Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стив Возняк: Apple трябва да произвежда и смартфони с Android


Asen_77

Recommended Posts

Няма нищо лошо в това Apple да започне да произвежда смартфони, работещи под управлението на операционната система Android. Това становище бе изразено от съоснователя на Apple Стив Возняк. По думите му, не е необходимо Apple да се отказва от iOS - компанията би могла успешно да работи едновременно и с двете платформи.Корпорацията от Купертино би могла да бъде сериозен конкурент на всеки производител, ако предложи на любителите на Android стилен телефон, уверен е Стив Возняк. Едновременно с това Apple би могла да продължи да продава iPhone на онези, които предпочитат тази система, предава думите му ресурсът Wired.В допълнение, Возняк отбелязва, че BlackBerry би могла да избегне печалната си съдба, ако беше преминала към производство на Android-смартфони. Сега обаче е твърде късно за такава промяна, добавя той.

Май годините не прощават ... Аз лично не разбирам, защо трябва да се пуска iPhone с андроИд. Точно iOS прави разликата.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    54

  • Anthony

    29

  • kal1ch

    27

  • iPhoneman

    27

Що трябва да е iPhone? Може да е iDroid, примерно. При всички случаи ще стане т@ш@к. Андрешко с ябълка :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващата стъпка MacBook с Windows ;)

Редактирано от killer4o
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе дреме им ... Всеки го прави за пари, а парите идват от Нас потребителите.

Най-мразя да чуя от някой " за какво да ходя да гласувам, като моя глас няма да промени нищо ". Е същото е и при телефоните, техниката и т.н. Ако ние не купуваме, за какво да го произвеждат. Иначе чичо Стив Возняк, май просто търси известност ако наистина го е казал ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене, Уоз търси известност? Нещо се заблуждаваш мощно. Човекът винаги е имал афинитет към свободния софтуер, а хемороид е най - близкото до това(само е близко…).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам какво е имал, но пари има бол и му е през оная работа какво говори. Като пълен палячо се изввява иначе из Туитър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма кой да им даде iOS да го сложат в друго устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако проявят интерес със сигурност ще им дадат, но на каква цена? Всичко е бизнес. Те и апъл и самсунг се съдят, но това не пречи да работят заедно. Ако някой телефон поиска IOS няма да му откажат, но едва ли апъл ще се съгласят на някаква мижава сума като google. Щото андройда се предлага на всеки 2ри телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно да последват примера си с лаптопите- имаш iOS и правиш друг дял в телефона за Хемероид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако желаеме Android ще си купиме такъв и няма да чакаме Apple да ни го продаде, нещо си се сбъркал що се отнася до "робуването".

А при Android е такъв хаос, че няма значение дали е от Apple или от Google - все ла*но.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време е Возняк да спре да слуша кючека "нерви-нерви" и да мине на силни успокоителни! :beaten:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че двата американски гиганта могат да си сътрудничат като Гугъл разреши на Епъл да правят андроид телефони. По този начин могат да ударят други производители монополисти като Самсунг. Припомням, че Гугъл избра ЛГ да им прави следващите гугълфони с цел да намали монопола на Самсунг. Могат да пуснат елегантен дизайн в метален корпус с различни големини на екрана под управлението на андроид, и хората пак ще ги купуват защото зад тези устройства ще седи голямото име на Епъл. Така корейците ще се наложи да се понапънат още за да има с какво да привлекат вниманието на клиентите, а от цялата работа по-голям избор за нас, естествено на по-добри цени :)

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гугъл разреши на Епъл да правят андроид телефони. на Епъл.

Sent from my SM-N9005

Apple само чакат да им разрешат и тутакси почват.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google прави телефони с LG, защото Samsung не знае как и не желае да произвежда добри тел. с марката Nexus. Дреме им на Google монопола на Samsung, но след отваряне на GooglePlay магазина и предлагане на hardware просто е непонятно там да има супер нискокачествени проблемни продукти правени от Samsung, както бе примерно SGN.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не!? Samsung Galaxy Nexus е нискокачествен и проблемен??? Тук прекали безумно много :D

Редактирано от gothicmanbg
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз въобще няма да се учудя някой ден да видим Нексус от Епъл.

Лично мнение е, че от Нексусите по времето на излизането си и когато са били актуални точно моделите на Самсунг са били най-добри.

ЛГ вкараха няколко особености от други марки в своя модел което не се понрави на потребителите и като цяло не успяха да задържат вниманието върху себе си.

Все си мисля, че тази година наесен няма ЛГ да е фирмата която ще направи следващия Нексус.

Да се върнем на Стив Возняк, ако наистина той е написал това нищо чудно след година-две и това да стане.

Според статистиките китайски фирми стъпват много здраво на пазара с не лоши модели на по-ниска цена.

От ония дни един колега искаше да си купува ноут 3, имаше ги парите, но не му се даваха хиляда лева за телефон.

Взе си Хуавей (фани ми го развей :) още го бъзикаме) разцъках го и телефона си е задоволително приличен а цената му е 350лв.

Мисълта ми е, че тези с дръпнатите очи владеят пазара на андроидите, не се сещам за друга държава извън тези там която да прави добри андроид телефони.

Какво стана с Моторола след като Гугъл я купи... продава я сега на Леново.

Как Самсунг, ХТЦ и други могат да правят и андроид и уиндоус телефони а Нокия не ?

Защо да няма големи фирми които да правят телефони с повече от една ОС, така ще прибират повече пари и ще си утвърдят позициите, може да стъпят на повече пазари.

Sent from my SM-N9005

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MMJ, щом няма да се учудиш да видиш Нексус от Епъл, значи изобщо не познаваш Епъл, тяхната история и философия. Но това пък мен не ме учудва като ти чета коментарите във форума.

Епъл никога няма да продава нещо друго освен собствен хардуер и софтуер. Освен ако не наемат някой друг като Скъли.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващияр Nexus ще е от Lenovo най вероятно!

А за ейпъл - докато им върви всичко по този начин, с един телфон на година да взривяват всичко, ще си якарат така форевер :)

Малко ще увеличат екранчето сега, и инфраред ще вкарат може би и те, после незнам си какво...

Пак ще е някъв бум 6та...и така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MMJ, щом няма да се учудиш да видиш Нексус от Епъл, значи изобщо не познаваш Епъл, тяхната история и философия. Но това пък мен не ме учудва като ти чета коментарите във форума.

Епъл никога няма да продава нещо друго освен собствен хардуер и софтуер. Освен ако не наемат някой друг като Скъли.

Тяхната история и философия се промени след Джобс и това е видно за всички! Никога нямаше да мръднат от 3,5 инча, никога нямаше да има iPad mini, никога нямаше да пускат повече от един модел на година.......кое ли ще е следващото никога? :D

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение е, че от Нексусите по времето на излизането си и когато са били актуални точно моделите на Самсунг са били най-добри.

Спри със спама, объркал си форума.

Идея нямаш дори И от хардуер, между другото само ти го пиша, че дано се усетиш малко.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...