Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

Може... Може всичко, на което ще се съгласиш и спреш с въпросите! Горе ти отговориха, не търси под вола, теле!

Обади се директно в сервиза в София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Имам следния проблем- падна ми батерията на макс. След което включих тела и веднага след като светна проведох разговор. Малко след това почна да ми прави номера от типа на клика в-у Фейсбук и ме отвежда в пощата или върху зелена слушалка и ме отвежда в съобщенията и така прави каквото си иска...

Какво да права?

Предварително благодаря за отговора :afraid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купи си оригинално зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Изкарай кабела и виж дали отваря това, което искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Супер си! Наистина зарядното ми е на един приятел и не е оригинално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Преди 2 седмици бях с 6.0.1 и батерията се държеше супер прилично. При свалянето на една китайска програма за инсталиране на платени приложения нещо се пре*ба, като че ли. Без да тегля абсолютно нищо от нея. Просто свързах телефона с компютъра и програмата я откри. След това батерията започна да пада с 2-3% за 1 час standby без интернет и отворени приложения. Но когато ъпдейтнах до 6.1.3 това се оправи и отново започна да функционира добре.

До снощи, когато за 8 часа standby батерията беше паднала от 87% на 68%, т.е. близо 20%. За сравнение предната нощ за същото време в режим на standby от 99% беше станала 97%. Нямам отворени приложения в бекграунд, нито пуснато 3G или WiFi. Кажете пичове какво да направя? Да го ресторна ли, да ресетна network settings ли и аз не знам.

Телефонът е Iphone 4 ФО без JB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирах го преди 20-25 минути като ти видях поста. След рестарта беше на 63%, сега светвам екрана да видя колко е батерията и от 63 падна направо на 59%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бодеш рестор и се ориентираш към плащане на приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тая батерия пак почна да се бъзика, две седмици след рестора беше супер, но снощи заредих телефона и сега като станах за 7 часа standby беше станал 88% без нищо включено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак направих рестор, дано да се оправи, че ми писна тоя проблем с батерията. Ту го няма, ту се появява...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега няма да връщам никакви бекъп-и. Само не знам дали ако си върна контактите през iCloud ще се води като бекъп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да сменя батерия на 4s или 5 с тези high capacity които се предлагат в ebay има ли разлика в живота на батерията , дават ги уж с по-голям капацитет !?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dreamcatcher и аз. Стават но, има фалшиви естественно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, така на око...

Само да ти спомена малка подробност: когато ти изпише 100% заряд, това е според капацитета на оригиналната. Трябва да я оставиш още час след това, за да видиш някаква разлика ;) Dreamcatcher го беше споделил някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз въпреки рестора(без бекъп-и) продължавам да наблюдавам странен проблем или бъг, не знам и аз как точно да го нарека. Например за една вечер в режим стендбай без никакви отворени приложения тела ми трупа около 15-20 мин usage. Пробвах с хард ресет, но промяна няма. Някой имал ли е подобен проблем?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...