Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS X Mavericks 10.9 - Проблеми и Взаимопомощ


koksibg

Recommended Posts

Дръпни в коша само апликейшъна(не ползвай апзап) и качи наново. Данните и настройките ще ти останат. Иначе можеш да направиш втора инсталация с новия акаунт и после да им подмениш receipt-a. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да едитнеш едно файлче и няма да ти излизат ъпдейти повече. Потърси някъде из форума по таг "receipt" и ще излезе решението.

Не успях да намеря _MASReceipt файла на Aperture-то, търсих го в Package Contents на програмата. Извинявам се за лайкския лаишкия въпрос, ама ако го намеря трябва да сменя съдържанието на файла със съдържанието на MASReceipt на някоя от купените програми ли? :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

опитай с owly от app store

Между другото и това не помогна, пак се логаут-ва глупака. Но пък се сетих за друга програма, която преди помагаше и след като я тествах работи и на Маверикса. InsomniaX - който има нужда мака му да не заспива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може ли да ми помогнете? На Macbook Early 2009 с Mavericks не мога да инсталирам Уиндоус с BootCamp, не ми свети бутона за инсталация а само бутона който сваля драйвърите. В нета не можах да намеря на някой да му прави този проблем. Имам флашка 8GB и диск с Win7 x64.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на MacBook моделите без DVD може да се инсталира от флашка(не че и на другите не може, но 1-во трябва да излъжеш компютъра че е един от тези модели). DVD-то стрябва да е вътре и да е монтирано когато пуснеш BootCamp. Не виждам причина да не става... rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Откакто съм на 10.9.4 машината ми се държи много добре! Малка консумация на рам и процесор във всяко отношение! Много съм доволен от последният ъпдейт който беше пуснат от Apple. :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Туй не знам кога се е появило, ама ще да е скоро...

f187f3aa65910d05.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публик бетата добре се държи, почти не виждам бъгове и ако ги има не са фрапантни.

Редактирано от inutero
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен след ъпдейта ме изхвърли брутално от облака и стана чорба после. Д*а и тоя овен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен засега няма грижи . Държи се добре - основно дребни бъгчета

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен DP8 без проблеми на Хака от подписа. Ползвам го за основна OS и се държи отлично. Даже няма да ъпдейтвам до 10.9.5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да помага, имам две мак минита с аналогични инсталации и програми с 10.10.

На едната всичко е супер на другата мейл клиента крашва. Отваря се показва писмата в левият панел и при избор на писмо/селектиране крашва.

Изтрил съм акаунтите, и всички папки и файлове в /library, свързани с приложението. След създаване на нов акаунт пак същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да пробваш:

1) Mailbox/rebuild

2) Repair permissions през recovery

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвано е с пермишъните. За ребилд то няма какво да ребилдне всичко изтрих и сега е като нов кани да се добави акаунт, ако добавя чисто нов акаунт наново пак е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако и двете са ти с еднакви акаунти и т.н., бекъпни си само медиата от проблемното и си направи клонинг на работещото. Колко му е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, имам странен проблем със Сафари на Маверикса последните 1-2 версии и сега на Йосемитито....

Пиша нов адрес Сафарито тръгва да зарежда, синьото барче тръгва спира на 1/5 мисли се 2-8 сек бяла страница и тогава я зарежда....2 Рутера смених не е от него.... (това го прави на 2/3 от сайтовете)

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спри флаш плъг-ина и пробвай? Не са си ъпдейтнали качествено "екстрите" и вероятно е от това. Като спра всички плъг-ини и направо лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Stop plugins to save power ми е пуснато

EDIT:

Работата е зле, някоИ сайтове по 10-15 сек ми ги мисли, а на някоИ одеве амазона картинките ми се свалят като на дайл-ъп едно време, отварям ЛисиЦата с нея всичко лети

Stop plugins to save power го спрях....

Изтрих кеша....

Allow plugins го спрях все тая...... :scratch:

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, на мен пък никога не ми е работило толкова добре Сафарито и на двете ОС-и. Според мен ще е добре да направиш чиста инсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен цикли сафарито на Йосемити, имам инсталиран ад-блокер само, кеша си го трия редовно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...