Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

Не го дръж цяла нощ. След достигане до 100%, зареждането спира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не трябва да пада, ако ще и два дни да го държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не обичам да си държа телефона цяла вечер на контакта, но като се прибера вкъщи си плаче за зарядно, а на другата сутрин съм рано на лекции и нямам голям избор. Освен да си навивам аларма посред нощ за да го изключвам. Стана ми интересно, защото и друг път съм го оставял цяла вечер, но на сутринта никога не съм имал подобен проблем.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да проверя дали батерията си е заминала или да гледам дали пак ще прави същия проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като проблема ми е свързан с батерията и да не отварям нова тема ще питам тука.Ползвам iPhone 4 с iOs 7.1.2 и когато си включа 3G батерията пада с 1% на 1-2 мин. Това нормално ли е или имам проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е, все пак говорим за телефон от 2010 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, наскоро закупих iphone 5 , 16gb , телефона е бил отварян , най-вероятно му е сменян тъча защото стъклото има половин милиметър луфт от лявата страна (като го натисна си прилепва иначе си стои надигнато с по малко от половин милиметър) другата нередност която забелязах е че power бутона не хваща всеки път, отворих телефона и ми направи впечатление че металната пластина която стои захваната с две винтчета върху контактора на батерията я няма ... сега по същество, батерията на телефона пада много бързи, поне според моите разбирания, от 10 сутринта до 10 вечерта (около 12 часа) вече почва да пищи, смених я с нова без особен резултат, като цяло телефона е с изключено 3g през цялото време, просто както си стои в джоба и се топи с по 2-3-4% за по 15-20 мин. само от стоене направих ресет, направих и схемата с power + home бутона без ефект, телефона не загрява работи си перфектно като изключим този озадачаващ дрейн на батерията, зареждам го с оригинален кабел , с 8.1 (12B411) не съм го джейвал не знам преди мен какво е било... не знам какво да си мисля дали е софтуерно или хардуерно , прави ми впечатление че в battery usage един от основните консуматори е Phone low signal, иначе си показва че има добър обхват нямам проблеми с разговорите от Варна съм и има доста клетки навсякъде, някой има ли идеи

Редактирано от g1kata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това изречение чупи рекорда по дължина.

Иначе по въпроса, занеси го на някой сервиз да му направят диагностика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах да бъда максимално изчерпателен, за да избегна един куп въпроси...

Ако това е единствения вариант, някой може ли да препоръча сервиз където да го видят ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

използвах го нон-стоп..за това показателите са еднакви :) Но преди издържаше твърдо 4 часа в същия режим до 50% :)

Не съм много на ясно, но не ме е срам да попитам този субстрат за какво служи :)?

Здравей стигна ли до някво решение че аз съм с ай фон 5 s Стопля се ужасно батерията я няма за 5-6 часа не е джелван, фо не е с турбо симове, някои да има идеии?

Здравейте на всички

От няколко дена съм с 5s втора ръка, батериятя си заминава за 5-6 часа , като телефона се затопля доста, фо е телефона взимам е от вън няма джелове, направих му ъпдейт на софта до 8.1.1 ресторнах го без бекъп ап, но положението е същото, батерията изгася на 5% .. Идеи някви... Доста прочетох по темата но никой няма решение май:) едва ли е за смяна на батерията на 5-6 мес телефон. Очаквам идеите ви. Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно на 6 месеца беше моят,със същите симптоми и го замениха гаранционно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.9.Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението. Отворена нова тема със същото съдържание ще бъде отстранявана. Цитиране на пост непосредствено над вашия е ненужно и се счита за СПАМ.

Твоя са го заменили гаранционно, но моя като няма гаранция :smile: чудя се дали е батерия или софтуерно е прецакан, а не ми се пробва ей така да купя батерия и след тва да тествам. И ако не е от батерията да се чудя какво да я правя: :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ако е на 5-6 месеца няма ли гаранция към Apple?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Karloss4340, гледам писал е " едва ли е за смяна на батерията на 5-6 мес телефон".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пък моят 4S,прави каквото си поиска загрява стабилно ( в зависимост от приложението,което използвам) и батерията я няма никаква за 20 мин,15-20 % се стопяват а в същото време яркостта ми е на 30 % :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Напоследък забелязвам проблеми с батерията си. iPhone 5s с iOs 8.1.2. Проблемът е следният, телефонът го зареждам на 100%, ползвам го и около 31-32% се появява следния проблем: цъкам нещо и ми изписва Remaining baterry 20% dismiss, цъкам dismiss, след което поглеждам батерията е на 11%, след което цъкам малко пада на 5% да кажем, и всичко това става в рамките на около 1 минута, след това го закачам на зарядното и батерията ми я отчита 26-28-30%. Пробвах с чист restore и не ми се получава нещо. Дали е от софтуера или просто батерията си заминава. Иначе държи по около 5-6 часа usage, 1 ден standby. Другият проблем, който срещам е когато съм в дадено приложение тръгва да го затварям, след като натисна 2 пъти home button-а, плъзвам нагоре приложение и цъкам върху home screen-а и тогава ми излизат кръглите лица на абонатите ми под самите ми приложения.

7839406R.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много типични симптоми на заминаваща батерия, но знае ли човек? Не е зле да се подложи на тест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но къде да го подложа на тест при положение, че е гаранционен към М-тел, а миналият ми iPhone 4s му беше развален Power Button-а и те ми казаха, проблема е че телефонът е заливан и не го бутнаха :D. В М-тел ли да го занеса или в някой друг сервиз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ти си го решаваш. Отвори си кейс в Епъл и тогава го носи в ментел. Иначе сме насреща, в случай на нужда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След днешния пореден restore на чисто, нямам проблем за сега. Заредих го сутринта, днес цял ден разговори и интернет, минах критичните 32% и сега телефона ми е на 16% и като че ли има доста голяма разлика! Благодаря на отзовалите се на моя зов за помощ, ако има промени, ще пиша отново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...