Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

И моя ми врътна номер, изключи се на 28%. Нямам джейл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При повечето петици го прави този номер.Първата,която имах след като излезе 6.1 спря да се изключва,обаче след смяната с втория пак същите проблеми и то след като и качих 7-цата.Или софтуера им куца или петиците излязоха май най-големите боклуци...

И 5s-ката два пъти ми направи така.Единият път на 30% и на 15 също.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен днес изненадка за първи път- изключи на 7%. С джейл съм - 4S с 7.1 beta3 и съм почти убеден, че е от него...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид,че го прави на различни модели,със и без джейл...и от 7.0 нагоре...значи софтуера куца!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам 5s, 4 и iPad mini retina. И на трите няма джейл! И трите са на 7.0.4. 4-ката е на 7-8 месеца, сменена гаранционно от Мтел. 5s е от Щатите, iPad-a от Технополис. Нито едно от трите устройства не е изключвало на различни от 1%. Единствено съм имал проблеми с зареждането на 4-ката след като минах на iOS 7. Не се зареждаше нормално с оригиналното зарядно и кабел (accessory not supported) , но след като започнах да го зареждам с старо зарядно от iPod и оригиналния кабел на iPod-a, проблемите с зареждането изчезнаха. Устройствата почти винаги се зареждат под 10% батерия и в 99% от случайте по цяла нощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чете горните постове?И аз нямам проблем и съм с джейл,но какво от това?!Гледаш,оплакват се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни батерията ми пада доста бързо , като сърфирам за 2-3 часа и е на нулата .

Четох в интернет , че имало проблем някакъв и според вас възможно ли е да съм потърпевщите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят почна да се изключва през последните 1-2 месеца до тогава не го беше правил. Имам го от първият ден когато Глобул ги пуснаха, година и 4 месеца. Бях без джейл съм с 7.0.4. Всеки път като се изключи записва и грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко речи?

Бях без джейл съм с 7.0.4

А многото ти други правописни грешки, няма да ги коментираме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си прочетох какво съм написал и аз не разбрах нищо, не си само ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ще да е от виното :D

Това от днес...

post-217-0-38795600-1390684045_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен от известно време ми се изключва на произволни проценти между 1 и 30, но съм забелязал, че го прави само, когато съм навън и е студено. Вкъщи си държи без проблеми до 1%. Без джейл съм и го прави откакто качих 7-цата. Замислях се за смяна на батерия, ама като гледам колко хора се оплакват, вече не съм убеден, че ще помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кук много ги изнежи последните модели.

Прекалено чувствителни станаха :tooth:

И с новия дизайн...отиде коня... :D

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно - с алуминиевия гръб, по - лесно се преохлажда батерията и амперажът й пада. Във вътрешен джоб на якето и няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апаратът беше заменен с нов по гаранция, нещата се случиха сравнително бързо с помощта на приятел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,искам да попитам колко държат вашите батерии,защото моята май е прецакана..Вечер си лягам на 70% го оставям и сутринта на 4%..През деня за около половин час падат поне по 10-15%.Да сменя ли батерията ще се оправи ли,защото ми казаха ,че при тези телефони било нормално да пада бързо.И да подчертая съм спряла почти всичко да не ми дърпа батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го взех вчера от един човек който каза цхе му е правил рестор и го е обновил телефона преди да ми го даде..Значи си е за нова батерия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем от 7.0.1.до 7.0.6..За една нощ ми хвърчаха по 40-50 % от батерията без нищо включено.Ресторвал съм го поне 4-5 пъти със 7.0.6 на чисто като нов телефон и нямаше оправия.Бях на косъм да го пращам в сервиза за нова батерия,но своевременно излезе 7.1 и оттогава все едно имам новa батерия.С включени wi-fi и нотификации пада с 2-3% на вечер.

Редактирано от miroslav45
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз проблема си с батерията на телефона. iPhone 5 iOS 7.0.4 на 10 месеца телефонът се изключваше на по 20-30% батерия. Та занесох го аз в мтел, където след 1 седмица почесване по врата ми го върнаха с отказана гаранция заради следи от удар по панела на телефона.

Сега сложих 7.1 та да видим дали ще има промяна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моя проблем е че standby и usage са равни... махнах cydia substrate след което започнах на чисто .... инсталирах / whatsapp+ / което изисква Substrate и проблема не е там... но след като инсталирах Activator с него върви и rocketbootstrap и проблема се появи .... ясно е че е от едно от двете но има ли вариянт да се реши проблема все пак Activator върви със повечето туйкове :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Един доста срещан проблем може би. Заключих телефона след като си приключих разговора при 28% батерия. След около 10-15 минути отключих телефона и забелязах, че батерията вече е на 20%, при все че бях спрял повечето неща включително мобилния нет. Пиша, защото този проблем ми го прави за втори или трети път, но периодично. В смисъл последния път беше преди месец може би, не ми го прави всеки път. Иначе докато си работя с телефона процентите от 28 до 20 си падат по нормалния начин. Въпросът ми е дали батерията е за смяна? Между другото никога телефона ми не се е изключвал при повече от 1%, дори няколко минути издържа при 1%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се е обновила навреме информацията на спрингборд-а. Това не е волтметър, все пак, а приложение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Онзи ден телефона ми направи доста странен поне за мен проблем, може би просто, защото досега не го е правил. Беше цяла вечер на зарядно и на сутринта, когато светнах екрана и тъкмо да го отключа хоп от 100% на 99%. Не обърнах голямо внимание на това, макар че такива неща ми правят впечатление и в същото време адски ме изнервят. Тази сутрин пък отново след зареждане цяла вечер, светвам екрана да видя колко е часа и в следващия момент издърпвам кабела и веднага от 100 на 99%. Върнах го на зарядното и изчаках няколко минути за да достигне отново 100%, но като изключих зарядното отново на момента падна на 99. Имате ли някаква идея какъв е проблема и как може да бъде решен?

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...