Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

и при мен е така, но ...след два дена ще има рестор на чисто :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен ма'а по няколко дни. А, забравих - тунинговах четворката с по - мощна батерия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ламерски съвет към ъпдейтващите - правете чист ъпдейт и ръчно ди качвайте аповете, снимките и музиката после. От три дни съм с GM и батерията се топи като сладолед на августовско слънце...

Същата работа. За първи път юсидж и стенбай са ми еднакви, но с тея ъпдейти не се учудвам...

http://www.redmondpie.com/apple-to-host-ipad-event-on-october-15th-report/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с GM версия чист рестор и пак много бързо ми пада батерията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на 4с с GM е както при 6 - кара 2-3 дена с малко нормално за мен човъркане. Дори забелязах доста подобрение в стендбй - почти не хаби има няма 6-7% през ноща, а дори не съм ресторвал на чисто слагах я с ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам проблем сЪС звука на телефона.. чувам хората с коИто говоря много тихо,а уж всички звуци са на максимално усилени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Усили си звука по време на разговор от бутоните встрани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По отношение на ъпдейта, според мен за неджейлван телефон няма никакво значение дали ще се направи ъпдейт или рестор. Освен, че след рестор ще трябва да си върнете бекъп (което съотвено ще върне и "ненужни файлове", натрупани при предишната версия) или да си качвате приложения, музики и т.н. отново.

Забелязал съм, че при ъпдейт през iTunes стари/ненужни файлове, натрупани от инсталиране и деинсталиране на приложения, прехвърляне на музиката и т.н. се изчистват по време на процеса. Видимо това може да се разбере като проверите размера на "Other" файловете в лентата за капацитета на телефона в iTunes. При OTA ъпдейт това не се случва, все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже съм глупав и задавам едни и същи въпроси по сто пъти и нищо не разбирам от отговорите бих се радвал, ако някой ми отговори като на малоумен. Ъпдей от GM до Public Release появява ли се OTA или не? Въпрос номер 2, пак ако може като за по-тъпички, като пуснат на 18-ти официалния релийз, а телефона ми е с GM версия, iTunes ще ми намери ли ъпдейта?

Благодаря предварително.

П.П. Не знам кой редактира правописа из постовете, но страшно много ме забавлява. Малко ме връща в ученическите години :) И евала за усилията, дано има полза от цялата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1. Не.

2. Пак не. ГМ и официалния вариант на практика са едно и също. Лично бих ти препоръчал да ресторнеш официалната и то не веднага, а след няколко дни, да отмине лудницата. Само с ресторване имаш шанс да запазиш APTicket и SHSH за дадената версия ;) и само с ресторване ще заличиш понятието "ГМ" от телефона, за да имаш ОТА в бъдеще.

Clear?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В коклко часът ще бъде наличва iOS7 ? 00:00 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък мисля, че и с GM ще си има ъпдейти, защото просто са едно и също нещо. Няма отметки GM нито в iOS, нито в OSX. Golden Master - това си е официалната рилийс версия.

П.С.

BTW да споделя и аз моите впечатления. Изключително съм доволен от iOS7. Сякаш имам нов телефон. Направо ме отказа да се ъпдейтвам до 5s. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И мен нещо не ме кефи батерията.. С последната бета беше доста по-добре. Това е от днес. Няколко часа бях на 3г, но не съм го ползвал почти изобщо.

ygyzy5eb.jpg

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен е на възходи и спадове. Нямам идея защо.

Деде, има таг "ГМ" вътре в рестор имидж-а. Другият аргумент е не по - маловажен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така като ви чета -май да си седя на "бетата" а :), до като излезе официалната версия,че аз проблеми с батерията нямам на iOS 7 beta 6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз намирам едни стари бъгове, които не са оправили....надявам се това не е крайния вариант.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е то голямото чакане за официалния iOS7 свършва вече. Утре го пускат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стоите си на beta 6, по-добре е от GM-а!

7u3utudy.jpg

Ето ме и мене.. :)

Sent from my iPhone 4S 64GB using Tapatalk

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нямам никакъв проблем с батерията.

П.С.

Адаш, според теб има две версии така ли? :smile: Едната е GM, която са я дали на девелопъри и мобилни оператори, и друга, качена върху запечатаните в боксчета айфончета пътуващи към новите собственици... хм...

С Golden Master се означава точно финалната версия на софтуера, готова да се размножи в съответните бройки за масова продажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така е, но тази сийдната към дивелъпърите е "тагната". Хайде, в същия дух да те попитам: защо ГМ и "нормалната" имат различни shsh? :) И защо препоръчват(Епъл, хакери и т.н.) ГМ и финална да се качи с рестор, а не ОТА?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как да препоръчаш да се сваля през OTA, когато Apple не го предоставя през ОТА, именно защото иска да достигне до точно определени субекти. :smile:))) И няма как да имат различни shsh..,

Пак те питам. Тази версия при девелопърите и тази която е вече качена на запечатаните в кутийки айфони различна ли е или не? Според теб, трябва да е различна. И така, apple ще затрудни всичките си бизнес партньори и контрахенти, които утре ще трябва да правят нов рестор, за да се сдобият с някаква въображаема публична версия. Следователно, вместо да им даде преднина, ще им създаде само затруднения ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е голема боза стана. Последно еднакви ли са или не. Мога да си спестя един рестор ако нямат разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...