Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Моята също дойде днес от шарените,а трябваше да дойде на 13-ти юли.Не съм писал на съпорта да ми я активира.Добавих я и я пробвах на банкомата и си бачка.Но аз не съм поръчвал друга,натиснах в приложението  ,че не е дошла и спрях до поръчката на нова карта.Дойде в бял обикновен плик.

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не се е затрила по пътя моята ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане относно карта на револют. Поръчах си физическа която трябваше да дойде в началото нс медеца, но все още я няма а не ми бачка приложението след последния ъпдейт да видя и да пиша какво става. От къде другаде них могъл да комуникирам с тях.
И едно друго питане относно добавяне на револют в валета но на епълуач4. На телефона я има и бачка, но като искам да я добавя в часовника ми иска CVV трицифрения код на гърба на картата а аз нямам физическа и съответно не мога да я добавя. Някой с идея да помогне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да преинсталираш приложението. CCV го има там.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, jh_ivanov написа:

Едно питане относно карта на револют. Поръчах си физическа която трябваше да дойде в началото нс медеца, но все още я няма а не ми бачка приложението след последния ъпдейт да видя и да пиша какво става. От къде другаде них могъл да комуникирам с тях.
И едно друго питане относно добавяне на револют в валета но на епълуач4. На телефона я има и бачка, но като искам да я добавя в часовника ми иска CVV трицифрения код на гърба на картата а аз нямам физическа и съответно не мога да я добавя. Някой с идея да помогне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Обаче ще те посъветвам да изчакаш физическата преди да почнеш да зареждаш и плащаш, за да не получиш честитка от някой гепил картата.... Аз имам 4 физически и винаги ги замразявам преди получаването им в плик без следи от разопаковане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дойде :)

30b249875ad29324b2cd97b1961ae815.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно нещо съм пропуснал,ама какви са предимствата на “шарената”карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

50% от отговора се съдържа във въпроса — “шарена карта”.
Само в един въпрос се съдържа 100% от отговора:
— къде на майка си в г... отиваш?
Всъщност, относно шаренията, това е единственото различно от останалите стандартни карти на Револют.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Revolut пуснаха ъпдейт и вече не крашва при iOS 13 beta.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК,останах с впечатлението,че притежатели на нормалната(каквато имам и аз),поръчват шарената.Извинения ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.07.2019 г. at 18:20, profusion написа:

 

 

GEmini style яко .

По– добре с билетче за градски транспорт 

Редактирано от arm11
Цитирането се счита за спам! Особено със снимка!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след този ъпдейт до 6.1 от снощи, днес след обяд не можех да платя в Кауфланд, където преди това съм плащал без проблем (борика - невалиден номер на карта) с  UK - IBAN и BIN номера на картите), брат ми преди мен на същата каса на същия терминал си плати с неговия без проблем с версия 6.0.1, с UK - IBAN и BG - BIN номера и двамата сме плащали през левовите сметки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моята шаренийка пристигна, много доволна, пълен комплект съм - виза и мастъркард. И тук идва въпросът, има ли някакво значение в България коя карта се използва? Примерно Apple Pay да бачка само с мастъркард?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това работи ли някъде в България и само за транспорт ли е?

 

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

e4e830742c11ab1afcd27c34899b09cd.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, просто сега го видях. В Метрото поне, не бачка ли?

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако някой търговен не изисква само МС или Виза, ама това се среща повече извън БГ от колкото тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи в Япония, мисля че и Лондон иХонконг, тук 100% не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Лондон го пробвах няколко пъти, но ми иска фейс ай ди отново и се отказах.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос за Револют.
Единия ми син е на 16 и вероятно няма да му издадат такава. Мога ли да си направя друга карта, която да му я дам и респективно да си я сложи в Apple pay, да му зареждам и да има джобни?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да разделиш, акаунта е един тоест ще разполага със всички налични пари. Изчакай малко ще пускат карти за малолетни скоро с родителски права.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В япония само минаваш със заключения телефон и си готов, но те з тях вкарваха специален чип дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска ауторизация на първото минаване и после брои минаванията с картата и си дърпа парите за всяко билетче/пътуване .

В БГ мисля, че още не става .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос за Револют.

Единия ми син е на 16 и вероятно няма да му издадат такава. Мога ли да си направя друга карта, която да му я дам и респективно да си я сложи в Apple pay, да му зареждам и да има джобни?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Една виртуалка , би трябвало да свърши работа. Аз съм добавил моя такава в уолет на айфона на жена ми. Без тя да е инсталирала револют апа.

 

П.п Едно лимитче на картата, ще даде контрол.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За БГ в метрото може да ползваш Tickey, но не покриваше всички метростанции мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...