Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Справих се и аз. Сега се опитвам да оправя мобилния интернет. Някой с подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ди променял файла който е за Call Forwarding? От опътването в тази тема: http://bgiphone.com/showthread.php/779-Премахване-на-Call-Forwarding-при-FW-3.x.x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз коригирах фйла и нета през 3G угасна и трябваше да го върна. И виж дали не трява да въведеш настроките ръчно. Аз съм на Vivacom ипри мен върви без да съм настройвал каквото и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Справих се и аз. Сега се опитвам да оправя мобилния интернет. Някой с подобен проблем.

Аз имах същия проблем. Просто си качих бекъпа, синкнах контактите си с Outlook и като рестиорнах не си качих този път бекъпа ами само синкнах отново контактите от Outlook, т.е. синкнах след като си направих "setup as new phone".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тетъринга си бачка перфектно. Сложих само inet-gprs.mtel.bg и няма никакви грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да ги въведа ръчно, не намирам къде. Много странно. Нета ми трябва много утре сутрин пътувам и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въведи това, което Anthony написа и ще ти се активира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казвам, че там като отда и не мога да пипам нищо. Има само он и офф, качих папк 28401, рестартирах и пак нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си правил някакви промени за махане на Call forwarding например, това меню изчезва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony как подкара tethering-a? Или си на Глобул и го имаш като меню? При мен на мтел не мога да го подкарам. Пробвах различни профили но не става. Нека някой ако го е подкарал да сподели профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищичко не съм пипал. След рестора, jail, unlock и ...толкоз. Нищичко не съм пипвал. Няма нет и това си е...откачам вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тетъринга си бачка перфектно. Сложих само inet-gprs.mtel.bg и няма никакви грижи.

Никакви профили не ти трябват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, сега установих, че и на мен ми няма celluar network , а след рестора съм убеден , че бяха активни, но реших днес да си сменя картата и да си настроя нета , ама нейсе настройки, а след последния рестор не съм пипал нищо в и около тази работа ( callforward, лого и т.н) но явно нещо е бръкнало и там .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от джейла и след него го имах , нещо е бръкнло и при бъндалите, сега го гледам и мисля , че открих, ама ми трябва малко време .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де :())), имаше го , ама сега го няма .

picturech.png

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно... изчезнало ми е това меню, имам само настройки за Cellular Data и MMS. И аз като колегата kawabiker почвам да деинсталвам неща от кидиа да намеря виновника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...