Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

Пълна тъпотия! След синк изчезнаха програмите, а после като ги качих повторно ми иска ID и парола. 100% е за крадене на пароли това нещо....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А приложението им за телефона (без джейл), така и не мога да го схвана!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще се върнете вие. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с китайски познания може ли да ми преведе тая грешка? :D

asddnv.jpg

Заради нея не тръгват според мен, все пита за ID.. С другата червената програма сега пробвах и всичко е ок, от раз се инсталират и стартират приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, пиша ИД и парола и ме вади от приложението. Не съм виждал по глупаво нещо от това. Сменете си паролите поне....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, аз за какво мислиш пиша вече 3-4 поста в тази тема?

М/у другото преди малко ми направи някакъв ъпдейт, доколкото разбрах..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодяря за ръководството. Програмата действително е по-добра от другия вариант. Скоростта е по-бърза и като че ли намира повече приложения.

Ама тук ги подведе, нали? Не се заяждам, но не прибързвайте с коментарите преди да сте изпробвали нещо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това става въпрос за програмата и все още си важи! Аз наизтеглих 10 приложения, свалиха се, качиха се на телефона и след това написах коментара. Ако успея да оправя проблема с питането за ID, определено ще ползвам само pp25.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Забелязвам следната зависимост: Ако ползвате програмата и я спрете. По някаква причина решите, че ви трябва отново преди да сте спирали или рестартирали компютъра, при мен програмата не тръгва отново. Трябва рестарт на компютъра и тогава отново върви безпроблемно. Ако може някой да пробва да потвърди дали има подобно нещо или само при мен има някакъв проблем.

Не четете през ред де!

Нека да "нарисувам", явно така по-лесно ще разберете.

Като цъкнете X на програмата ви излиза това.

5664385J.png

Потвърждавате, но самата програма не е затворена, а си стои в Notification bar( ако не я виждате цъкнете на стрелката и ще я видите). За да я затворите изцяло цъкате десен клик и избирате последната опция. Ето как изглежда това:

5664389m.png

След това можете пак да си включите без да рестартирате windows-а.

Вие всъщност какво правите? Цъкате хикса и си мислете, че е затворена. След това цъкате двоен клик върху програмата и уж нищо не става, но тя си седи в notification bar-a.

Така, че Grievous не смятам че четя през ред. ;)

P.S. Няколко пъти съм сихронизирал чрез iTunes, направих и няколко рестарта на телефона и не изчезват приложенията. Всичко си е 6, явно бъркате някъде нещо.

P.S. 2: Изтеглих си FIFA 13 и вече си я цъкам на телефона. Изтегли се за близо 2 часа. Обема на играта е 1.38GB. Опитах да я тегля през kiouraong и виждам с нищожните макс 30кб тегленето е да ти умре конят, така че направете си извод. :smile:

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата имаше предвид, че Аз не чета като хората и беше прав. Благодаря за обяснението и от твоя страна.

И при мен нещата са ок за сега, като е тествано с iPhone 4S и iPad 4. Всичко е наред с приложения и след рестарт и синхронизация с iTunes. Иначе през тази програма скоростите са задоволително по-големи от другата. Тук достигах и до 1 МB скорост на сваляне, но основно се въртеше 300-400 кв. Може би трябва да се вземе и под предвид часовата разлика с Китай и съответно натовареността през дневните часове при тях. Иначе до тук не можах да намеря само една игра - Where si my water. Има само китайска версия, но не е от часта която беше споменал да се ползва ( иконката с ябълката ) и съответно като се свали не се инсталира. Но все пак от скоро се продава официално iPhone в Китай, така че съвсем скоро ще очакваме още и още неща в тази посока от тази страна. Съвсем скоро очаквам джейла да се обезмисли за много хора.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де-за вас Jail-a е само инсталиране на безплатни приложения ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Asen_77, мерси за разясняването на нещата.

BulgarianSS, не, но повечето хора само за това го използват. :smile:

За джейлбрейкнатите устройства! PP25 Можете да го изтеглите през cydia след въвеждането на сорса http://cydia.25pp.com/. (знам, че е писано до сега във форума)

Чрез Installous почти нищо вече не може да се тегли. Всеки път трябва да се въвеждат кодове преди линк за изтегляне и много често файла който търсим е изтрит, а пък нещо ако се намери скоростта на теглене е много ниска. Голяма мъка.

Така, че PP25 е по-добра алтернатива и от Installous.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Koйто иска по официален път да се снабди с платени приложения, да провери freemyapps. Мисля, че имаше и тема във форума. Единственото условие е да сте регистрирани в USA store-a. Накратко - теглите безплатни приложения, за което ви дава точки. След като направите 3000 ги разменяте за 10$ itunes gift card, която автоматично ви се зарежда в акаунта и си ги ползвате като store credit. От октомври се занимавам с това и вече имам закупено всичко (че даже и повече) от което се нуждая (в това число навигация за цяла европа на sygic), но да спомена, че и го ползвам на 3 устройства (всяко си е за себе си и трупа отделни точки). В момента даже съм събрал общо около 15000 т., които се чудя какво да ги правя (понеже има и gift cards за amazon.com). Съжалявам за лекия завой от темата, но според мен това е един много лесен и бърз начин да си "купувате" официално приложенията за без пари. Ако повече хора го ползваха, нямаше да се пищи за джейлове. И накрая, ако някой реши да го пробва и по този начин да помогне малко и на мен, може да ползва този линк (зарежда се в сафари на телефона): http://m.freemyapps.com/share/url/819d5042

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да се инсталира Appshopper или да се следи темата с временно безплатни, по тая логика ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що програмката ми показа,че има нова версия-след обновяването скоростта на сваляне достига 2 мб за няколко приложения едновременно.Доста добре! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как успявате да накарате програмата да намери това което търсите? Пиша нещо на английски и освен, че чакам по 30 сек. за резултат, такъв няма! Виждам иконата на съответното приложение в каталога примерно, след това пиша веднага заглавието и получавам точно 0 резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има заглавия, които са изцяло от китайски йероглифи и каквото и да напишеш на английски търсачката няма да го открие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой скоро получавал ли ъпдейти на някое приложение? След като инсталирах кракнати приложения, нямам ъпдейт за никакво приложение по-вече от една седмца. НеЗнам дали е нормлно това.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах ъпдейт на CP Pro, поисках да ъпдейтна през AppStore и ми поиска ID и парола, но като напиша моя акаунт ми дава грешка и си я изтеглих новата версия от pp25.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е логично-след като не си го закупил няма как да го ъпнеш през App Store -а.

Ако си го закупил официално и не ти дава да го ъпдейтнеш вече е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не говоря за кракнатите, а за останалите закупени. Незнам епъл да не са спряли ъпдейтите по празниците.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок значи ще чакам да видя дали ще имам скоро ъпдейт за някои от приложенията ми.

Благодаря!

Интересно ми е после при ъпдейт като връщам от облака бекъпа, кракнатите апове ще ги инсталира ли?

Имам ъпдейт всичко е ок, просто ми бе странно от 158 аппа да нямам ъпдейт десет дена :)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...