Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Неприятен бъг в iPhone 4 или iOS 4.0?


Severus

Recommended Posts

Ами щом си се почуствал така...

Платените приложения си стоят в акаунта ти и можеш да ги теглиш колкото си искаш, в айтюнс стоят също. Сам си прави извода.

Колко предупреждения има, мислиш, да не се връща бекъп от и в/у джейлнат тел? Хеле пък и на хардуерно различен модел???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да неможе да се даде чист рестор на iOS 4, след като са омазали телефона с бек уп?

П.с Питам от любоитство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос, че май са се опитвали да ползват backup от по-стар модел(2G,3G, 3GS).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

lollyv.jpg

Днес имах възможността да си поиграя с телефона на Trader.

Проблем с обхвата има. Точно такъв , какъвто е показан в хилядите youtube филмчета и описан в хилядите постове по форумите.

Това, което установихме е, че обхватът бавно почва да деградира. Дано някакви софтуерни настройки на антената намалят този неприятен ефект.

Иначе дисплеят е уникален. Пиксел не може да се различи. Сякаш всичко е перфектно нарисувано. Невероятно усещане.

Качеството на снимките и видеото са уникални за телефон. Много е бърз.

На външен вид е красив, но неудобен за хващане и лесно може да бъде изпуснат. Без бъмпъри, кори и тем подобни шитни, ще е неудобен за ползване. А, и с тях ще изчезне проблема с антената.

Редактирано от ammcfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3 GS, iOS4, неотключван, без джейл. Няма проблем с обхвата нито на 3Г, нито на ГПРС. Оператор: Глобул

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубав доклад...не прочете ли, че става дума за инженерна недомислица в iPhone 4 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблемът е лесно разрешим за бройките които предстои да бъдат пуснати на пазара. Безцветно лаково покритие, за ограничаване на електропроводимостта би заместило гуменките и най-важното, 0% промяна в дизайна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко решения...

Силиконова гривна за ръка...

rubberbandphone.jpg

Тиксо :)

iphone4-fix.jpg

...или хендс фрий :D

iphone4face.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Което естествено няма да се търка и всичко ще е розово. Пълен срам е това с обхвата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е.. Аз пък мисля, че едно добре изрязано и залепено безцветно тиксо ще свърши.. Перфектна работа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че ще свърши работа, ама поне мен само мисълта че го има тоя "мод" с тиксо по телефона ми ще ме изкарва извън нерви денонощно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@bboyg

Това твоето се нарича издребняване.. Не стига, че имаме 1GHz и Retina дисплей, ами ти искаш и.. Нали знаеш.. Хората му позволили да седне на леглото, а той се качил върху него и започнал да се друска :)

Shamane, добра инвестиция е :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, баси издребняването?!?

Дай една камара кинти, пък си лепи тиксо на телефона :)

Без мен засега:snooty:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че издребнявам, но не мога постоянно да го следя дали не се е отчекнало някое ъгълче на тиксото и не е започнало да събира боклуци. Това е все едно да сложиш найлон на счупеният прозорец на Q7 зада не ти духа и така да си го караш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си хас, подобна наглост от страна на Apple не съм очаквал - било нормално, който не му "утървало" да им даде още 30 долара за да си ползват телефона като телефон. NO COMMENT.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво е ако не е издребняване.. Като не си готов да гледаш тиксото, защо не си купиш бъмпер...

Сигурен съм, че за iPhone 4 тепърва ще излизат псевдо бъмпери, които ще са хубави и ще са на по 10 лв.

Плюс това, сигурно бъмперите на епъл са хубави (от страна на качество). Така, че просто не виждам защо да се отказвате от такъв телефон само заради някакви "глупости".

Знам ли.. Това си е мое мнение, но все пак.. Погледнете реално! Къде ще видите друг такъв телефон? Заслужава си да платиш още 50лв. отгоре, за да го ползваш пълноценно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да пробвате и ако не ви харесва да ми го подарите. :-)

п.п. Глупав съм а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво е ако не е издребняване.. Като не си готов да гледаш тиксото, защо не си купиш бъмпер...

Сигурен съм, че за iPhone 4 тепърва ще излизат псевдо бъмпери, които ще са хубави и ще са на по 10 лв.

Плюс това, сигурно бъмперите на епъл са хубави (от страна на качество). Така, че просто не виждам защо да се отказвате от такъв телефон само заради някакви "глупости".

Знам ли.. Това си е мое мнение, но все пак.. Погледнете реално! Къде ще видите друг такъв телефон? Заслужава си да платиш още 50лв. отгоре, за да го ползваш пълноценно!

Кажи ми, че се шегуваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobilenews.bg/bg/articles/view/6738/1_7_miliona_prodadeni_i_phone_4_za_3_dni/

На който не му харесва в М-тел го чака HTC, останалите на опашката :)

Аз лично ако дам 2 бона за телефон (никакъв шанс да стане) няма да ми се свидят за протекция 50-100 лв. и без бъг.

Наглост ли?

Кое е наглост, че направиха най-добрия компютър с екстрата телефон и оставиха потребителя да си избере опаковката...пластмасовото 3g и 3gs повече ли ви харесват.

Купете си по един и после плюйте, не видях негативно мнение от човек който се е докоснал до него.

http://gelaskins.com/store/skins/phones/iPhone_4/pg/2

Още се чудя кое ще му отива най-много, но всичките покриват "злощастната" лаистна.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма да си купя. Не и докато не се отстрани ДЕФЕКТЪТ. Огромна НАГЛОСТ е да ти продават дефектен продукт. Какъвто и да било той. А че има малоумни, които ще купят от Стив Джобс и изпражненията му, това е друг въпрос. Бегом на опашките и се чувствайте късметлии и богоизбрани :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...