Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event Wonderlust - iPhone 15 / Plus / Pro / Pro Max


ML16

Recommended Posts

на 13.09.2023 г. в 10:52, Русев написа:

Че кой си купува оригинални калъфи?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Аз ... :)

Screenshot 2023-09-14 at 13.47.00.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 150
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Viiipeer

    14

  • robot

    13

  • ML16

    10

  • dessyteneva

    9

Може да зема 15….само защото съм с 12 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех 14 Pro, в момента iStyle имат отстъпка от 230 лв + цената на изкупуване на старо устройство.

15-ката реших, че ще е около 2к, така че горе долу идват на една цена, а 14Pro определено е по-добре от чиста 15-ка.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да зема 15….само защото съм с 12 

И аз така, само, че мисля да скоча на Watch Ultra, защото съм с 5-та серия. Поръчах го вече. Телефона ми е актуален.

fb0c9b00b168e37f5c88ed2e7aaacead.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A1 VoWi-FI. С последната Beta..

 

Снимка на екрана 2023–09–14 в 23.34.54.jpeg

IMG_FD631532116C-1.jpeg

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не изчака 15 про?

Дилемата беше 14 pro или 15 с отстъпката която имаха за серия 14, ми излезнаха на една и съща цена.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в istyle са пуснали за предварителна продажба часовника за 919 лв. По- евтин от предходния. Дали цената е реална или имат някаква грешка?

 

image.thumb.png.0f11315e0387b863a95a76f17d1d1ab1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това могат да ти кажат само в iStyle, нямам спомен някой от тук да работи във фирмата. Все си мисля обаче, че ако го платиш на тази цена, после няма как да ти кажат, че не е вярна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, че на 15:09 А1 са започнали с предварителните резервации за новия айфон 15 и разновидностите му. Посочени са и цени за устройствата.
Прочетено тук


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам нужда и от нов часовник, ама ще видим.

Затова си купувам вашерон, а не айуоч, внука ми, ако иска да го сменя след 60 години… :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, харесвам си часовничето и още ми служи, нося го нонстоп, само сутрин го оставям да се зареди и батерията издържа, просто искам с eSIM


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скандал 🤣🤣🤣

“The iPhone 15 Pro has USB 3 port, but it comes with a USB 2 cable, not the USB 3 cable needed to achieve the fastest 10Gbps transfer speeds.”

И Pro версиите идват с кабел USB 2.0…

Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е странно, че все още няма реални ревюта на новите 15-ки. Обикновено раздават предварително някакви бройки на най-известните ютубъри, които правят ревюта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скандал
“The iPhone 15 Pro has USB 3 port, but it comes with a USB 2 cable, not the USB 3 cable needed to achieve the fastest 10Gbps transfer speeds.”
И Pro версиите идват с кабел USB 2.0…
Цък

Това само Апъл могат да го направят


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ги защитавам въобще но е факт, че Pixel и повечето Samsung телефони идват с USB-2 кабел.

Иначе до колкото аз разбирам може да ползваме всеки сертифициран USB 3.2 Gen 2 кабел, не е задължителен да е техен.

Apple Support

  1. The USB-C cable that comes with your iPhone supports charging and USB 2 speeds. If you want to use a USB 3 device, use a compliant USB 3 cable that supports 10Gbit/s.
  2. The Thunderbolt 4 (USB‑C) Pro Cable (1 m) has a Thunderbolt symbol thunderbolt-symbol.png to distinguish it from a USB-C cable. The Thunderbolt 4 (USB‑C) Pro Cable (1 m) is backward-compatible with USB 3 and DisplayPort protocols.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То със сигурност може да се ползва всякакъв сертифициран 3,2 кабел. Но като дадеш 3к за телефон, очакваш поне да е окомплектован с кабел като за него. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега, друг е въпроса на кой колко често му се налага да си точи информацията с кабел. Вероятно за тези които снимат видео, ще е доста бързо и удобно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав има хора на които кабел въобще не им трябва, защото зареждат Wireless или използват кабела само за ток, но аз примерно си връзвам GoPro-то и дрона и друг тип памети. Но им хубави USB 3.2 Gen 2x2 кабели за по 20 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Милен Орцев написа:

То със сигурност може да се ползва всякакъв сертифициран 3,2 кабел. Но като дадеш 3к за телефон, очакваш поне да е окомплектован с кабел като за него. 

Аз не съм съгласен - това е мантрата на андроида-джиите, че в кутията трябва да има зарядно, кабели, слушалки, кейсове и т.н.

Твърдо не - аз съвсем сериозно бих искал да няма и кабел вътре - само телефон е достатъчно. Буквално всеки у тях е заринат с кабели, зарядни и слушалки, които не ползва - какъв е смисъла?

Взимаш си телефона, и допълнително каквито аксесоари ти трябват. Ако зареждаш безжично и имаш безжични слушалки, тия кабели само ще ги събираш в някой шкаф. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2009 съм с IOS. Викаш андроидаджиите?! Не си спомням в комплекта да е имало зарядно, кабел и слушалки и да не съм ги ползвал. До скъсване!
Вече превъртяхте играта! Телефон 3 бона и да нямало нищо! Баси, как се изнервих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има мнение, разбира се. За мен в кутията с телефона да има кабели и слушалки, е все едно да си купя кола и тя да има в комплекта детско столче, или стойка за колело - напълно излишни работи, защото може да нямам малко дете или колело. Или да имам в комплекта с колата - един маркуч за бензинова колонка 😁, да си ходя с него да зареждам 😂

Но нещата се развиват и то към добро, в случая и производителите лека полека намаляват тия порочни практики да пълнят кутиите със всичко дето се сетят.

Винаги съм се дразнел на пълните кутии от едно време с разни калъфчета, СД-карти, зарядни, преходници и други неща. Не става въпрос дали даден телефон е 100 лв или 3000 лв, а за ненужното разхищение на аксесоари, които я ползваш, я не.  Това е и една от причините да мина на iPhone, като разбрах че махат излишните неща от кутията с 12тата серия. 

-------------------------------------

Иначе по темата, мисля че кабела в кутията е напълно излишен, защото ако ще ми трябва high-speed трансфер, така или иначе пак ще трябва да си го купя, а този от комплекта ще ми стои в някой шкаф. Няма нужда от разхищение според мен.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тия цени на аксесоарите им, айде поне кабела да не си спестяват! Добре са го казали колегите по-горе, телефон за 3к е срамота да се циганят за кабелче, пък на който са ме излишни да подарява, няма смисъл да седят в шкафа. Моята дъщеря буквално ги яде тия кабеляци, писна ми да купувам. Аз си карам с оригиналния от комплекта докато продам телефона с него, но забелязах, че последните се пукаха от нищо долу при буксата, преди години въпреки, че съм срещала такива оплаквания масово, не ми се е случвало. Та да не се отплесвам повече, кабелчета си е нужно, даже и зарядното беше, ама това вече мина и замина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то хубаво да няма, ама цената на телефона е като да трябва да има.
Иначе ако се извади цената на която продават зарядно и кабел - добре.
Тва е като им намалиха ДДС-то на ресторантите за да ни било по-евтино :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма място колегата robot да сравнява леката кола с телефон…смешно е. Може да го”правят” за да избият печалба от “ ябълката” , иначе защо да го продават отделно. Те ни подготвиха със зарядните и слушалките преди време, нищо де новия Айфон 16 ще е без батерия …нали сме “зелени”, пък ще ги продават допълнително. Чакаме новата iOS , бъдете здрави .


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...