Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен пък спря да работи от бета 6 още VPN-а. Сега съм с GM и пак ми показва това.?

ba4a4a3u.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опция за спиране на 3G няма още от iOS6, но според зависи от оператора и/или LTE.

Нещо си се объркал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колегата може да е гледал шотове в интернет, където няма опция за 3G. Няма връзка с iOS, а с карриер ъпдейта на телефона, което идва от оператора, а не от OS.

Ако оператора му ъпдейтне за LTE той вероятно няма да има опция за спиране на 3G, дори и СБсеттингс му изчезваше опцията след ъпдейта, ако има Jailbreak примерно.

И не, при много iPhone няма тази опция, но България мисля в момента не е засегната, ако колегата е на български оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Я дай пример с няколко оператора, при които не може да се спре 3G на iOS 6 (па и на 7) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Теле2 Швеция не може. Още някой, нещо? Това, че вие не сте виждали, не значи че няма. Радвахте се на дата тогъл-а в iOS4, но ат&т телефоните нямаха такава "екстра" ако се ползват с оригиналната карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Четох някъде по Епъл тех-сайтовете, че Тим Кук е изпратил имейл до служителите на Епъл по магазините, обяснявайки някои неща относно 5s/c, сред които това, че iWork/iLife програмите ще бъдат безплатни само за новозакупени устройства.

Изнамерих и линк: http://www.macrumors...7-to-employees/

И по-точно:

"iOS 7 will ship with iTunes Radio, our free Internet radio service, and we are making our mobile iLife and iWork apps available as free downloads for anyone who buys a new iOS device so they can do amazing things with their photos, videos, documents, spreadsheets and presentations."

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега като прегледах презентацията на ново точно това казва да им се не види. Само за нови устройства, всички останали да го духат, много тъпо започват да си променят политиката към потребителите със по-стари устройства. Догодина сигурно ще искат и пари за iOS8 освен ако не си с най-новия iPhone.

ПП. Откакто качих на iOS7, О!Думи не ми разпознава акаунта и ме изписва като гост от 1-во ниво. При вас така ли е? Странно, че ме логва в game center, но не ми ъпдейтва акаунта в играта. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А ако новото устройство е iPhone 5? Закупен след 20.09 (iOs7), пак ли важи същото условие? Каква е разликата между моето устройство, закупено преди година и инсталиран iOs7 и новото такова? Вероятно нещо не сме разбрали, не може да е точно така. Има още няколко дена и ще разберем много точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А бе хора направо ме убивате - значи всяка година давате по няколкостотин долара/лева/евра за нов айфон за да сте "модерни", а за едни 20 долара, с които ще си имате iWorks завинаги започвате едни дискусии.... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът не е там. Аз ще имам и iWork и iPhone 5S, но е важен критерия по който ще определят, кой "модерен" ще има и кой не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доколкото се разбира ще е датата на активиране на продукта. След 01.09.13 всички ще го имат.

"....are free on the App Store for qualifying iOS 7 compatible devices activated as of September 1, 2013"

iPhone 4 +

iPod 5 16GB + iPod 5 32GB и 64GB

iPad 2

iPad retina

iPad mini

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой пробвал ли е на ipod 4g и ще върви ли въобще.

Редактирано от Cvetelin Kostadinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересно ако си купиш новия айпад след един месец като го представят, активираш го и изтеглиш безплатно офиса и айлайф и ги добавиш към акаунта си, кое би те спряло да ги инсталираш и на стария си телефон.

Ако има сепариране на устройствата, всичко ще започне да изглежда като майкрософтската политика към потребителите. Ако не, е тъпо - всяко ново устройство ще ти носи безплатно двата пакета.

На мен ми е все тая - аз вече ги имам. Сигурно не са се изразили като хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Айде без цитати!

Аз съм на ЕЕ UK LTE оператор и си имам опция за изключване както на 3G така и на LTE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

y5ubury4.jpg

При мен ги няма символите І и О в полето на превключвателите. С телефона от профила съм и не съм ги имал в нито една от бетите досега.

Иначе с GM ми се реши проблема с дрейна на батерията, обхвата е стабилен, за разлика от 6.1.3

И едно странично питане - в спецификациите на 5S наред с температурния диапазон за съхранение и работа на телефона са упоменати и максимум 3000 метра надморска височина. Много ми е интересно какво имат предвид с това - че телефона ще спре да работи след това, че ще му отпадне гаранцията ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...