Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Живея в Англия и използвам Апъл пей с английска карта. Често се прибирам и много ми липсваше опцията да плащам свободно именно в България, та доживяхме и това. А по въпроса с Виза или мастър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежи, само да припомним едно старо, но все още актуално правило във форума. Цитирането на предходен пост се счита за спам, особено ако съобщението съдържа снимка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане за револют. Някой опитвал ли се е да си затвори акаунта, след което да направи нов със същите данни (чрез покана например)? Това е общо взето с цел да се направи нова безплатна пластика, т. к. старата е загубена (в къщата на лицето, така че няма място за притеснение).
Май системата ще отчете същия тел. номер, но дали ще мине номера :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ясно, твърде много стрес за 12лв :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.06.2019 г. at 18:39, Vladimir Stariradev написа:

С интерес прочетох 10те страници и пак не разбрах, имам ли полза от “гъзарска” карта, като вашите. При положение, че все още не може да се превежда заплата на тях и в резервни случаи (в държавни институции) ще трябва истинска, аз пак се виждам да си плащам месечните таксички на UniCredit.

Плюсът е в чужбина сигурно, където съм грубо 14 дни, както повечето Българи, и едва ли по-лошият курс на банката ще ми коства повече от левче общо. 

Международните тарифи ще паднат декември месец. 

Не ме разбирайте погрешно. Искам и аз яка карта, ама само, ако ще има парична полза. Интересувам се от мнението ви по въпросните точки. 

Ти така случайно тук питаш, съвсем лаишки питаш не че нещо друго имаш предвид. Ей така получи рязък порив и ти гъзар да станеш нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, martokb написа:
Добавих си виртуална карта на Revolut и вече платих на няколко места....
Сега имам друг проблем..
Искам да си прекратя акаунта в BOON, но имам отрицателен баланс 5 Паунда заради месечните такси.
Обърнах се към съпорта на BOON, който ми каза да платя тези 5 Паунда и ще го закрият.
Проблема  идва от тава, че не мога да заредя пари в акаунта за да ги изчистя и да се махна от тия  идиоти...
Предполагам, че ако оставя така нещата ще има последствия за мен все пак това е банка и имат моите и лични данни и личната ми карта. 

На теб ега 55 да ти станат да им дължиш  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!След като съм заредил в Революта нужните 25лв и съм преминал през всички верификации,както и съм добавил виртуалната карта в уолета,мога ли да  платя с телефона на пос терминал с тия 25лева или първо трябва да ги добавя във виртуалната карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готов си за плащане.

Картата автоматично първо търси наличност във вълутата на на транзакцията.

В последствие в базовата валута/определя се по адреса на регистрация/

И накрая наличност по останалите портфейли.

* За една транзакция не може да тегли едновременно от няколко валути, тоест ако имаш 25 лв и 50€. А транзакцията е за 27 лв ще изтегли цялата сума от евровота сметка.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А къде се виждат таксите от самият Revolut? Така и не го открих това ?... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви такси?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Fees

А лимитите могат да се видят:

Revolut app-> More->Profile->Price Plan

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер си е free версията за мен


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готов си за плащане.

Картата автоматично първо търси наличност във вълутата на на транзакцията.

В последствие в базовата валута/определя се по адреса на регистрация/

И накрая наличност по останалите портфейли.

* За една транзакция не може да тегли едновременно от няколко валути, тоест ако имаш 25 лв и 50€. А транзакцията е за 27 лв ще изтегли цялата сума от евровота сметка.

Ей... Знаеш ли откога търся такова обяснение... Днес даже питах във Фейсбук групата, но не получих смислен отговор... Евала! Само за проверка. Ако искам да ползвам лв и евро, то си пълня левовата и евровата разновидност на сметката съответно от левова и еврова банкова карта. После, когато плащам на POS в България, ще си тегли от левовата, а ако платя, примерно в Гърция със същата виртуална карта, ще изтегли от евровата? И няма да превалутирам при това положение (извън покупката на еврата безкасово в банката).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ако купуваш онлайн е пак така дърпа ако имаш съответната валута, ако няма превалутира. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да се регистрирам в Револют и съответно да си извадя карта, но вече няколко дена седи на “Проверяваме вашата самоличност....”. Попълнил съм си всичко. Къде бъркам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.06.2019 г. at 0:02, kawabiker написа:

На теб ега 55 да ти станат да им дължиш  

Я по конкретно ега те разбера, че нещо не ти схващам мисълта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 200€ на месец без такса на банкомат. Къде видя това 1€?

 

c473d7a269269005301d915429b74982.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да съм пропуснал, но някой плати ли в държавна институция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На терминал на Транскарт не разпозна картата през Apple Pay /Metal BG BIN, MasterCard/. Но пък имаха друг терминал на UniCredit и си мина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, заведение  за бързо хранене, не е свързано с предишния пост, съжалявам за объркването.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, chayanne написа:

До 200€ на месец без такса на банкомат. Къде видя това 1€?

 

Ми първо го знам от личен опит и второ си го пише :)

Може би си на друг плана за да нямаш...

 

IMG-6755.jpg

Редактирано от martokb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това преди или след ъпдейта на приложението?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...