Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Абе и мен ми се струва, че много смуче, а пък не съм слагал нито multitasking, нито wallpaper.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам проблем с Джейла с redsnow. Инсталирах iTunes 9.2. Ресторвах с iOS4 и после redsnow не иска да разпознае нито един от горепосочените релийси. Преди бях с FW3.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редсноу още е недовършен - затова джейлът е с кофти ефект и се получава това с батерията. Следете за нова версия.

Навремето така се получаваше с първите версии на QuickPwn при 2.0.2 и 2.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без джейл и пак го имам проблема... Според мен е свързано с връщането на бекъп, ама все още не намирам време да го пробвам без бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки от твоя пост - ще има 4.1 в най - скоро време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При мен на 3G ФО всичко мина по вода - чист рестор, после джейл и "set as new iPhone". Проблеми с батерията нямам, но мултитаскинга страшно ми забави телефона, очевидно паметта не му достига и май ще го махам.

Някой преборил ли е tethering-a с мтелска карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за леко несвързания пост, но от телефона и без фонетика не се получи много.

Днес говорих с ябълката за проблема с фонетиката.Казаха, че обикновено се приключва с бъговете от 2 до 12 седмици. Justin каза, че ще ми звънне като му отговори еngineer-a, към който е повдигнал случая с липсващата фонетика!

Ми като имаш толкова "топла" връзка с Apple, и по–специално с "отговорния фактор" Justin, с който звучи, че сте си на "ти", що не спомена добра дума за нашия еngineer - Vlad, дето е в пъти по–качествен от епълския, доказано с отрочето му–iPhonetic...

Te Apple само "хаир" ще видят под формата на "благословии" към техните еngineer–и от нас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей logche,

Днес си поиграх 2-3 часа и тествах различни варианти.. За жалост единственото решение е Set as new iPhone :) Направиш ли бек ъп и интернета ти спира.. Не мога да си го обясна а лошото е, че няма как да си върна СМС-ите ако го дам Set as new защото няма как да го джейл-на :( Тъпа ситуация, дано скоро излезне някакво решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не се научихте да търсите и четете, преди да плачете веднага, ей....

За: iPhone OS4 restore на Messages

....

А иначе – за да си нямате проблем с връщане на инфо, настройки, и т.н. препоръчвам преди качване на iOS4 да направите бекъп на каквото ви е нужно, за ipa приложенията – с Chronus, работи и на iOS4, за тези от Cydia (deb) – с PKGBackup (за него още не знам дали работи на iOS4).

Само не трябва да се забравя правилото – преди да дадеш рестор през Chronus на съответното приложение – първо да го отвориш, и направиш еднократно действие с него (напр. – да пратиш СМС, или получиш такъв)...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми направи впечатление, че липсва GameCenter в 4.0, а в 4.0 GM я имаше о_O

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само това липсва, беше споменато при обявяването на iOS4 наличието на сортиране снимките по лица и geolocation. В тази версия има само някакъв таб Places във фото апликацията, но няма никакви опции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

joshua1982, Faces го има само ако си си качил снимките под Mac на които предварително си посочил лицата на хората.

Places го има независимо под каква ОС синхронизираш телефона и показва къде са заснети снимките които са на телефона ти (стига да са заснети с апарат който поддържа geotagging или пък с iPhone 3G/3GS/4 на който му е разрешено камерата да използва GPS-a)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, GameCenter съм сигурен, че знаеш, че беше обявен да излезе есента. Просто в 4.0 GM са го били сложили, за да могат разработчиците да поработят с него до излизането му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dachevradoslav, това съм го пропуснал. Сега гледах представянето на 4.0beta и казват "It's a preview in iOS4 and will be availble for everyone later this year"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БДС е супер

Ако си 55+ годишна лелка дето се учила на пишеща машина може и да е, аз обаче съм само на 28 и на т'ва чудо никога не съм можел да пиша. Буквално целя буквите по 10ина секунди. Пълна безумица, дори без да коментираме факта че липсва българското ударено ѝ за сметка на руските Э и Ы което е необяснимо с оглед на наименованието БДС. Не разбирам какво им пречи да ги има и двата варианта...

Редактирано от Mr.Enrich
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля... Jail-нах си IOS 4 на 3G-то с redsn0w 0.9.5b5 и работи перфектно!!

http://wikee.iphwn.org/howto:rsbeta

Редактирано от Nikolay K
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лети направо!! и аз не мога да повиарвам... стана от първият път а това рядко се получава при мен!

Сега си адвам нещата от Сидиа и засега имам "0" проблеми със сработването!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих и аз преди малко 4.0 да видя за какво иде реч но забелязвам, че ми мобиле терминала не ми работи, някой друг с не работещ терминал и има ли лек за това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето Ицка:

Mobile Terminal for iOS4

okq249.png

Инсталирайте преди това CoreUtilities от Cydia.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас забелязал ли е понижаване на силата на звука от високоговорителя, когато се слуша музика от iPod-а(3GS iOS 4 без jail).

п.с: тоя БДС ме побърква

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, при мен е добре!

пс. И мен ме побърква :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...