Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

"Неофициални" няма, Просто не са достъпни за потребители.

Над 3км няма да работи коректно компасът и акселерометърът ;) Разрови се из аксесибилити и ще видиш маркерите откъде се пускат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За I и O виж в settings-> general-> accessibility-> и labels трябва да е на on. Моля, нека някой колега ме поправи ако греша, че аз вече върнах на 5.1.1. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странно, днеска сутринта след като поучих 3 смс-а за пропуснати разговори без да е звънял телефона и след провалени опити да върна обажданията (телефона забиваше), направих рестарт. Сега обаче забелязах, че iTunes Radio ми е изчезнало в Music.app. Някой да е забелязал същото след рестарт?

ПП. Рестарта са го оправили в GM версията и вече не буутва 5 мин, а само 25 секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм на ЕЕ UK LTE оператор и си имам опция за изключване както на 3G така и на LTE

С риска да получа бан , с какво точно заслужих отношението на "модератор" в моя цитат ? Първо модерирането е повече от неграмотно написано, второ защо никой не си написа името след като е модерирал нещо или тук модераторите са всевишни и трето изрази от типа "айде " може да ги ползвате на пазара. Не знам за какви се мислят модераторите в този форум но в последно време отвращавате с отношението си към потребителите. Останете си със здраве и си променете отношението защото накрая ще си пишете 3-4 човека тук.

Може да ми изтриете и акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен ги няма символите І и О в полето на превключвателите. ефона ще спре да работи след това, че ще му отпадне гаранцията ...

От както я има iOS7 си съществуват в Settings/General/Accessibility/On-Off Labels

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
А бе хора направо ме убивате - значи всяка година давате по няколкостотин долара/лева/евра за нов айфон за да сте "модерни", а за едни 20 долара, с които ще си имате iWorks завинаги започвате едни дискусии.... ;)

Аз съм си ги купил,но се замислям дали и една стотинка отсега нататък да инвестирам в AppStore!!!!Имам 1-2 пиратски програми(защото ги няма в БГ стора),но занапред трябва ли ми нещо-AppAdict,Vshare и т.н!Няма нужда да съм толерантен вече!!!Налях 2 коли пари,викам да стига толкова:) Фен съм на Saruik;)App за 20 долара...от една година има iphone 5 а гледай кво става6y4uzupu.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А когато пусне на пазара телефон и OS, ще ставаме недоволни и от него и т.н. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не разбирам защо сте им адвокати?!Все едно ми подаряват всичко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лондон, може и да си прав, но преди да се правиш на мъжкар пред всички и да държиш тон, същия като този срещу, който протестираш, спри и погледни правилата! Ако нещо не ти харесва има лични съобщения, има модератори, има и админ! Обърни се към някой от тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Над 3км няма да работи коректно компасът и акселерометърът ;) Разрови се из аксесибилити и ще видиш маркерите откъде се пускат ;)

Намерих маркерите, благодаря.

Тази височина как се отчита - по атмосферно налягане или по GPS? Просто ми е интересно...

Преди месец се качвах на Мусала и макар да намираше сигнал от оператори, не можа да се закачи, за разлика от една нокия 5140 например.

Освен това GPS-а на телефона беше много зле в самолета - лъжеше с около 800 км, даваше че е над Турция, а пилота захождаше за кацане в Израел. За разлика от NUVI 250 - при него и скоростта, височината и локацията се отчитаха много точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нормално е. Чипсетите в смартфоните са колкото да има нещо. Не можеш да сравняваш приема на сигнал в смартфон с мултиканалните чипсети в портативните навигации, макар, че и те не са безгрешни. Все пак са пасивни устройства затворени във фарадеев кафез(самолетът ;)).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да добавя само, че в iOS 7 GM Burst Mode на camera.app работи на iPhone 4/4s/5 (функцията, при която при натискане и задържане на бутона за снимане, се снимат няколко снимки една след друга, вместо да натискате и да отпускате бутона постоянно). Въпреки това, не е точно както при 5s, защото не избира автоматично най-добрите от всички направени снимки.

Редактирано от r3ac7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Burst Mode на iPhone 4/4s/5 няма нищо общо със тази на 5S. Като гледам 4s снима със скорост от 1 до 2 кадъра в секунда (предполагам останалите също), което е много далече от 10 кадъра в секунда на 5S.

Освен това не очаквай телефона да ти избере най-добрата снимка. Както и при фотоапаратите, това си е работа на оператора. Най-малкото ще мине още доста време, преди телефона ти да се научи какво харесваш и какво не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При четворката Burst mode снима с 1 кадър в 2 секунди - по-добре да не бяха го добавяли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пич, тогава ще има въпроси от вида "що го няма при 4-ката", нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Зле е, каквото и да говорим. ProCam има доволно много функции и бие вградената камера по всичко, пък не е скъпа. Имам я от половин година някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз на това даже не му казвам burst mode. Просто камерата на iOS 7 снима по-бързо от камерата на 6. И това е още от първата бета.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Hudson, когато бях горе на Мусала, имах пълен обхват. Странно е, че не си могъл да се закачиш. Тагнах се на локацията във Foursquare без проблем.

Gogi6, не сме им адвокати, но не мислиш ли, че прекаляваш с желанията си, че даже и "нареждаш" Apple за политиката им? Малко по-спокойно, ако обичаш. Никой не ти е длъжен. Така са решили, така са го направили. А да се натяква кой колко бил налял в магазина и да очакваш (или поме това личи в постовете) нещо в замяна, не е най-адекватното поведение.

Ayl, политиката на Apple към клиентите им (така ги наричат, а не потребители) винаги е била такава. Не разбирам каква разлика намираш.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мусала я качвах от южния склон, с тръгване от хижа "Грънчар". Прехода беше около 4,5 часа в едната посока, като за около 2 часа беше включен maps 3D за запис на трак. На самия връх батерията беше на около 20%, макар че когато ръчно търсех оператор намерих 3те български, 3 сръбски и един македонски, но така и не се закачи за мтел. Може проблема да е бил в една от първите бети (трета или четвърта), но за около 6 часа ми свали батерията от 98 до 5% от постоянно търсене.

За разлика от "гумената" ми нокия, която също губеше обхват, но бързо се свързваше и дори говорих няколко пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът ти е в операторите. Другия път пробвай сръбския теленор - разликата е оттук до небето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А някой помни ли от колко часа обикновено пускат новите мобилни ОС за ъпдейт? Питам, за да знам да си организирам нещата да съм удома да ъпдейтна... Имам някакъв спомен, че беше вечерта, но кога точно не помня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От всички очакващи ъпдейта, сървърите ще са толкова натоварени, че ако изчакаш един ден ще се лишиш от много възможни проблеми ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Досега от години си ъпдейтвам на деня и не съм имал никакъв проблем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Oooo, доста пъти ми се е случвало да не мога да ъпдейтна в деня на пускането заради претоварване на сървърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ламерски съвет към ъпдейтващите - правете чист ъпдейт и ръчно ди качвайте аповете, снимките и музиката после. От три дни съм с GM и батерията се топи като сладолед на августовско слънце...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...