Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Аз, еее днес много изненади 
 


Офф: забавиха се, но ето нещо по темата за  Watch.

cd03b2d22aade460cdcb5959ab7aaa5a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Plesio са изчезнали всички часовници, а те имаха цялата гама. Аз от там си го взех, бяха на същите/подобни цени, като обявените сега от iStyle.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брей, ще вземат да ни пуснат и ЕКГ още малко. Нищо, че сме в Европейската търговска зона, където уж се поддържа. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕКГ си бачка без проблеми само трябва да го активираш в някоя друга държава където се поддържа, аз го пуснах в Испания и няма проблеми и в бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам път към други държави скоро, че да го активирам. Би било добре да можеше и тук да се случи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като часовникът се предлага официално у нас, може би ще стане след 19 юли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таксата е за банката не за продавача и е от порядъка на 0.15-0.2%


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса какви са таксите на банката към продавача за ползването на ПОС!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

при мен с виртуална карта Mastercard не минават плащанията през Apple Pay (Fantastico - Unicredit; Mall Sofia - Postbank) дава грешка неправилен номер на карта.

С физическата Visa добавена в Apple Pay си платих успешно във Fantastico.

Виртуалната явно си работи, защото като я регистрирах в aliexpress си направи верификация и успешно тегли от нея.

Въпроса ми е има ли нещо допълнително, което се прави за виртуалните карти за да започне да работи, за да си оставя само виртуалната в Apple Pay и през нея да минават плащанията?

IMG_0323.thumb.jpeg.28bc6f0a448b24fbf5c3ba09e6a9da0a.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно трябва да си ъпдейтнат ПОС терминалите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таксата е за банката не за продавача и е от порядъка на 0.15-0.2%


Sent from my iPhone using Tapatalk

Такса има за продавача! Според договорката с банката. Но не е под 1%. Няма как банка да плаща от джоба си
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорих конкретно за Апъл пей, до други такси има хиляди но са офтопик за темата все пак...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се обърках, някаква карта става ли за епъл пей в България, на някоя банка или трябва да е виртуална карта, на определена банка?!?!!

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На наша банка НЕ. Revolut(физическа и виртуална), Monese — ДА.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.07.2019 г. at 7:26, martokb написа:

Аз имам друг проблем не иска да ми верифицира картата на Monese в Apple Wallet. от два дни пробвам и не иска.

Пробвах с телефон и мейл и не иска...

Аз също имам този проблем, някой знае ли как да верифицирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, mishellbg написа:
 

Гледам, че си с Револют. Нищо особено не се прави. Аз съм си заявил и ползвам само виртуална карта MC, Visa не са ми предлагали. С Add to Apple Wallet директно стана... При теб всичко ли е България? Регион на телефона, адрес в Револют, валута на сметката...? Някои още се мъчат с английски карти май (макар, че според мен е логично да работи и за всички чужденци по отношение на акцептиране на  Pay). Проблемът не е в терминалите със сигурност! Плащам навсякъде от 26-ти юни до днес и нямам отказана транзакция. Работи на всеки безконтактен ПОС терминал.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Цитирането се счита за спам!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е с регион BG, адреса в Revolut също е български. Ще направя нова виртуална и пак ще опитам с нея. След като веднъж вече мина успешно на същия терминал обаче с физическата добавена в wallet и мен ме съмнява да е от терминалите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Някои още се мъчат с английски карти май (макар, че според мен е логично да работи и за всички чужденци по отношение на акцептиране на  Pay). Проблемът не е в терминалите със сигурност!
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk


Странно или не, по въпроса за акцептирането. Вчера тук в Пловдив, две отказани транзакции и една успешна. Всичко това с карта на Lloyd's и apple pay, многократно използван преди това в uk. Да разбирам ли че само картите на revolut, се '"харесват" с нашите терминали?

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак сигурно някакви бъгове с борика... знам ли. Но Революта си оправиха нещата от 20 дена нямам отказано в 4 държави, вкл. БГ!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Револют ще прави собствен процесор, пратиха ми бета карта RevP линкната към такъв, да видим как ще се справя.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да случавя, много прилича на този с Револют, от преди официалното му представяне за България. На терминал на Райфайзен мина, на Пощенска не.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом Борика имат списък с БИН-ове, които да приемат, явно не всички чуждестранни карти могат да се ползват на ПОС в България. Пък били те реални пластики или дигитализирани в електронен портфейл. Това продължавам да смятам, че не е ОК, но Борика са си дърво и докато всички банки не се откъснат от тях, такива несъответствия не може да ни изненадват. С пластика на УниКредит съм плащал безконтактно и съм теглил от банкомати в Хърватия, Унгария, Испания, Италия, Гърция, Македония и Турция без никакъв проблем. В Сърбия обаче беше голям зор докато си изтегля пари на банкомат... А все повече разчитам да не обменям тук и да нося пари в брой, а да си плащам/тегля в местна валута, където ида.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...