Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на името на оператора с лого по избор.


mupo

Recommended Posts

Мм.. не съм съгласен, че е точно същия, понеже ти си споменал за "/System/Library/CoreServices/SpringBoard.app" + респринг/рестарт =)

Както и да е, донякъде вече съжалявам едва ли не, че си изразих мнението (метода) и съм се опитал да помогна и да си изкажа благодарностите =) Със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както ти е писал Миро, виж пак първия пост вместо се се правиш на обиден/а !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане прав е човека, но си прав, че е излишно да се прави на обиден/а. :)

В т.5.2. съм объркал пътя, вместо /System/Library/Carrier Bundles/Unknown.bundle съм написал /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app

Извинявам се за грешката, странно, че досега никой не я бе забелязал, явно повечето ползват WinterBoard или са се ръководили от поста на WoLF™ и моя. Както и да е, вече е поправена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми на 3GS-а за да тръгне не ги сложих в /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app, а в /System/Library/Carrier Bundles/Unknown.bundle за да тръгне на iOS 4.0.

На първото място не стана.

Това е цитат от мой пост, номер 73, аз го забелязах, но нарочно не ползвах думата "грешка".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, да прав си и той е прав. Просто не гледам пътя а го правя по инерция. Затова и не съм му обърнал внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ОК, а тази досадна иконка MakeItMine може ли да се скрие?

Редактирано от headshott
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОТ къде по точно в него?

ЕДИТ: Оправих се мерси !

Редактирано от headshott
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След промяната на логото MakeItMine може спокойно да се деинсталира от Cydia ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След промяната на логото MakeItMine може спокойно да се деинсталира от Cydia ;)

Но така няма ли да изчезне логото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом съм написал "спокойно", значи - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разрах на Айпод 2г МС с 4.0 как да му зложа лого, пробвах с копи/пейст на две логота с подходяжия размер в /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app но не стана след респринг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промени ли им имената като за iPod Touch на логотата? Ако си, може и да има промяна за iPod Touch с FW 4.x :unsure:

Може да опиташ с имена Silver_CARRIER_IPOD и Black_CARRIER_IPOD

Edit: Сега потърсих и установих, че логото при iPod Touch с FW 4.x не може да се смени без WinterBoard, тъй като изображенията са в .artwork файл т.е. няма как да се подменят без WinterBoard.

За да се сменят логотата се слагат в UIImages на тема за WinterBoard с имена Silver_CARRIER_IPOD и Black_CARRIER_IPOD

Информацията ми е от тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшен си! Мерси много.

Да добавя и че за ipod 4.x, не трябва да се слагали надпис чрез Makeitmine, или ако има сложен да се премахне, аз имах този проблем. А дали някой може да ми намери сносно лого на БТК че аз не успях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия пост е обновен с тази информация. Ако забележите други промени в новоизлизащите версии на iOS казвайте, за да обновяваме информацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа защо смененото лого по гореописания начин(makeitmine + winterboard) изчезва при използване на cydia и се изписва Logo@2x на негово място , a при излизане от нея се появява пак смененото от мен лого на мтел? При влизане в други програми всичко е наред. Само при мен ли е така?

Някой решил ли е този проблем, защото и при мен е по същия начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи в папката и по едно лого с нормален размер, като за по - старите телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи преди малко ме попита дали искам да си ъпдейтна кериър сетингса и след ъпдейт си ми изчезна логото пробвах да ги сложа отново в папката TMobile_bg.bundle и рестартирах но не се оправи. Отварям ги логотата с view-ра на ай файл но не ми ги зарежда горе. До сега винаги съм използвал този начин с препокриването на тези файлове защото не ме кефи да слагам некви програми и тн. 3ГС 4.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си ъпдейтвал carrier бъндъла, трябва да ги сложиш във /var/mobile/Library/Carrier Bundles/TMobile_bg.bundle, а не в /System/Library/Carrier Bundles/TMobile_bg.bundle.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ми е от Мтел и за да се замени логото във var/mobile/Library/Carrier Bundles/iPhone/mobilkom_bg.bundle се слагат двете лога именувани Default_CARRIER_M-Tel BG@2x.png и FSO_CARRIER_M-Tel BG@2x.png, след това се влиза в MIM пишете M-Tel BG@2x, цъкате на Carrier и после Respring и сте готови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре стана, без MIM/FakeOperator, мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сподели как си го направил без помощна на MIM и компания, че и аз се опитах директно да заменя png-тата в папката но уви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да сподели, защото щом вляза в MIM напиша името на иконата и натисна Carrier или което и да е нищо не става. Каквото и да напиша, каквото и да натисна абсолютно нищо не става. С iphone 4 съм от Мтел. Пробвах с MIM от различни репота и пак така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах явно не. Тогава идваме на въпросът по-горе как да го сменим логото без MIM-a? :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...