Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Zdraveite ! Moq problem e che na skoro si kupih iphone 4 i se opitvam da si pusna internet na nego samo che s interneta mi se svyrzva no s rutera ne moje zashtoto trqbva da go instaliram i na samiq iphone no ne znam kak da go napravq nqkoi moje li da mi pomogne ili da kaje nachin po koito moga da si pusna internet.Blagodarq vi predvaritelno

Dnes si izgubih telefona,mislq che sa mi go otkradnali,molq vi ako nqkoi slu4aino razbere ili popadne na nego da se zvurje su smene nezabavno !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

"Мисли"? :tooth:

Обява за продажба на ментак:

...телефона е с микро сим карта както оргиналния Iphone 4S не е с 2 сим карти както повечето китайски реплики!

Мулти-капацитативен Touchscreen!Екрана е като на оргиналния.Могат да се инсталират всички приложения на Android!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете как да си ка4вам хакнати приложения ? ина4е Vydia-та се свали и си4ко е ок .... :smile:

Само така не я бяха наричали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тежък капацитет:

Здравейте колеги имам въпрос относно моя iphone 5

преди месец съм си го купил от чужбина, но преди няколко дни изведнъж lock/power бутона се прецака и трябва да го натискам супер силно или пък ако го натискам нормално възприема чак на 5-6то натискане ..

не съм го изтървал нито 1 път . мисълта ми е да ме ориентирате ако можете от къде идва проблема и как да го реша.. благодаря ви

проксимити сензора се е прецакал по незнам каква причина... смяна и си готов

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява в продавалника....поне е написал в заглавието, че са реплика:

iPhone - 5S с FM, MP3, MP4 , 2 камери х 1,3 Mpixels с 2-SIM карти - 119.99 лева Реплика чисто нови

Продавам чисто нови iPhone-5S и iPhone-4S бели и черни също така и други модели телефони , таблети и бижута .Този е с FM MP3 MP4 JAVA 2SIM - НОВ МОДЕЛ !!! Петицата е най новия вид от поредицата телефони на фирмата Ейпъл и са едни от най-удобните и практични модели в света !!! Също така той е в тон с най-новите и също с други познати функции - включително,Bluetooth, FM радио, видео и аудио плеър и рекордър , снимане с две камери х 1,3 Mpix. и много , много други известни и неизвестни неща !!! И разбира се, Айфонът не е кодиран и работи с четерите вида за цял свят честоти !!! Така вие можете да се насладите на удобството да имате два номера на един телефон !!! Кутията съдържа: * 1 бр. х Телефон * 2 бр. х Батерия * 1 бр. х Стерео слушалки-хендсфрии * 1 бр. х USB кабел * 1 бр. х Зарядно * 1 бр. х вградена писалка. Изпращам ги с Еконт Експрес с възможност да го изпробвате преди да го платите на куриера . Така вие нищо не рискувате !!! Този модел е по-обикновен и няма WiFi , но другите ми модели имат !!!

За подробна информация и много реални снимки на моделите които продавам щракнете на уеб адреса ми по-горе в дясно в раздела - Информация за контакт ТОЧНО НАД ТЕЛЕФОННИЯ МИ №

Телефона ми е към оператора БОБ и за това започва с 09 а не с 08 !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кривопис:

Имам Iphone 3g S, който ми е докаран от САЩ... версията до вчера му беше на 4.1... и понеже не ми тръгваха почти никои проложения днес е дадох на сервиз и е качиха на 6...

Пунктуацията не подлежи на коментар, просто липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам, че iOS 6.1.2, оправя бъг с календара, който повлиява на интернета и живота на батерията? Тогава да го ъпдейтвам през телефончето и да си гледам кефа?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Група: User

Мнения: 0

Разглеждан: 0

Титла: Новак

Град: Лондон

Устройство: iPhone 4

iOS

СИМ 06.15.00

iPad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси аванта. Казвам му, че трябва да си плaти и... :D

post-63-1361420573,3191_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че батерията се държи по-добре с 6.1.2.Когато започнах да инсталирам ъпдейта,iPad-a ми беше на 7% батерия,а след ъпдейта се вдигна на 12%(като се има впредвид,че iPad не се зарежда,когато е включен в лаптопа).Ако е така и с другите ми iDevices,ще е чудесно!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ще е, ами как иначе. Те новите iDevices ще идват без батерии. Дори ще имат възможност да произвеждат ток за останалите noniDevices.

Весело. :liar:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли информация каква ще е разликата между 5-цата и 5S ? Освен вероятно подобрена батерия и евентуално резолюцията на дисплея понеже това са най-критикуваните слаби места на модела.

Това не е мнение от бъдещето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Резолюцията била един ит най-големите проблеми?!

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е от форум а от "Горещо", но мястото му е тук!

Денди: Криза на мъжествеността.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да разбера-фабрично октл. или залк.?!
:scratch:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява:

1.Здравейте, Продавам Iphone 4 16 GB.

Друг потребител в същата обява:

2. moje li parolata na iphona

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kupuvam iphone 4 do 400 lv c kutiq i aparati

iphone 4s do 600 lv c kutiq i aparati

v varna sam

Не е куриоз, а чиста проба корупция:

http://www.geeky-gadgets.com/samsung-hires-judge-that-forced-apple-to-make-public-apology-to-samsung-28-02-2013/

как се казваше приложението с което се правят снимки с бутона за силата на звука?
:nosepick:
...iPhone 4 и имаше бели петна на бял фон.

Как само звучи :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм с 4S 6.1.2 - 3.4.02, ФО, въпроса ми е ако го джейлна до 6.1.2 после щом не трябва да връщам бекъп няма как да запазя контaктите си и т.н, нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява от шпециалист:

MacBook Pro "Core i7" 15" 2011 4 Corses....

.....Chipset Model:

AMD Radeon HD 6750M

VRAM (Total): 1024 MB (1TB) :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз пари за нищо свързано с компютри/телефони/техника не давам, камо ли за някво tweak-че Малко тъпо звучи но наистина е така. Добре че не съм developer че щях много да се дразня на себе си
Някой знае ли как се лекуват приложения в 25рр ? Никъде не намирам отверка и ключ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нужен ми е iFile 1.8.0-1, пиша в App Store iFile 1.8.0-1, но не излиза нищо.

Из форума на вести.бг:

Еххх,...Минало НЕзабравимо:

Сър е гей. Сър не е Сергей. Сергей не е сър. Сър е английска благородническа титла. Сър не е чувал за България. Сергей е чувал. Учил е и в Москва. Сърът живее и не работи в Англия.

България е държава. България не се управлява от гей. България се управлява от Сергей. Той поне е чувал за нея. Нищо, че няма един ден трудов стаж.

България не е територия. България е бащиния. Не се управлява от цар. Царят не е българин. Царят е Сакскобурггот. Каквото и да е това. Царят знае. Той няма нужда от диплома. Не го питайте за такава. Той знае. Никой не знае какво знае той. Най-малкото, знае да брои до 800 дни. Май знае и до двеста и петдест милиона евро да брои. За съжаление.

В България няма етническа партия. ДПС не е партия. ДПС е бащиния на Доган. Доган не е етнически турчин. Етническите турци са бащиния на Доган. Доган живее в сарай. Не е негов. Никой не знае чий е. Само се досещат.

В България се живее добре. В България не се живее добре. Едното от двете е вярно. За депутатите и правителството вярно е твърдение едно. За останалите... да се задоволят с две.

Юпито е високвалифициран кадър. Юпито е високвалифициран крадец??? Милен е юпи. Приятел е с Кирил. Кирил е син на бащинията. И двамата не са сърове. Не е ясно какво свършиха. Най-малкото, какво свършиха с БТК. Не е ясно колко са квалифицирани. И за двете доказателства няма. Има адвокати.

Ние всички сме българи. Левски е българин. Левски е герой. Ние не сме. Левски не е гей. Гей не е обидна дума. Какво не сме ние? Ние сме доволни. Ние всички гейове ли сме????

Коричката е суха. Но я има.

Ама не са ни здрави зъбите. Счупихме ги да скърцаме с тях. Дробете коричката във вода. Да си вардим зъбите. Захар не се полага.

Втора серия... може би?

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-ДОБРИЯТ ЧАСТЕН ДЕТЕКТИВ ИЗВЪРШВА ИЗДИРВАНЕ,ПРОУЧВАНЕ СЛЕДЕНЕ,РАЗУЗНАВАНЕ.ИЗНЕВЯРИ-ПРОСЛЕДЯВАНЕ ,ВИДЕОЗАСНЕМАНЕ СЪС СКРИТИ МИКРОФОНИ И СКРИТИ КАМЕРИ.КРИМИНАЛНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ И ВСИЧКО ОТ КОЕТО СЕ НУЖДАЕТЕ.РАБОТИ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам андройд на IPHONE 3G 8GB но па никакъв начин не става как ли не пробвах какво ли не правих четох супер много статии и пак не стана какъв е проблема ???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...