Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на името на оператора с лого по избор.


mupo

Recommended Posts

Здравейте имам един малак проблем с логото на Глобул.Използвам IPhonetic и от настройките съм избрал (само логотип) и нещо неми излиза логото на глобул,при мтел нямаше проблеми или трябва да правя описаното в пирвия пост от mupo.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като ползваш iPhonetic, направи ли си труда да попрочетеш нещичко за него? Влади изрично обясни, че умишлено не е заложил поддръжка за лого на Глобул, така, че можеш само ръчно да го променяш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хау...кака каза.

Защо ли никой не чете, малките подробности и ръководства на дадено приложение.

И трабва ли хората от екипа да обясняват едно и също, по хиляди пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изчетох и пробвах по всички възможни начини да сменя логото на тел, но нищо не се получи . Моля , някой ако може да ми даде някаква идея, става въпрос за 3GS , 4.2.1 , ФЗ ....само с "моднат бъндъл" не пробвах, но не разбирам как става .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички писали по темата :) , след хиляди мъки успях ...сега продължавам с опити да кача иконките на батерията и на wi-fi,с предния FW стана супер лесно, но с този не става и не става..ако може някой да ми даде съвет, ще съм благодарен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мъча се от 3 дена да сменя логото. Пробвах всички варианти в заглавката на темата, но не иска да се мени. Ползвам iPhone 4 с iOS 4.2.1, jailbreak-нат и ънлокнат. Европейска версия е , но не е закупен от операторите ни. Оператора ми е vivacom и се изписва с букви. Маскималното ми постижение беше да сменя vivacom надписа с друг посредством fakeoperator-a. С makeitmine и това не става. Когато изписвам нещо там излиза на мястото на логото и заменя надписа vivacom. Може ли някой, който е към същият оператор да ми каже в коя папка да сложа png-тата за да се появи?

Редактирано от ChochoD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има разлики къде трябва да седят тези png-та според оператора.... Защо проосто не напишете в заглавката, за кой оператор в коя папка е и ако трябват моднати ipcc ,да ги качите или дадете линк за тях... ? Всичко е голяма каша в тези 5 страници... Отказвам, но ще хвърлям по едно око на заглавката, ако нещо се промени или добави да пробвам пак...

Редактирано от ChochoD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За iphone 4 как става номера със смяната на името на оператора с нещо по мои избор ? Пробвах с MM ама не се получава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблем с качването на custom logo на iPhone 4/ios 4.3.1? Нещо не ми се получава по описаните начини. Мога само да си сменя текстра с Fake Operator, но лого не излиза.

Редактирано от alexbigojin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качил си го. За да излезе, трябва да килнеш кеш-а или спрингборда с терминал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Терминала на телефона крашва, ще пробвам с WinScp, а коя е командата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не излизаха иконите след ръчна смяна. killall SpringBoard пробвай.

П.П. С коя версия на терминала си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами версията е: 364.1-10

Не ми се получаваше командата, защото писах springboard с малки букви, написах killall SpringBoard и се респрингна обаче лого на-най...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали последния терминал 520-1оттук.

Не помня за кеш-а, пак е kill, но не помня дали се посочваше целия път до спрингборд кеш-а или...?

П.П. Провери си именуването на картинките - за четворката имаше някаква разлика в имената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че съм с 06.15.00 от занчение ли е че неми работи MakeItMine?

Коя версия не ти работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми с 4.0 съм на MIM и изобщо нито слага carrier нито banner. Преди си слагам логотата в winterborda и като напиша logo и дам на carrier ми се появяваше логото което съм си направил на FW4.1 сичко бачкаше.

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е що не четете ми слагате програми като изрично съм написал къде се намират файловете за директна смяна?

В същност смяната става и без кастъм бъндъл.:biggrin: Просто поставяте логата в var/mobile/Library/Carrier Bundles/TMobile_bg.bundle като трябва да са именувани Default_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png и FSO_CARRIER_BG GLOBUL@2x.png.

Ей ся колегата alessandros ще ви обясни и за Ментел как става работата. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не обяснява защо не му работи?! По принцип не би трябвало да има проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би защото преди му го е вачкало а сега не ще да Вачка. :biggrin: Бас ловя, че не прави нещо като хората както и другите които имат проблеми. Просто тая тема от 6 страници може да се събере в един пост и всичко ще е 6 точки! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пък да не става. Я ги пъхни във var/mobile/Library/Carrier Bundle (не Carrier Bundle.bundle) /iPhone/mobikom... и тогава кажи дали не става

В 4.3.1 за М-т@л няма папка Carrier Bundle/само/, а има тази която по горе в цитата е писана, че не е тя, а именно Carrier Bundle.bundle слагате в нея двете лога с имена;

Default_CARRIER_M-Tel BG@2x.png

FSO_CARRIER_M-Tel BG@2x.png

а целия път е var/mobile/Library/ Carrier Bundle.bundle respring и воала всичко е ОК!

разгадахме го с GPower, благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...