Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кубрат Пулев vs. Владимир Кличко


Asen_77

Recommended Posts

Дано нашето момче успее да победи прехваления руснак.

pulev_vs_klitschko.jpg

638-397-kubrat-pulev.jpg

Вие как мислите, какви са шансовете на Кобрата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блядът П*чко е украинец ;) Шансовете са големи и естественно стискам палци на Кубрат. В събота ще гледам бокс за сефте от години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Украинец е и прехвален едва ли може да се отнесе към него. Шансовете и на двамата са големи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кобрата съм, но си мисля, че украинеца ще спечели. Дългогодишния престой на ринга, съперниците, които е срещал са класа над нашия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще стискам палци за Кобрата, по-млад е и е много нахъсан, заслужава победата. Не разбирам от бокс, но Кличко е ужасно неприятна личност, не го харесвам...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Пулев, но имам усещането, че Кличко ще победи. Дано греша...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вътрешно може би всички се съмняваме, защото Кличко е голямо име и не е побеждаван от десет години, излъчва увереност и самочувствие, но трябва да вярваме и в подготовката и възможностите на Кубрат, все пак няма непобедими хора. Той заслужава победа, най-малкото защото отказа да замине да тренира и да се състезава при по-добри условия и остана да се състезава за България.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от бокс, но последните дни се изписаха доста статии как Кличко се подиграва с Кубрат(ръкавиците, пресконференцията, допинг контрола), наистина това държане не отива на един мъж и шампион с толкова титли. Време е да ги предаде на Кубрат. В събота ще гледам мача и ще стискам палци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще стискам палци за Кобрата, по-млад е и е много нахъсан, заслужава победата. Не разбирам от бокс, но Кличко е ужасно неприятна личност, не го харесвам...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Дълбоко грешиш. Кличко е невероятно интелигентен човек, говори 4 езика на безупречно ниво и обноските са му безпогрешни. Европеец по всички показатели.

От друга страна Кубрат Пулев е доказвал многократно надменното си и в много случаи агресивно поведение извън ринга.

Аз лично съм бил потърпевш, когато бях с приятел в едно заведение и бяхме гразно провокирани, като бяхме целени с ледчета, пепелници и оливници през цялото време, с цел да реагираме по- остро и да стане побой. Станахме на секундата и напуснахме заведението.

С цялото ми уважение към патриотичната идея да подкрепям българин, няма как да го направя - моралните ми ценности не търпят компромис и когато трябва да избирам пред европейските обноски на човек, доказал, че първо мисли, после действа и обноските на бивша мутра, трепала от бой не малко хора просто за кеф, доказала точно обратото - първо действа и след това евентуално мисли (може и въобще да не се стигне до там), предпочитам да остана в неутралитет...

Когато имаш възможност си пусни по едно интервю и от двамата ( английско или немско за Кличко) и честно ми кажи кой модел на поведение ти допада повече?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как само отложи мача предния път...страх го е, прави всякакви номера, за да въздейства на психиката на Кобрата. Най-интересно ще ми бъде, дали наистина ще се откаже от бокса, ако загуби, както сам той каза.

Едит: за горния пост, тъй като се появи по времето, докато аз съм писала моя - не познавам лично Кубрат, а и не съм чувала за подобни грозни сцени, но ако е вярно, защо поне един потърпевш от издевателствата и пребиванията не си потърси правата в съда, как така се е измъквал незабелязан толкова години? Не оспорвам случката преживяна от теб и компанията ти, но някак си не ми се иска да повярвам, че е така, въпреки че в нашата мила Родина всичко е възможно и вината не е само в тези, които превишават правата си, а и в тези, които мълчат като овце и търпят...

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ти се вярва или не е съвсем отделен въпрос. Това което казвам е лично преживяно, а имам приятели, които са страдали много повече и недей да мислиш, че някой ще отведе това до съд в олигархическа държава, знаейки какви може да са последиците за него или семейството му от тези действия. Тук не говорим за овце, търпение или как трябва да си потърсиш правата в КЗП, а за една перфектно изпипана подземна система, която може безнаказано да направи всичко. Защо Любо Чука е на свобода, та дори и лицензиран спортист, след завеждането на куп дела срещу него? Защо Кубрат Пулев и Благой Иванов са най- добрите му приятели? Въпросите са риторични.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление докато мислим по този начин, нищо няма да се промени...Вярвам ти, не оспорвам, но аз лично никога не бих преглътнала такова нещо и то именно заради близките и семейството си, защото това може да се случи и на детето ми някой ден, затова бих поела риска и бих си търсила правата. Но хората са различни, не мога да съдя никого, нека не превръщаме темата в спор за законност и ред, а да се придържаме към спортната насока, всеки е прав за себе си и има правота да прецени как да постъпи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз поех риска- живея в чужбина от 8 години, обичам България повече от всичко, но нали знаеш какво е казал Марк Твен- "Не спори с глупак/простак, защото ще те придърпа към неговото ниво и ще те бие с опит.."

Толкова по въпроса за Кубрат.

Няма да разводнявам темата повече.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

blizzard, на това му се вика психическа атака. На мен ми е интересно какво толкова важно има да казва Кличко след мача. Дали няма да е свързано с оттеглянето от профи бокса и наблягане над политиката. Ще видим.

http://mobile.sportal.bg/news.php?id=518088

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действа психологически за да се надъхва, че ще бие .. ама айде да видим кой ще е победителя накрая. Ако не друго, поне очаквам Кубрат да издържи до края и да не пада духом. Да видим опита и годините или силата на духа ще победи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдите, че не разбирате от бокс, но според вас Кобрата щял да победи? На какво основание? По-добра техника ли има, по-добра подготовка ли е провел?

Колкото до историята на колегата SpAwN и аз съм я чувал и то от други хора. Не си мислете, че щом Кубрат Пулев е спортист, значи само с това се занимава.

Най-много ме дразни с това, че постоянно парадира, че е българин и във ФБ като почнат да ми споделят някакви снимки с текст "сподели, ако си българин за да подкрепиш Кобрата!"...аре по-спокойно.

Колкото до самият мач, лично според мен вече е решен. Ще излезнат просто да си изиграят ролите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм бил свидетел на грозни сцени, но сега говорим за спорта и конкретно за този мач.Съгласен съм с последното изречение на колегата. Парата вече е раздадена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не твърдя, че разбирам, напротив - просто се надявам. Аз съм от по-старото поколение и помня спортните успехи на нашите състезатели и отбори в различни дисциплини, няма как подобно нещо да не предизвиква гордост, затова и искам да я изпитам отново :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до историята на колегата SpAwN и аз съм я чувал и то от други хора. Не си мислете, че щом Кубрат Пулев е спортист, значи само с това се занимава.

Истории се разказват за всички, въпросът е колко са верни. И аз съм вършил глупости пиян, но не ме псуват, защото не съм пред камерите, нали? А, Кубрат с кво си изкарва хляба извън бокса ми е през к*ра - мачът в събота е бокс и това ще гледам. Кличко ми е толкова противен(малкия специално), че и циганин да играе срещу него ми е все едно, ако ще го бие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме за България само , че запомнете едно Кубрат трябва да бъде категоричен. Никой няма да остави един безисвестен боксьор да спечели. Всичко е пари. Според мен ще го резнат с поне едни 10 точки

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж да покаже слабост Кличко и мисля че Пулев много ще настъпи. Всички се надяваме, иначе ако са се договорили, поне го правят доста професионално, а не показно както в много други спортове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...