Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

Да и аз съм така и изтрих всичко защото се изнервих, явно се дължи на еппъл :)

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които ми помогнаха с моя проблем.

Само да кажа, че с мобилния интернет който имам не можех да сваля нищо защото е твърде бавен и ми даваше out.

Та този вариант ми отпадаше за качването на AppSync .

В крайна сметка за няколко минути wi=fi се беше събудил и го използвах, свалих всичко и сидиата проработи както и appsync.

Wi-Fi то работеше цял ден но вечерта спря и в момента отново е не изправно...Но ще мисля какво ще го правя него най вероятно ще се посъветвам в сервиз.

Програмата китайската не иска да качва приложения на телефона ми..Може би аз имам проблем с телефона а може и да е в програмата това не мога да кажа.

Благодаря още веднъж на хората които се опитаха и ми помогнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Програмата работи перфектно. Не можах да намеря някоИ неща като Tomtom Europe или Navigon Europe , но както се казва "без пари толкова". По интересното за мен обаче е фактът , че някой от изтеглените приложения искаха да се ъпдейтнат и ми иска да се логна, но нормало иска само парола а в случая ми иска логин и парола и като ги въведа нищо не става предполагам тюнса разпознава че не съм ги закупил тия неща и не ми ги ъпдейтва.

С 5-ца съм iOS7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написано е как се оправя този проблем!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен не разпознава, че съм закачил устройството, що така, преди си работеше..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Програмата вече е налична и за Mac OS X

Както и инсталира автоматично app приложение на вашият телефон -от където можете автоматично да дърпате приложения без PC

Приложението трябва да изтеглите от тук:

http://pan.baidu.com/share/link?shareid=3872635101&uk=204160848

Защото от сайта иска регистрация във форума ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели! Всичко е много яко, но инсталирам дадена програма, тя работи и на другия ден, като опитам да я отворя, кликвам иконата и тя само премигва и това е ;-( Моля Ви за помощ, защото както е видно джейл за за IOS 7, скоро няма да има!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изтеглих последната версия на рр25, а тя е 1.1.0.6б и качих приложения и игри на iPad mini Retnia iOS 7.0.4. Всичко си работи нормално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сподели с останалите този линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нов ъпдейт 1.1.0.8, ъпдейтва се директно от приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се оказа, че 2 от качените игри не работеха. Отворих програмата и тя показа наличието на нова версия 1.1.1.0, която отново се ъпдейтна от самото приложение. След като закачих iPad-а и изпълних препоръката от пост 68 в темата, приложенията отново си работиха. Също така добави и ъпдейт на една от игрите - Angry Birds Star Wars 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

всичко хубаео но като инсталирам приложение и след няколко отваряния се бъгва приложението и немога да го отварям вече трябва наново да го инсталвам,също така натискам и бутона преди инстал,някави решения има ли с 7.0.4. Iphone 4s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закачаш телефона към 25pp. После натискаш синия бутона горе дясно точно под Х-а и всички инсталирани приложения тръгват за още толкова време. Всеки път, когато започнат да изхвърлят повтаряш операцията.

Аз лично друго решение не знам.

25pp_3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като инсталирах първия път приложения се получе неработенето с две игри. След направата на съвета от колегата, както и това което аз съм написал в предишния пост, игрите си работят и няма проблеми. Не знам до колко може да има връзка, но след като кача играта и поигравам малко на нея 15-20 минути и след това не забива и си работи ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

за инфо: Видях че в сорса на 25pp има 2 версии..една 0.9..x.x.x за у-ва под iOS7 и има версия от днес 1.0 за iOS7

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вече е ъпдейтната до 1.2 :smile: vers. iOS7.X

Ако някой има проблем и му крашва приложението да инсталира и двете версии ;)

- pp25-ipa - ver.0.991

- pp25 -ipa -iOS 7.X ver.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво им става на тия Китайци ама за 2 часа 25pp за у-ва под iOS7 се ъпна 2 пъти..веднъж от 0.990 до 0.991 , след това от 0.991 до 0.992... утре като стана мое да хвана 1.0 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли само deb файла на 1.2 че от репото не ми дава да го инсталирам. Изписва ми два червени реда докато се индталира нещо свързани с appsync-a ми, който имам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, норамлно.Нали трябва да изтриеш останалите му файлове от телефона след деинсталация.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

PP25 има изцяло нова версия 2.0.0.... Има нова визия, да се надяваме на подобрения и стабилност на работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна си я има версия 2. Днес излезе ъпдейт 2.0.2. Разлика в работата аз поне не виждам. Попроменили са дизайна, но скоростта пак е трагична. А, да. И все още няма поддръжка на английски език...

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не се ли намери още метод чрез който да се синхронизира устройството с itunes докато в него има приложения от 25pp ?

Не ми е цел да прехвърля теглени приложения от 25pp в itunes.. да уточня щото може някой да ме светне,че няма как - знам :)

Проблема е ,че докато имам приложения от 25pp изобщо не ми дава да качвам приложения на телефона от itunes-а инсталиран на компютъра,понеже не може да синхронизира.. както и обратното ако си изтегля някое приложение от appstore-а на телефонa ( легалнo ) после не мога да ги синхронизирам с itunes.. Ако някой знае нещичко нека го сподели. Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що просто не спреш да се мъчиш и не смениш приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш в предвид да сменя 25pp .. не го правя защото я има и за компютър и е удобна и тегли с по висока скорост от приложения като appcake или vShare и това,че не се налага да търчиш по сайтове за да изтеглиш дадено приложение, а си е направо като appstore-a :) Но в същото време не е и вариант постоянно да трия приложенията от 25pp от телефона като се наложи синхронизация с itunes.. Знам, боли и сърби, но попитах.. може да се е открило нещо от чуждестранни форуми и някой да го знае и да го сподели , но явно не :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...