Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event Wonderlust - iPhone 15 / Plus / Pro / Pro Max


ML16

Recommended Posts

Тези от iStyle се бяха излъгали за кратко време за безлихвени оферти от УниКредит, но бързо ги махнаха от сайта, това дали е опит да "Заключат" бързи сделки предвид че нямат наличности

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 150
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Viiipeer

    14

  • robot

    13

  • ML16

    10

  • Русев

    9

Това по-скоро са си оферти на UniCredit, не са на Айсталци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ясно, обаче са субсидирани и съответни изведнъж изчезнаха от сайта им, това ми направи впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой от вас, който притежава новия модел, имал ли е проблем с устройстовто?. Питам, тъй като имам познати, които са недоволни и вече са ползвали сервиз, във връзка с прегрявания, проблем с дисплея, шум при разговор и така нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам от 10 дни, абсолютно никакви проблеми нямам от гореизброените.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 Pro Max от Yettel, ползвам го от първия възможен ден, никави проблеми. За мен е страхотен телефон, камерата и видеото са уникални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1 и аз го имам от  pre-order-a. Това ми е първото Apple устройство и е страхотен телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече 3 месеца ползвам моя iPhone 15 Pro Max и Watch Ultra 2, Apple си е Apple, това нещо просто е направено да работи, меко казано перфектно, забравих какво е да правиш рестарти, да чистиш кешове и т.н. простотии типично за андроид, да не кажа голяма дума и да не урочасам моя iPhone (пу-пу) , едва ли ще се върна на андроид някога, много съм доволен от съответните две устройства, даже се ядосвам че от по-рано не съм преминал към Apple, но по-добре късно отколкото никога нали, поздрави :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Павка, поредния доволен фен си. Само пристрастни към “робота” няма да те разберат. И аз имам колега който за сефте взе айфон ,13 е неговия и е доволен, но е въпрос на избор все пак.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нагризаните устройства си имат трески за дялане. Няма перфектна ОС и хардуер. Особено от както си изгониха тестерите и в момента клиентите (тоест ние) го играем тестери. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах какво е Андроид ОС, от Symbian директно скочих на iOS (3GS). После хвърлих едни пари за машина, на която да сложа Хакинтош и 2 години по-късно бях с iMac.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, по темата. Има ли вече налични бройки про при операторите? Някой знае ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В А1 е тегава работата. Много рядко имат налични и то определен цвят и памет, демек избор никакъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, ludiamax написа:

В онлайн магазина на А1 има.

Не знам кога са получили бройки, ама познат чака преподписване и заявен про макс повече от 5 седмици вече....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая година не е като другите май. Толкова пък да няма в края на ноември не е било.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж в А1 се очакват скоро доставки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости говорят в А1. И мен ме успиваха, че имали проблем в началото, но вече доставките били редовни и имали бройки. От 23.09.2023г. чакаме на жената бял Pro Max 256 GB, но уви. Седи тя си с изтекъл договор, а те само повтарят "никъде няма налични". Затова миналата седмица ми писна и й взех от istyle, натурален 512-ка и се приключи. Като им се обадих на А1, да откажа преордъра, зарадваха се все едно им направих поръчка за 10 нови карти. И веднага ми промениха статуса на поръчката от "приета поръчка", на "получихме информация за отказана пратка". Набрах ги отново и ги направих на г...з, аз пратка не съм получавал, че да я отказвам, откзал съм забавена поръчка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има разлика от "приета" поръчка за обработване и "доставена" такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да , но колегата не е получил заявената стока от А1, ще се въздържа от епитети към оператора , но аз също съм им ял “кашите” преди време.Има ли значение как ще го наречем това и ако има какъв е смисъла…ще му доставят 15 про ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик:Крайният резултат е ясен, айфон няма…и не защото колегата не иска , а защото най-вероятно доставката му ще се забави дълго време. Аз лично устройства не купувам от моя оператор , има толкова много начини ..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.11.2023 г. в 17:33, Viiipeer написа:

Колега, има разлика от "приета" поръчка за обработване и "доставена" такава.

Колега, това не го разбрах.

Иначе се ядосах на оператора, защото сега в профила ми в А1, в ‘“моите поръчки”, срещу тази поръчка седи статус "получихме информация за отказана пратка", т.е. аз съм нелоялен клиент и съм им отказал/върнал вече изпратена поръчка. Те също подлежат на контрол и те също трябва да се обясняват за неизпълнени или забавени поръчки, но така прехвърлят сякаш камъка в моята градина. За което следващия път, когато отново направя поръчка, спокойно могат да ме пратят в трета глуха да си чакам, защото както казах, аз съм нелоялен клиент. 

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат си статуси на поръчки, явно няколко. Не могат да пишат кой, каквото иска като статус. Чисто технически, ти като клиент наистина си се отказал от поръчката. Сега, че няма механизъм, по който да ги държим отговорни за периода на доставка е друг въпрос.Отказването от поръчка не се третира като нелоялност, от страна на клиента.

Редактирано от Милен Орцев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този сценарий не ми се случва за пръв път. Само дето преди си пишеха, както е “отказана поръчка”, а сега объркаха поръчка с пратка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...