Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на името на оператора с лого по избор.


mupo

Recommended Posts

Да!!!

При мен проблема беше,че при копиране на имената на логото от форума с директно копи/пейст се получило ****.png.png:D

GPower откри проблема-Благодаря!!!

Сега вече съм с Мойтуууу си лого :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да качи най новият Carrier Bundle на Глобул ако го има 10.1 Моля Обърнах всичките теми и немога да го намеря :( и в Google нищо няма намирам само 9.1 а той не се подържа от 4.3.3 :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Оф инсталирах Celeste и се инсталираха още некви шитни от типа на libhide и ми изчезна логото, пробвах пак с MIM не става само текста мога да променя, но не и да върна логото. От друга страна Celeste ми работи перфектно и не искам да да трия некви приставки, че едвам го нагласих тоя bluetooth на 4.3.3 да работи. Някой да има някаква идея как да си върна логото?

ПП Default_CARRIER_M-Tel BG@2x.png и FSO_CARRIER_M-Tel BG@2x.png са си в папката var/mobile/Library/Carrier Bundle.bundle

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега го ръчках и стана през MIM първо трябваше да напиша точното име на логото натиснах banner и респринг, след това пак в MIM оставих празно поле, натиснах carrier и направих още един респринг и всичко си дойде на мястото. neol мерси за отговора! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте-ще ми трябва малко помощ----Ъпгрейднах си телефона и естествено загубих логото.../Става въпрос за Т-Мобайл-ЮК/На 4.0.1 успях,но сега-просто не мога../опитвах всичко описано,наистина../НЕ и НЕ!Ще бъда благодарен на всеки съвет КЪДЕ по дяволите да ги сложа....

269777_244558642227491_100000200706309_1201978_5831835_n.jpg

267547_244558632227492_100000200706309_1201977_7507718_n.jpg

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

КЪДЕ по дяволите да ги сложа....

Опитай това. Набери *3001#12345#*, цъкни MM Info/Equivalent PLMN List/0 и ще видиш два номера. С долният и горният правиш името на "папката", която намираш в System/Library/Carrier Bundles/iPhone. За мен примерно е 21401, като нулата я добавям аз. Слагаш ги там.

529eefaf-6e87-a9e0.jpg

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не се омешаш - търси в System/Library/Carrier Bundles/iPhone папка с име T-mobile_uk.bundle и ги мятай там. Предварително свери името с наличните картинки в папката, именувай твоите по същия начин, като добавиш @2x в името, точно преди разширението .png(ако логото ти е с високата резолюция). Не се ли получи от раз - трий кеш-а на спрингборда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви-така или иначе пътищата са еднакви-и 2те водят до264078_245213332162022_100000200706309_1207123_4441891_n.jpg269455_245213342162021_100000200706309_1207124_6605397_n.jpg

A Файловете са качени....267976_245213318828690_100000200706309_1207122_3716831_n.jpg

.....Не става...явно ще трябва да търся нови .png...Всичко пробвах Респринг,Ребуут---Не!

Благодаря Ви пак за отзивчивостта,ако някой от форума може да спретне 2 Т-Мобайл лога-ще го черпя безкрайно..някой път,щото все пак не живея в БГ....ПС-Използвам Мейк ит Майн....дали изобщо трябва,щото по-нагоре прочетох че не работела над 4.1......

Редактирано от krstankov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти с това трябваше да почнеш - че си го замазал с мейк ит майн. Върни всичко по дефолт и тогава пробвай.

П.П. Сигурен ли си че си копирал правилно имената на картинките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Някой да качи най новият Carrier Bundle на Глобул ако го има 10.1 Моля Обърнах всичките теми и немога да го намеря :( и в Google нищо няма намирам само 9.1 а той не се подържа от 4.3.3 :(

Колеги,виждам ,че доста хора са с този бъндъл ,ще може ли някой да бъде така добър да го качи :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми излиза. Направих всичко, което трябва... Горе вляво ми излиза Logo@2x. Идеи?

Редактирано от wanio:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FSO_CARRIER_Logo@2x.png и Default_CARRIER_Logo@2x.png са имената, които съм им сложил. Мисля, че са правилни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той Alxx® ти е казал !

FSO_CARRIER_Logo@2x.png и Default_CARRIER_Logo@2x.png

това си "сложил" - това излиза.

Трябва:

FSO_CARRIER_ BG GLOBUL@2x.png и Default_CARRIER_ BG GLOBUL@2x.png

Оп -май се заастъпихме - сори.

Редактирано от Alxx®
:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега файловете изглеждат така: Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png. Те са в Library/Themes/Logos.theme/Bundles/com.apple.Unknown. Във FakeOperator писах BG GLOBUL@2x, след това от WinterBoard активирах Logos, но след респринг нищо не излиза... Ако може Ръководство на Идиота? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 страници не ти ли стигат?

Я ги мушни в var/mobile/Library/Carrier Bundles като трябва да са именувани Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и изтрий папката с логото от темата си!

Копирай имената им от поста ми!!!

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички имам един проблем с логото изчетох цялата тема и маи няма друг с проблем като моя. папките ми стигат до /System/Library/Carrier Bundles/

тази липсва Unknown.bundle а в место нея е Iphone нямам идея защо е така пробвах да е създам и да сложа логотата там но на тела ми изписва Logo@2x и до там. Мерси преварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 страници не ти ли стигат?

Я ги мушни в var/mobile/Library/Carrier Bundles като трябва да са именувани Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и изтрий папката с логото от темата си!

Копирай имената им от поста ми!!!

Направих го, но не става. И преди това го бях пробвал. Мисля, че опитах по почти всички начини описани в темата, но не се получи. Слагах и заменях файлове на няколко места без резултат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се слагат на няколко, а само на едно, като самото място е симлинк към другите. Не мислиш ли, че грешката е в твоя телевизор?

П.П. Янков, поразгледай цялата тема - грешиш от самото начало. С времето се променят някои неща, а ти си чел само първия пост, да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах другите логота, оставих само там където GPower е писал, но след рестарт нищо.

Редактирано от wanio:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3GS 4.3.3 пробвах всички начини 1.мейк ит майн 2.уинтърборд 3.направо копиране в папката е неще и неще.Файловете са 100% с верни имена , нямам никаква идея как ще стане? С мейк ит майн единствено работеше до толкова , че да си сменям оператора от Мтел на "бира" напримерно... Но това лого не мога и не мога да го изкарам... Някой да има идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...