Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

И аз имам проблем с програмата, имам iPod Touch 3 и iPod Touch 5, 3ката ми е първия както можете да се досетите, и с нея нямам никакви проблеми, тегля нещо със около 300кб/с и всичко е чук, обаче с новия айпод, а именно 5цата нещата се свалят супер бавно, свалям със 40кб/с най много, но в редки случаи, най-често свалям с 20кб/с а по някога дори с 6кб/с

Някой да знае как да го оправя и защо го имам тоя проблем? Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с програмата, имам iPod Touch 3 и iPod Touch 5, 3ката ми е първия както можете да се досетите, и с нея нямам никакви проблеми, тегля нещо със около 300кб/с и всичко е чук, обаче с новия айпод, а именно 5цата нещата се свалят супер бавно, свалям със 40кб/с най много, но в редки случаи, най-често свалям с 20кб/с а по някога дори с 6кб/с

Някой да знае как да го оправя и защо го имам тоя проблем? Благодаря предварително

Не използвам програмата, но ти сваляй приложенията без да закачаш iPod за компа, сваляй ги в компютъра да кажем, след свалянето проверяваш в програмата дали са свалени, закачаш iPod за компа, влизаш пак там където е ябълката с ръката и след това в същият прозорец(след като цъкнеш на ябълката с ръката, този прозорец) ще видиш един бутон в дясно горе - задължително цъкваш на него като е сив И след това отиваш в секцията Downloads на програмата, избираш си приложение и го инсталираш.

edit: Сега като опитах на iMac и ми сваля бавно, усилва се после пада, виждаш 50, 120, 200 и после 30 k/s и т.н. Може би е нещо от тях. Казвам, като ги свалям в компютъра и без закачен iDevice на компа.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам същия проблем. Изтеглих си 5 приложения без проблем , тръгват на телефона но следващите които тегля и ги качвам на телефона ми иска apple ID пиша си го ии ми крашва пробвах няколко пъти няма разлика . Моля помогне те !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не ти иска Apple ID прочети какво съм написал. Аз съм използвал за последно версията на програмата за Mac OS X, но принципа е същият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам Iphone 2g и изпълних всички инструкции на програмата но ми дава ерор (червен ерор) при всеки опит за качване на приложение (след натискане на install). Някой имал ли е този проблем и може ли да ми помогне ?Или да ми подскаже с алтернативен метод да кача Metal Gear Solid touch !

Нямам wi-fi (не работи) и нямам jeilbrake и cydia.

Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Причината е много старата версия на софтуера. Но на този модел телефон не можеш да качиш по-нова версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A има ли алтернативен начин да кача приложения чрез програма? Защото нямам wifi и не мога да сложа cycia и всички други малки красоти.(jeilbrake ++)

Редактирано от wallkingdead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A ти пточете ли заглавието??? (pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak)

Прочети и първия пост и ще си отговориш на въпроса!

П.П. Имената на всички градове се пишат с главна буква!

Пазарджик !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох всички мнения и всичко в цялата тема! Не схващам точно с каква идея се включваш темата ?

Нямам Jeilbrake и искам чрез програма да си кача приложения .Тази явно не става защото телефона ми е твърде стар и затова питам за друга алтернатива която да работи с моя телефон.

А ти си ми излишен като отговор защото явно дори не си вникнал в двата поста които съм пуснал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждай с хората който се опитват да ти помогнат. Търси в програмата "ако се намират" по-стари версии на приложенията, който биха работили на твоята версия на софтуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението което свалям работи на моя телефон.Имам lite версията на съответното приложение.Просто самата програма не иска да инсталира приложенията.Дори icam не иска да инсталира.Това е моя проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи просто не става. Ползвай лайт версията или просто си купи цялата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4uxi4x.jpg

2cghlq0.jpg

Ето в това се изразява проблема .Този ерор се появява и не инсталира приложенията.Ако може някой да ми помогне ще съм много благодарен. Варианта да я купя е последен.

Редактирано от wallkingdead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора не са платежоспособни мой и не могат да си позволят да закупят всеки софтуер. И все си мисля, че дори другарчето да си закупи въпросното приложение то същото няма да тръгне. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора не са платежоспособни мой и не могат да си позволят да закупят всеки софтуер.:

Направо да ги съжалиш;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега ако си без jail как ще свалиш приложение ,което не e за споделяне без jail,много пъти сме коментирали за телефони "БЕЗ JAIL" да се ползва иконата с рачичката а не иконата с P.

A и проверили от кой софт на горе се качва че ако си с "2Г " може и да не го подържа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отделеното време на всички !

Изчетох всичко за телефона всички теми за джейл за сидиа и тнт.

Не мога да го джейлна защото за да мога да подкарам кракнати приложения трябва да имам сидиа, wi-fi и да сваля съответното app.Това не мога да го направя защото телефона ми няма WI-FI! Това е причината да не го джейлвам.

Приложението което исках да сваля с програмата са за фирмлеар 3.0 или повече което означава, че моя телефон го поддържа .Използвах точно менюто с ябълката !От там свалих 2 приложения но и двете не ми позволява да ги прехвърля на телефона.

Същото става и при опита да използвам другата програма която е представена в линк най-горе.

Отказах се защото мисля, че самата програма не е предназначена за iphone 2g и фирм. 3.0 ...Оставам с впечатлението, че програмата е за 4.0/5.0 ++.

Та това е ...

Ако някой може да ми помогне с jeilvane при положение че нямам WI-FI на телефона ще съм много благодарен!

Същото важи и ако някой има скрит коз в ръкава и може да ми помогне да качвам ''Кракнати'' приложения без телефона да е джейлнат!

Благодаря още веднъж на всички които ми обърнаха внимание и се опитаха да ми помогнат !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ще ти кажа, че пишеш пълни глупости. По - горе ти го намекнаха, аз ти го казвам в прав текст. Как активира телефона, след като твърдиш, че не е джейлнат? Не, не ми отговаряй - няма нужда.

Сидиа се инсталира по триста начина, приложенията в нея - също. Освен това, бавен - бърз, iPhone 2G май също има интернет през сим, нали? "Скритият коз" е да не четеш през ред ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. От 2-3 дни не мога да излекувам приложения, които крашват в РР25, с копчето в дясно (синьо-сивото). Друг има ли подобен проблем? И знаете ли на какво се дължи и как може да се оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...