Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аз съм с 5sc с вече е ъпдейтнат на iOS 7.2.3 и всичко е наред. Има и джейл брейк за него, така че не се притеснявайте. :D

Айде малко по-сериозно с въпросите някой няма ли iPhone 5s/5c - все още не е започнала продажбата им по магазините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз току що свалих новият iTunes от сайта им.В момента съм с бета 6 на iOS 7,като дам Check for update ми изписва се съм си с най-новата версия,а аз искам да кача официалната.Какво трябва да направя в случая? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да закачиш тела с Туньо и да му дадеш чист рестор! Съветвам те да изчакаш до утре поне и тогава да извършиш манипулацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като цяло "дизайна" :biggrin: ,прочети changelog-a на 7-цата :smile: Аз бих ги прежалил тия работи за пъргавината на 6.1.3 :smile: Не знам дали е подобрен perfomance,аз помолих за съвет,ама е все още рано за такава информация :smile:

Стига с тоя "perfomance"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Kaкво губиш ако останеш на ios 6, можеш да видиш на сайта на Епъл. А и тази тема тук - 40 страници малко ли материал е?

Имах предвид да ми обясниш технически.

Батинка сладурест мамин златен, знам че поемаш от батковците да храниш с с лопатата новобранците свежи.

Понеже те гледам един такъв грамотен техничар, може ли да не ме пращаш на сайта на Apple да чета чейнджлога на iOS, ами да ми го обясниш на прост език? Тва щото си много deep?

Редактирано от Pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е на всякъде чета че между 7 и гм няма разлика. Защо ми е тогава да ъпдейтвам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спазвайте добрия тон моля!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де , за да премина към iOS 7 единствения начин само чрез рестор през iTunes ли е ? На телефона ми няма ли да се появи опция за ъпдейт ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влез където ти е версията на софтуера и ще видиш новата версия. Теглиш и тя се инсталира. Имай предвид, че в момента има сериозно натоварване на сървърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, как да ви се обясни, че в момента цял свят ъпдейтва и е нормално да излизат грешки, и да не може да ъпдейтнете ОТА и т.н.

Търпение малко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как да се обясни и още 30 пъти да го обясним ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз просто питам за да знам как стоят нещата, сега не смятам да ъпдейтвам, просто да си знам дали ще мога и през телефона както досега или само iTunes, но разбрах ясно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Запазете shsh за 6.1.3 и 6.1.4 със tinyumbrella 6.00.14!!!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За всеки случай!!! Споменаха за даунгрейд в Туитър!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Естествено :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, как да ви се обясни, че в момента цял свят ъпдейтва и е нормално да излизат грешки, и да не може да ъпдейтнете ОТА и т.н.

Търпение малко :smile:

Аз се затруднявам да го разбера. Може ли да ми разясниш, че явно си от просветените?

Питайте арм11 да ви обясни за лоудбалансинга на уебсървърите. Що и как и кое е нормално.

Да имаш 150 милиарда долара кеш и да не знаеш как да пуснеш няколко уебсървъра да поемат натоварването.

Тези неща арм11 ги поназнайва и сега ще ми затрият поста.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Заяждаш ли се или наистина не разбираш какво значи, че "Цял свят ъпдейтва в момента и сървърите са натоварени" ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мда…темата се "разви" в твърде очаквана посока :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как да се обясни и още 30 пъти да го обясним ;)

Ти кой беше, че тръгна и да обясняваш на простолюдието? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...