Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на името на оператора с лого по избор.


mupo

Recommended Posts

Да

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тия готови бъндъли дали могат да оправят проблема с call forwarding на ФЗ телефон (ползван с мтел карта)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако телефонът се ползва с Gevey карта - не. С нея операторът се разпознава като unknown carrier.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай си тогава как ти е точно пътя към iTunes и въведи него на мястото на изписаното в зелено. Другото го добави както е.

Ами при мен си е стандартният път C:\Program Files (x86)\iTunes\iTunes.exe, но както и да го пиша ми дава грешка. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да махаш кавичките? Те също са необходими.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, правя copy/paste на кода както си го постнал, нищо не съм променял.

Едит: В Program files нямам iTunes.exe, единствено имам в 32 битовата папка (х86).

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тогава така:

- изтегли този файл: http://dox.bg/files/dw?a=4bd8fcea1e

- сложи го в папката на iTunes и го стартирай с двукратно кликване на мишката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да сподели процедурата с бъндъла за Мак, че не се справям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос.Как да разбера, че съм "сменил" бъндъл-а, защото какъвто и да слагам няма промяна в менюто:Settings>General>About>Carrier>Not Available.Не знам дали изобщо трябва да има.Но дори и след тази процедура не иска да смени логото.Телефона е iPhone 4 ФЗ към ATT iOS 4.3.3.

IMG_0008.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези бъндъли са за iOS5 и за ФО телефони. При отключване с Gevey не се разпознава оператора, съответно няма да свършат работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре ама аз не отключвам с Gevery, а с ultrasn0w и си спомням, че предишния собственик на телефона го беше направил.Срещу Carrier пишеше M-Tel 9.0 мисля не съм много сигурен, но ми направи впечатление че го има.Затова и аз сега се мъча да го направя. :smile: Пък и от по-горните обяснения разбрах, че след това мога много лесно да си сменя логото на оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава е бил с по-стар фърмуер - там нямаше такъв проблем при ползване на ultrasn0w. Ето ти бъндъл на М-Тел за 4.3.х, но не ти давам гаранция, че ще се получи при това състояние: http://www.mediafire.com/?wjlc631o04dtt3s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нищо не стана...Не знам за какъв стар Фм говориш, но предишния беше отново 4.3.3.Сега не съм запознат да има различни версии на ФМ-та, освен оригинал-ни и къстъм-и.Отдавна не бях чел в форума, защото имах едно старо, старо 3G на което нищо вече не му вървеше. :tooth: След като се сдобих с iPhone 4 вече имах основание да прочета някоя и друга тема.Но проблема си остава и покрай него не мога да си сменя и логото на оператора. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A някой знае ли за Вива как ще стане работата на 5.0.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре не пробвай, че 3 пъти направих рестор и се отказах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди минути установих нещо надявам се ново, но и много учудващо за мен.При обичайното ми сърфиране в Cydia си харесах една много изчистена и приятна тема за SBSettings.Свалих я и инсталирах в телефона, след което я приложих в SBSettings-са и си свирках.До тук добре.Само не споменах, че телефона е iPhone 4 ФЗ към ATT и iOS 4.3.3.Оставих си аз телефона, за да си попрегледам за утрешния изпит по химия :mellow: и след известно време погледнах колко е часът.Когато отключих телефона забелязах че няма обхват и реших, че пак нещо се е скапал.Рестартирах го, но като видях че няма да се оправи, започнах да трия едно след друго последно качените приложения, за да разбера кое го скапва.Изтрих LockInfo и още 1-2 от Cydia, след което не се оправи положението.Тогава си помислих, че е от SB темата която си инсталирах и я премахнах, но с нея се премахна и SBSettings-a ( което много ме учуди ).Но след рестарт забелязах че логото на оператора ми е сменено с това което исках да бъде ( логото на Ментел цветно :tooth: ).Осъмних се да е от SBSettinngs-са но след инсталация на ново логото изчезна.Премахнах SBSettings-са и пак се оправи. :thinking: Много ми е странно какво му пречи една от най-използваните програми ( според мен ) за iPhone!Ако някой има становище моля да го изрази, защото искам и логото да е цветно и SBSettings-са да си ползвам.

П.П. Благодаря за отделеното време.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сбсеттингс имаше настройка за името на оператора. Оттам може да overwrite-ва default името и затова да не се показва логото.

(само догадки)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR ти си гений.В SBSettings-са отивате на More>System Options и избирате Delete Carrier Name да е OFF.След това респринг и повтаряте процедурата.След втория респринг и ВОАЛА имате каченото от вас лого.Телефона на който е тествано и работи е iPhone 4 ФЗ ATT iOS 4.3.3. :smile: :smile: :smile:

П.П. Не знам дали е от значение, но телефона е с карта на Ментел.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте пробвах да сменя логото през iTunes но като ми и като ми даде да търся файла не го намира този формат .ipcc помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, има лесно решение на твоя проблем - някои му казват "хвърляне на око в темата, в която пишеш", други му казват "преглед на темата, в която пишеш", но най-точно е понятието, намиращо се в тълковния речник, а именно: "четене"... на темата, в която пишеш... :o

П.П. Преди малко ресторнах до 5.0.1 и с добавянето на файловете в правилната директория с правилното наименувание, от първия път след рестарта се появи логото. Без WinterBoard-ове, без кериър истории...

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

germana

Направи това

В iTunes трябва да е разрешено качването на бъндъли, иначе ще дава само разширения за .ipsw файлове.

За 64-битов Windows процедурата е следната:

Затваряш iTunes, ако е пуснат, натискаш клавиши Windows+R и в прозореца пишеш:


"%Program Files (x86)%\iTunes\iTunes.exe" /setPrefInt carrier-testing 1

Пускаш iTunes->shift+Check for Updates->в отворилия се прозорец променяш филтъра от .ipsw на .ipcc и посочваш бъндъла.

Ако се налага, след процедурата рестартираш телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...