Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на името на оператора с лого по избор.


mupo

Recommended Posts

Благодаря сега ще пробвам. :goodpost:

Edit: Стана с Fake Operator, но не написах M-Tel BG@2x, а само M-Tel BG идлязох от Fake Operator и дирекно се появи логото. :naughty3:

Редактирано от cichlidi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPhone 2G важат ли инструкциите и логата от първата страница, защото при мен не се получава? Става въпрос за глобулските лога. Опитах и с Fake Operator и само със заместване на png файловете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важат за всички модели iPhone, iPod Touch и iPad!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз пък го направих без никакви допълнителни програмки.

Просто замених (overwrite) съществуващите файлове в папката с моите

Папката:

var/mobile/Library/Carrier Bundles/iPhone/mobilkom_bg.bundle

Файловете:

Default_CARRIER_M-Tel BG.png

FSO_CARRIER_M-Tel BG.png

След което направих един Respring и всичко си дойде на мястото.

ПП: Това съм го тествал на 4.2.1 към M-Tel оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз имам следния проблем: Правя всичко както е описано в темата.Добавям файловете след това чрез iFunBox пак където трябва и след като им дам отметка в WinterBoard и след това Respring и нищо не се променя. Изтеглих си и лого за обхвата,синята ябълка и на нея и давам отметка и тя не ми се появава. Може ли да ми помогнете и да ми кажете къде е проблема? В WinterBoard ли е незнам и аз. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-лесния начин си остава да си инсталирате моднат бъндъл през айтунс, това върши работа и при не джейлнат телфон. Направих го и на айпада и там си излиза логото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Кажи как, че от седмица се мъча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш този кастъм бъндъл 8e29f959e14d17f4.gif

като задържиш шифта и чукнеш на check for updates и в отворилия се прозорец променяш файловото разширение на .ipcc и му показваш TMobile_bg_iPhone който свали. Логата ги слагаш в Private/var/mobile/Library/Carrier Bundles/TMobile_bg.bundle като трябва да са именувани Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png / FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да пляснеш тоя си пост във филми и сериали та да е по лесно на човек да го намери. 5f2658e582202dac.gif Ами така е като акаш на всякъде щяло и нещяло!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В същност смяната става и без кастъм бъндъл.:biggrin: Просто поставяте логата в var/mobile/Library/Carrier Bundles като трябва да са именувани Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

с Глобул се оправих, а как ли става за Виваком?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По същия начин, само че последната папка няма да е ти-мобайл БГ, а 28403.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен папката е 28405.Сложих ги, но не се сменя логото. Кръстил съм ги- Default_CARRIER_Logo@2x / FSO_CARRIER_Logo@2x

Незнам къде бъркам или просто не е това начина за смяна с карта на Виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай пак с Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png, но в другата папка.

Едит: Тъй като гледам папката 28405 е само линк към папката TMobile_bg.bundle, така че файловете явно трябва да са си в папката TMobile_bg.bundle. Т.е. без значение за кой оператор, логата май си се слагат в /Private/var/mobile/Library/Carrier Bundles/TMobile_bg.bundle/ и се именуват Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

don Baro, последно за кой оператор??? 28405 е симлинк за папката t-mobile.bg, т.е. за глобул!!! И се намира в System/Library/CarrierBundles

Това, което обсъждате вие в /Private/var/mobile/Library/Carrier Bundles/ е папка за поставената в дадения момент карта и се променя в зависимост от оператора. Пример: ако имаш поставена ментелска карта, в Default carrier ще се появи папката на ментел, ако картата е глобулска - съответно ще се появи T-mobile.bg.

Или трябва да си създадеш папка 28403 в систем(с права като на останалите) и сим линк към нея в прайвът, или трябва да си направиш кастъм бандъл за Виваком. Що ме карате да разтягам дъвкани локуми, а вие не четете и си мелете вашето???

orbitalen, недей да пуцаш в тъмното, пишеш наизуст и то глупости!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ще помогнеш ли как да създам кастъм бандъл за Виваком?

Търсих и четох, но за Виваком не намирам нищо писано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвах какво ли не, но не става. Нов съм с iphone 3g и пробвах всички възможни варианти, описани дотук. Но имам следния проблем - свалих MIM и там като напиша Logo не ми сменя надписа на оператора. Някой има ли представа как да оправя нещата и да си кача лого

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети темата и не чакай да ти преразказва някой, защото отговора е именно в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мойта машинка стана по следния начин:

Копирах ".png" файловете в описаната папка от Миро . Без значение е къде , в коя папка , заместват се навсякъде . Копирах името на оператора , което беше в тази папка и зададох на копираните файлове . Старите изчезнаха и останаха само новите .

Логотата се смениха при рестарт на тел-а .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

при мен не излиза лого - пробвах 2 та начина описани най-горе и 3 ти (/var/private/mobile/Library/Carrier Bundle.bundle/ сложих 2та файла), и не става телефона ми е iphone4 4.2.1 m-telski

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пък да не става. Я ги пъхни във var/mobile/Library/Carrier Bundle (не Carrier Bundle.bundle) /iPhone/mobikom... и тогава кажи дали не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...