Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event Wonderlust - iPhone 15 / Plus / Pro / Pro Max


ML16

Recommended Posts

Къде сте бре съфорумци? Къде е темата с кой къде какво успял да поръча, еех едно време какво вълнение беше 😅🥲 Аз само на тази носталгична вълна си се возя и веднъж годишно се завръщам във форума 😁 та поръчал съм си от А1, въпреки че не ми пука много много за самия телефон. Сайта им беше умрял 2часа преди да успея, за разлика от миналата година когато успях на 5тата минута, но интересното е че днес още сутринта получих мейл за потвърждение, така че съм обнадежден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 150
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Viiipeer

    14

  • robot

    13

  • ML16

    10

  • dessyteneva

    9

+1 И аз идвам веднъж на 2 години за тая тема и сега гледам и не вярвам на ушите си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако "идвахте" по-често, щяхте да сте разбрали, че маймуните вече не се ловят с "трици" или претоплени манджи ....Крайно време е и Apple да го разберат!

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, това го слушаме от 6години минимум :D Който иска да си купува който не иска да не. Не разбирам защо се ядосвате като не ви харесва, да не би да ви задължава някой да купувате :D

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, да... Аз явно съм от последните балъци дето си взимат Apple, Gibson, Marshall... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има мнение, разбира се. За мен в кутията с телефона да има кабели и слушалки, е все едно да си купя кола и тя да има в комплекта детско столче, или стойка за колело - напълно излишни работи, защото може да нямам малко дете или колело. Или да имам в комплекта с колата - един маркуч за бензинова колонка , да си ходя с него да зареждам
Но нещата се развиват и то към добро, в случая и производителите лека полека намаляват тия порочни практики да пълнят кутиите със всичко дето се сетят.
Винаги съм се дразнел на пълните кутии от едно време с разни калъфчета, СД-карти, зарядни, преходници и други неща. Не става въпрос дали даден телефон е 100 лв или 3000 лв, а за ненужното разхищение на аксесоари, които я ползваш, я не.  Това е и една от причините да мина на iPhone, като разбрах че махат излишните неща от кутията с 12тата серия. 
-------------------------------------
Иначе по темата, мисля че кабела в кутията е напълно излишен, защото ако ще ми трябва high-speed трансфер, така или иначе пак ще трябва да си го купя, а този от комплекта ще ми стои в някой шкаф. Няма нужда от разхищение според мен.

Виж сега, ако това че няма нищо в кутията те е накарало да си купиш Апъл телефон.... по въпроса за кабела, ако ми трябва по-бърз ще си купя, но този от кутията ще иде в колата. Не виждам причина да купя два, е освен очевидната. А инак сравнението е смешно, да не кажа много. Без лоши чувства.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продават го така, защото знаят, че на 100% ще си го купим, въпреки оскъдната окомплектовка. А те ще спестят мнооооого кинти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ще се похваля. Понеже съм в Лондон точно на датата на пускане на устройствата, а и от известно време имам мерак на Space Black Apple Watch - поръчах си един Series 9. В петък ще си го взема от магазина. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, robot написа:

Буквално всеки у тях е заринат с кабели, зарядни и слушалки, които не ползва - какъв е смисъла?

И кой е този всеки? Само ти?

Кабелите и слушалките са консумативи. Винаги са били. Ползваш го няколко години и почва да се разпада, къса, прекъсва... До момента не съм имала телефон, дето да оцелее с оригиналните си слушалки. Винаги в един момент сдават багажа и трябва да купувам нови. Аналогично е положението с кабелите, където даже се е случвало да мина през три за живота на телефона.

Така че стига с тия глупости. Няма една електроника на пазара, която да идва без захранващ кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик: готварска печка “Електролукс” купена от “Технополис” преди 3-4г беше без захранващ кабел. Това не значи , че трябва да купуваме само “слушалката” от ябълката не са се сетили да влагат в телефона на PDF файл и хартиените носители в кутията , да махнат и лепенката с логото…бе икономии :-)))


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че малко размихме темата с тия кабели. Отделно всичко лека полека върви към абсолютно безкабелно бъдеще, вече има кухненски уреди които се зареждат от кухненския плот, монитори и т.н., според мен не е далече бъдещето, когато телефоните въобще няма да имат портове и изцяло ще отпадне нуждата от кабели.

 

Току-що си поръчах една от новите 15ки, като сложих опцията че не искам кабел в кутията 😂

 

Screenshot 2023-09-19 125857.png

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че това е първия iPhone с Type C, е редно да има кабел. Може да имам чекмедже с кабели, но нямам ни един такъв, защото от първия модел до сега съм с iPhone в джоба.
Догодина да го мислят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно от първите реални ревюта на 15 про

 

А иначе за личната и бройка, щом iJustine ще си получи нейния айфон между 09 и 16/10, какво остава за нас, простосмъртните 😪

Screenshot2023-09-19160844.thumb.png.b2e3eb4b6f5446989b45bfbaa70b8ec9.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех един за дъщеря ми и е още по-зле с доставката… Миналата година моят пак беше преордър, но през оператор и дойде на другия ден. Тази година след близо два месеца прогнозно. Хапят ги мухите нещо - никога от техния стор занапред.

e086b7d3934050eacd86351090867e36.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички модели iPhone 15 и iPhone 15 Pro разполагат с нова настройка за здравето на батерията, която не позволява на устройствата да се зареждат над 80% ако е активирана.

MacRumors

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще сетваме хелта на 80% сами :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, що не направят направо при физически заредени 80% да ти показва 100%. Колите не е хубаво да ги зареждаме на 100%, сега и телефоните ... Да не са ставали батерии. Ще ги зареждам както ми е кеф. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ако имаш достатъчно голяма батерия и ежедневното ти потребление е до 60% -70% е добра идея а примерно когато ще пътуваш зареждаш до 100%, това е само ако искаш да пазиш батерията и ти пука. На Plus и на Pro Max може и да е приложимо. Аз лично ще го тествам на Pro Max-a. Като цяло е готино, че имаш избор.

Идеята са я взели от ел. колите, там за ежедневното каране се препоръчва да зареждаш до 80%, освен ако не е LFP батерия, но да не се отклоняваме 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слуги на батериите станаха някой юзъри. Това не мога да го разбера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сложат една отметка и да не може да пада под 20%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За щатите положението е такова:

dfde8aaa7a94fffdc7bf958071bce95d.jpeg

f505337c4653d5202e1424cbff526176.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който си е преордърнал 15ка през Yettel, май ще си я получи още днес, въпреки почивния ден. Не го очаквах това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, реших да си подновя профила си и да бъда част от вашия форум с най-добри намерения, да ви се похваля, вече съм горд притежател на iPhone 15 Pro Max 1TB и новия Apple Watch Ultra 2 

Довечера като намеря свободно време, почвам с прехвърлянето на моя гугъл акаунт, снимки, контакти, приложения и др. чрез Move to iOS, впоследствие ще пиша първи впечатления.

Черпя Ви по една виртуална бира на всички по този повод 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A1 както винаги са неадекватни на ден 1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...