Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Кидия вика :rolling:

Аз нямам джейл. Като нищо той може да прави нещо :think:

пп. Ресет нетуорк сетингс?!?

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и за MMS няма настройка. Според мен при unlock се бъзика нещо. Сега мисля един нов restore да направя и да пробвам пак. Ако не се оправи се връщшам на 3.1.2. без нет е изключено да се мъча. Сега ресетвам сетингите на мрежата........нищо

Редактирано от demonaz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нито джейла, нито ънлока, някоя тъпня от Сидия е , какво си качвал от там, дай да видиме, да го хванеме кое е !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата картинка е при мен на прясно ресторнат и джйелнат 3Г и още преди ънлока и каквото и да е инсталнато от Сидия пробвах но го нямаше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е направо нереално , във файловете всичко си има

Свали

ето ги, трябва да може всичко да се направи,callforwarding и т.н. , трябва да има и настройките за нета, но нейсе, какво става незнам, нека ако иска някой , по на ТИ с материята , да ги погледне и да си каже меннието .

П.П. pe6o666 имаше ги, 200 % съм убеден, във файловете също се вижда , че трябва да ги има, ама ............................

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз не мога да се свържа с интернета. Пробвах на два телефона и на двата не тръгва, като на единия му бях сложил папката за мтел 28401, което даже не преахна и доасдния надпис за Call Forwarding.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключение в няколко думи. Чист restore, jail, деактивиране на 3G, unlock, копирах файловете в unknown bundle, restart и.....нищо...няма нет. :) Нищо не съм слагал от Cydia. Давайте идеи, не съм само аз, из чуждите форуми и там са писнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, и на 3.1.2. ми беше изчезнало това меню, но тетъринга и ммс продължиха да ми работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почвам рестор, след 15 минути, ще пиша, какво се случва .

П.П. Тони, на 3.1.2 дори и да изчезнеше, лесно можеше да го "покажеш" , а тук, във файла е сетнато да се вижда и пак го няма .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стискам палци. Много хора ще зарадваш ако се намери решение. Описи после всичко подробно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз три рестора правих на 4.0 и имах менюто

Май е време да отделим темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4-ти пореден рестор за днес и менюто го няма!

Този път махнах отметките за мултитаск и уолпейпър и пак го няма ?@?

Чудя се дали изобщо на някое 3Г с джейл в момента му върви интернета ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мене върви Vivacom (не съм въвеждал никакви настройки). Нямам меню за tethering не знам дали след рестор-а съм го имал.

П.П. Мога да пусна снимки ако не ви се вярва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат с jail, но с ФО и при него няма проблем с нета. Но при мен и преди unlock-a го нямаше менюто, вече 4 рестора правя. Проблемът май е само при заключените 3G.

Редактирано от demonaz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

зравейте при мене върви нета с отключен тел.съм само дето нямям настройки за ммс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказвам за днес, утре пак ще го мъча .

Май наистина, ще трябва нова тема да се прави !

Хорааа, дойде нетаааа :)

Проблема е в джейла, въпреки всичко !

Утре ще си поиграя пак , за да се уверя и ще пусна ръководство, тамън да видя кога ще изчезне !

img0002ae.th.png

img0001re.th.png

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как утре бе човек. :) Утре пътувам, днес ми трябва. Ще дойда да те разцелувам ако си го подкарал. :) Давай решението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако толкова ти се целуват мъже, къде си тръгнал да пътуваш утре, баш когато ще има парад в София на мъжете, които обичат да ги целуват? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се ебавай, че верно незнам на какво съм способен, от 11 ч. днес се занимавам...ичетох едно чудо литература. Изпих една бутилка мастика и на бири го карам вече...Жена ми ще ме изгони, трагедия... давай нета, абстинентен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен проблема е в джейла. След него изчезва менюто за настройки на тетъринга и след спиране и пускане на settings изчезва и менюто - internet tethering on/off.

Колега demonaz давай с чист рестор и без джейл и ще имаш нет :) Не случайно още е бета червения сняг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 4.0.1 идва следващата седмица (най-вероятно Понеделник). За повече информация: http://gizmodo.com/5573284/rumor-ios-401-update-coming-on-monday-will-fix-reception-problems

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...