Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Неприятен бъг в iPhone 4 или iOS 4.0?


Severus

Recommended Posts

До днес не сам имал никакъв проблем с сигнала дори и да го държа с двете си ръце.Имам го от 4 дни и е ФО iPhonе 4 32GB.Мога да кача и видео,ако има желаещи.Дори лошо изрязаната карта от мен на Виваком не попречи на сигнала.

Редактирано от Mkarchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен зависи и от типа кожа колкото и смешно да звучи, при по мазна кожа става яко окъсяване, може някой с по сух епидермален слой да няма проблеми знам ли и аз :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, да. То си зависи най-вече от мъртвата кожа по ръката като цяло :D

За пример.. Да си сложи ръката едно 5 годишно дете и да си сложи ръката един 60 годишен дядо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 34 съм и един доктор обеща да ми извади и двете ръце от .... ми безплатно. Иначе типът на кожата ми е смесен естествено. Ще направя видео за да защитя кожата си

Редактирано от pe6o666
цензура
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

......Ама да си признаем, няма по-хубав телефон от АйФон, колкото и да го плюете тук, сигурен съм, че дълбоко в душите си искате да го държите в ръчички....

Защо реши че плюем телефона?!?

Плюем инжинерите и наглостта на Apple!

Телефона си е страхотен откъдето и да го погледнеш!!!

От както се появи искам да го притежавам :mrgreen:

Засега ме спира тази недомислица с антените и затова ще си чакам :mad:

пп: Mkarchev, внимателно с писаниците де

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега е момента и за един спрей iSkin който да създава защитен слой върху самите ръце на човек. Така поне няма да се загрозява телефона с каквито и да било протектори върху него.

П.С. иначе и аз вече съм с една черна бройка iP4 ФО. Има си го намаляването на силата на сигнала, но честно казано до сега не съм успял да го докарам чак до там че да изгуби мрежа, и още не ми е прекъсвал разговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересни неща намирам из коментарите по темата в друг сайт ...

Епъл вече имат свободна позиция "Антенен Инженер". - http://jobs.apple.com/index.ajs?BID=1&method=mExternal.showJob&RID=55849&CurrentPage=1

Има доста злобни коментари срещу Apple. Не знаех, че имат толкова много хейтъри. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обоснованата критика не е хейтърство. Както споменах - време е да изтрезнеят. Хората не купуват стоки само заради ябълката на капака, искат качество за парите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за инженерите го обсъдихме вече в темата с бъга... Май пак се оформят две едни и същи спам темички!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо реши че плюем телефона?!?

Плюем инжинерите и наглостта на Apple!

Телефона си е страхотен откъдето и да го погледнеш!!!

Прав си, прав си, не беше правилно да обвинявам телефона, не е той виновен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, клипчето изби рибата! НО КОМЕНТ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, два дни си играя, има проблем определено, но само ако тенденциозно притискаш и то доста сериозно телефона, и то при супер неудобна позиция на ръката, така е поне при мен, но бога ми, не мога да Ви обясня къв е ефекта като го пуснете за първи път, като пощракате, божествено втори ден не съм на себе си, всичко което винаги съм мечтал....безумно добро, ако трябва ще си го лакирам с безцветен лак, но аз до сега не съм имал грам проблем с сигнала...дано кожата ми е такава или не знам си кво още.

Нямам търпение за сидия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, два дни си играя, има проблем определено, но само ако тенденциозно притискаш и то доста сериозно телефона, и то при супер неудобна позиция на ръката, така е поне при мен, но бога ми, не мога да Ви обясня къв е ефекта като го пуснете за първи път, като пощракате, божествено втори ден не съм на себе си, всичко което винаги съм мечтал....безумно добро, ако трябва ще си го лакирам с безцветен лак, но аз до сега не съм имал грам проблем с сигнала...дано кожата ми е такава или не знам си кво още.

Нямам търпение за сидия...

smiley-sex023.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво отговаря Apple на нападките срещу дефекта в iPhone 4 !

(Съжалявам , но английския не ми е толкова силен и затова го копирам без превод , ако някой може да помогне е добре дошло.)

"July 2, 2010

Letter from Apple Regarding iPhone 4

Dear iPhone 4 Users,

The iPhone 4 has been the most successful product launch in Apple’s history. It has been judged by reviewers around the world to be the best smartphone ever, and users have told us that they love it. So we were surprised when we read reports of reception problems, and we immediately began investigating them. Here is what we have learned.

To start with, gripping almost any mobile phone in certain ways will reduce its reception by 1 or more bars. This is true of iPhone 4, iPhone 3GS, as well as many Droid, Nokia and RIM phones. But some users have reported that iPhone 4 can drop 4 or 5 bars when tightly held in a way which covers the black strip in the lower left corner of the metal band. This is a far bigger drop than normal, and as a result some have accused the iPhone 4 of having a faulty antenna design.

At the same time, we continue to read articles and receive hundreds of emails from users saying that iPhone 4 reception is better than the iPhone 3GS. They are delighted. This matches our own experience and testing. What can explain all of this?

We have discovered the cause of this dramatic drop in bars, and it is both simple and surprising.

Upon investigation, we were stunned to find that the formula we use to calculate how many bars of signal strength to display is totally wrong. Our formula, in many instances, mistakenly displays 2 more bars than it should for a given signal strength. For example, we sometimes display 4 bars when we should be displaying as few as 2 bars. Users observing a drop of several bars when they grip their iPhone in a certain way are most likely in an area with very weak signal strength, but they don’t know it because we are erroneously displaying 4 or 5 bars. Their big drop in bars is because their high bars were never real in the first place.

To fix this, we are adopting AT&T’s recently recommended formula for calculating how many bars to display for a given signal strength. The real signal strength remains the same, but the iPhone’s bars will report it far more accurately, providing users a much better indication of the reception they will get in a given area. We are also making bars 1, 2 and 3 a bit taller so they will be easier to see.

We will issue a free software update within a few weeks that incorporates the corrected formula. Since this mistake has been present since the original iPhone, this software update will also be available for the iPhone 3GS and iPhone 3G.

We have gone back to our labs and retested everything, and the results are the same— the iPhone 4’s wireless performance is the best we have ever shipped. For the vast majority of users who have not been troubled by this issue, this software update will only make your bars more accurate. For those who have had concerns, we apologize for any anxiety we may have caused.

As a reminder, if you are not fully satisfied, you can return your undamaged iPhone to any Apple Retail Store or the online Apple Store within 30 days of purchase for a full refund.

We hope you love the iPhone 4 as much as we do.

Thank you for your patience and support.

Apple

Press Contacts:

Natalie Harrison

Apple

harri@apple.com

(408) 862-0565

Steve Dowling

Apple

dowling@apple.com

(408) 974-1896"

Сега всеки сам може да реши кой е прав и кой крив! Въпреки че , все пак това е официално становище.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Формулата....гати якото замазване...Ами като пада обхвата до ниво загуба на мрежа и търсене на сигнал какво ще рече - имаш мрежа ама просто по формулата им ти дава No signal?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плачат за осъдителна присъда. Пожелавам успех на завелите дела. Това е безочие и абсолютна наглост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ, останах изключително учуден, че iPhone е най-използваната камера във Фликър :| Вероятно сега с 4 ще се наложи да махнат Nokia и Blackberry защото ще бъдат съвсем ниско в графата :D

3-5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, четох някъде, че това писмо беше определено като фалшиво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти видя ли заглавито на темата и какво общо има постът ти с нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказах се прав, когато предположих, че софтуерно ще рисуват чертички :D

Това се казва замазване на проблема.

Не е фалшиво.

http://www.apple.com/pr/library/2010/07/02appleletter.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...