Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Globul става Telenor


WULAS

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 268
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    34

  • profusion

    21

  • Alxx®

    19

  • dedil

    15

Има някакви бройки, който е капарирал ще си вземе. На мен не дадоха въпреки, че бях в някъв списък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех без капаро в Пловдив, от 4 офиса само един на 23-ти беше получил цели 5 бройки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които не могат да се вредят за бройка - защо не пробвате с позвъняване на 1515, безплатно е и ако имат на склад, телефонът ще ви бъде изпратен заедно с документите по куриер, ако нямат в момента, може да се уговорите да ви позвънят, когато има. Служителите са много приятни и отзивчиви и наистина правят всичко възможно, за да помогнат.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това 1515

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Номер за лоялни клиенти, вчера поръчах телефон на майка ми, тъй като нейния сдаде багажа и понеделник или вторник ще е в къщи (не е iPhone).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Гледах ги сега във фейса, много добри предложения!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е къде е уловката. Винаги има при всички оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който е не ментел винаги си мисли за уловки;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма уловка, на всеки 6 месеца можеш да сменяш с по-висок план, а два месеца преди изтичане, можеш да преподпишеш с какъвто искаш, иначе след първоначалния срок става 99.99лв, както и на останалите оператори, но за две години все ще излезе нещо по-добро. А за Мтел да не говорим, че ми иде да ги избия...десет дни не можем да преподпишем на баща ми картата, защото не могат да му изпишат желания телефон...няма такава пародия просто, ама не е мястото в тази тема да ви разказвам перипетиите с тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена във Варна 3G след изчерпване на мегабайтите няма! 15 минути докато ми отвори мобилната версия на varnatraffic.com . Той докато го отвори тролея дойде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от цената на плана ти - ако е от ниските тарифи, след изчерпване на бързите мегабайти, скоростта пада на 64, ако е от по-високите - на 128.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За уловките на Теленор, (бившия Глобул) ела да обясниш на един приятел. Как договор сключен март 2013 за 2 години, ще може да се премести чак декември. Реално 2г и 9месеца.Винаги имат уловка. Деси, разбира се че няма как да ти подновят договор, при условие, че искаш към него, нещо което нямат. Иначе, кой бяга от договор и бонуси после.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат го, там е проблема - имат, два пъти разпечатваме нов телефон и го гледам, докато правят документите и накрая не могат да го изпишат, защото програмата не им пуска цена, имат бройки, но никой не си мърда пръста да съобщи за проблема, който стои в три магазина пет дни поред. Само за сравнение за толкова време поръчах айфона от Теленор, дойде, открих му изгорелия пиксел и ми го замениха с чисто нов - ето на това викам аз обслужване! Колкото до споменатия договор, вижте дали няма нещо заявено междинно, може някой без негово съгласие да си е пускал нещо, има доста случаи преди промяната, няма начин договорът да е 2.9г, просто няма такъв срок...ако примерно е взето нещо на изплащане на деветия месец и е продължен за нови 2 години, да, тогава да, но иначе не би трябвало да има проблеми. Мъчете ги, докато се разплете казуса, аз с едно оплакване и един пост във фейса си смених телефона, като преди това ми бяха обяснили, че няма как да стане, още по-малко веднага. В момента се обръща много внимание на постовете във фейса на тяхната страница, веднага реагират като има нещо негативно, така че ще разгледат случая, просто издебнете момента и се включете в коментарите, примерно сега има много под поста за новата промоция, в работно време, когато ги следят, просто напишете остър пост с проблемчето и чакайте да ви отговорят - веднага ще ви поканят да изясните случилото се, ако не - има форма за онлайн жалби на сайта, която също върши добра работа, а двете едновременно е най-сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от цената на плана ти - ако е от ниските тарифи, след изчерпване на бързите мегабайти, скоростта пада на 64, ако е от по-високите - на 128.

Резерв 13.99

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми на 64 мегабита слизаш, това е за ниските тарифи, сори, аз винаги съм бягала от тях, едно че за нищо не стигат предложените услуги, едно и че бавен нет не е за никъде. Мисля, че от 20лв нагоре, при изчерпване скоростта падаше на 128, ама не съм сигурна, трябва да видя пак в сайта.

Едит - от 24.99 започва промяната и бавната скорост е 128 мегабита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от предишните договори е бил до декември, затова се запазвала тази дата. Така са обяснили. Той е титуляр на група от 50 карти, няма други договори и анекси. Ако има нещо купено на лизинг, не дължи ли въпросната сума, при изтичане на договора, ако е нужно, ако не се подновява? И защо трябва да намесваме стока, при договор за услуга? Да, дължите още 9 вноски за апарат и тогава ви освобождаваме номерата за пренос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото при закупуване на стока, договорът се преподписва за определен срок, в зависимост от това как е избрано за лизинга - 1 или 2 години. А иначе не знам, група не съм имала, нека някой колега да каже как стоят нещата там, аз лично не мисля, че срокът важи за всички карти, няма логика да е така, то и при нас, като физическо лице имаме 8 карти, но почти всички са с различен срок, в зависимост от това кога е сключен договора и дали е преподписван след това, но наистина не знам. Всъщност за самата карта трябва да има договор или анекс от момента, в който е активирана, така че там трябва да пише за какъв срок е и кога точно е сключван договора, ако няма последващи действия, обвързващи този номер с анекс, трябва да е валиден този договор и датата, посочена в него, поне логиката сочи, че трябва да е така...Друг вариант е да развали договора и да заплати оставащите такси до края, плюс лизингови вноски, ако има такива, но това не е опция предполагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, това с ниски/високи планове и минимална скорост не беше така преди, тогава беше до 128 и точка. Откак са телемор, скоростта ми я няма никаква, подчертавам: никаква след изтичане на "бързите" мегабайти. Обясниха ми за 64 и 128 килобита само, че когато подписвах договора 2011-та, нямаше такова условие и те го промениха едностранчиво, без право и без предупреждение. Сега се скубем с КЗП и тях, борбата е да се въведе минимална гарантирана скорост, а не да ми продават "до един литър бензин"(като някои бензиностанции), чаткаш?

За постове във фейса си питат оная работа и удобно подминават което не им харесва. Три пъти писах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, на мен веднага ми обърнаха внимание и след половин час се обади една готина кака де се разберем кога и как да сменим телефончето, а след работа отидох в бизнес парка и го сменихме за броени минути. Не казвам, че са идеални, но определено има напредък, дано оправите нещата с КЗП, щото според мен трябва да е валиден последния сключен договор и нямат право да променят едностранно... В общи линии явно трябва да си познаваме и отстояваме правата, това е единственото оръжие срещу злоупотребите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно!

Липсата на интернет не е уловка, а истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нета им е лош все oще,нo oбещават да работят над това.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да погледна да не съм на друг оператор?Теленор пише!Имам си нет;)В другата тема за скоростта на нета се вижда;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...