва само платени приложения при търсене? Понеже търсачката 'ич не ми харесва как търси и изнамира всякакви глупости :smile:

Благодяря за ръководството. Програмата действително е по-добра от другия вариант. Скоростта е по-бърза и като че ли намира повече приложения.

За който не е открил: при теглене на приложение, след търсенето, ако дадете на втория бутон (десният) директно след изтеглянето го качва на телефона.

Срещам един дребен проблем обаче, доста често ми изкарва някаква грешка. Това е само при инсталацията. Но всичко е наред и се качват в телефона.

Ползвам win7 чрез parallels.

a6b211b0cfffbbf6.jpg

При мен нещо не е наред. Всичко се инсталира, но когато пробвам да пусна нещо, ме пита за apple id. Въвеждам моето и ме изкарва, ако дам cancel - също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е и при мен като ги качвам от сайта директно на телефона по същия начин пита за ID и след това крашва, но като се инсталира приложението на компютъра и от него се качат и всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвайте точно инструкциите в темата и си работи без проблем.Много повече ми харесва от другата като интерфейс,навигация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с Windows XP съм и не ми тръгва програмата. при стартиране ми дава Run time error.Какво да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спри си антивирусната,след това свали отново приложението и пробвай да инсталираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обичайните проблеми за да ти изписва това:

The runtime or run-time error message can be caused by:

  1. Confliction with TSR or other running program
  2. Software issue
  3. Computer Virus
  4. Memory issue

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е и при мен като ги качвам от сайта директно на телефона по същия начин пита за ID и след това крашва, но като се инсталира приложението на компютъра и от него се качат и всичко е наред.

Toчно през програмата ги слагам. Дори не знаех, че можело през сайт.

Отново опитах, изтрих всички програми и ги качих наново, като преди това инсталирах и едно безплатно приложение от стора, за да ме пита за ID, но все същата работа.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с Windows XP съм и не ми тръгва програмата. при стартиране ми дава Run time error.Какво да направя?

Net framework 2.0 да ти липсва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От сваленото приложение в момента качих доста приложения на iPhone 4S с 6.0.1 и на iPad 4 с 6.0. Никое от тях не е искало потвърждение на ID. Не знам при теб защо иска. С Win7 съм на лаптоп.

ПП. Забелязвам следната зависимост: Ако ползвате програмата и я спрете. По някаква причина решите, че ви трябва отново преди да сте спирали или рестартирали компютъра, при мен програмата не тръгва отново. Трябва рестарт на компютъра и тогава отново върви безпроблемно. Ако може някой да пробва да потвърди дали има подобно нещо или само при мен има някакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, тя си работи, просто се вижда в таксбара в дясно. (notification area).

Не четете през ред де!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...