Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Неприятен бъг в iPhone 4 или iOS 4.0?


Severus

Recommended Posts

Не говорим за богоизбрани или за късметлии.. Говорим за личен избор! Не можем да съдим хората, които ще си го купят, не можем да съдим хората, които няма да си го купят. Пак казвам.. Живеем в демокрация и всеки има право на избор. Ако дадете 1500лв. за телефон, мислите ли, че ще ви спрат 10лв.?

Един простичък пример е.. Купуваш си кола без музика. Колата е перфектна (външен вид, двигател, интериор.. всичко), но и куца музиката, а ти си голям фен на ауто музика.. Разполагаш с 10 000лв... Колата ти струва 10 000лв. Даваш ги, защото си заслужава.. Събираш пари и си правиш музика, нали? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе ти май не четеш какво пиша. Продават ти ДЕФЕКТЕН продукт. Кое не става ясно? Това не е като да няма ММС или да на не можеш да изпращаш контакти през СМС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е Антъни, и в духа на примера с колата все едно да си си купил кола обаче тя да може да върви само ако си сложиш розови гуми, същото е, аз си харесвам 4-ката така без бъмбър/розови гуми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти не съм виждал iPhone без защитен калъф. Още когато си купих 2G, не го използвах докато не се сдобих с предпазен калъф. Същото беше положението с 3g & 3Gs. Когато му дойде времето ще е така и с iPhone 4. Следователно, този проблем за мен не съществува :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони, безочливо е да ти пробутват инженерна недомислица и върховна наглост да ти продават "кръпка" за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ги оправдавам, просто за мен това не е пречка. По сериозен ми се вижда проблема с жълтите петна (ако са масово явление) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С жълтите петна се оказа, че наистина е от незасъхнало лепило. Вече почти няма оплаквания от тях. Що се касае до калъфите. Много хора ползват такъв тип, от който телефона се изважда и се ползва "голичък" :)

Има вече група в Facebook - http://www.facebook.com/#!/pages/Petition-to-Apple-Fix-Your-iPhone-4-Design-Problems-With-Free-Cases/119366151441981

А, известната американска адвокатска кантора Kershaw, Cutter & Ratinoff проучва възможността за завеждане на колективен иск с/у Apple - http://www.kcrlegal.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е бъг, защото конструкторите са технически грамотни хора и на всеки от тях е ясно, че не само докосването до антената ще създаде проблеми, но и внесения капацитет от ръката.

Въпросът е там, че вече не им е достатъчно да тормозят хората само със софтуерното ограничение на фунциите на телефона и е ред вече и на хардуерно такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В садизъм ли да ги обвинят :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако държите четворката с бъмбър в ръка, усещането е като при предходните модели. Без бъмбър все едно имате съвсем друг телефон в ръката си.

Бъмбъра си заслужава всяка стотинка :). Лично аз досега съм позвал предходните модели без никакви подобни предпазни средства, но като взех 4-та, не се замислих за бъмбъра изобщо. А за този бъг още не се знаеше.

Също помага и при ползването на навикацията. Преди имах лепкава гума под екрана в колата, а сега вече не ми е необходима.

Т.е. плюсовите са достатъчни, за да си ги вземе човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво е ако не е издребняване.. Като не си готов да гледаш тиксото, защо не си купиш бъмпер...

Сигурен съм, че за iPhone 4 тепърва ще излизат псевдо бъмпери, които ще са хубави и ще са на по 10 лв.

Плюс това, сигурно бъмперите на епъл са хубави (от страна на качество). Така, че просто не виждам защо да се отказвате от такъв телефон само заради някакви "глупости".

Знам ли.. Това си е мое мнение, но все пак.. Погледнете реално! Къде ще видите друг такъв телефон? Заслужава си да платиш още 50лв. отгоре, за да го ползваш пълноценно!

Не съм готов да гледам нещо на телефона си различно от това, което аз искам да е там!

К'ви бъмпери, к'ви 5 лева?!?

Прав си за едно, къде ще видим друг такъв телефон, дефектен и вместо да го изтеглят и да оправят проблема, ти пробутват някаква щуротия :)

Все едно да си купиш автомобил с дефекни спирачки и за да си го ползваш нормално, да трябва да си купиш от производителя, по-точно той да те навежда да си купиш парашут, за да можеш да спираш :no:

iSiktir :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

me_neither.jpg

Е те на това съм се смял много :)

Въпрос на личен избор е цялата работа с i4. За мен също е адската тъпотия и абсолютно недопустимо да продаваш дефектен продукт! Ще видим сега какви ще са отзивите от ъпдейта, пък знае ли човек.. може и да го фикснат (поне лесно могат да напишат код който да замаскира ситуацията със сигнал индикатора :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак си мисля, че е спекулация. Спомняте си избухващите дисплеи на 3GS като атомни бомби. Вчера го държах около минутка и сигнала не мръдна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай Трейдър дали е спекулация. Може да зависи и от капацитета на човека, който го държи. Не всички сме еднакви електрически (и не само).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз лично съм пълен с енергия. :) Ето и aaaaaa чете, той също ще потвърди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Държа телефона така от 10 минути с включено 3G и обхвата не мърда!

Все още никой не е направил по-добър телефон от 3GS, а за iPhone 4 мисля че не трябва да коментираме.Казвам го от опит понеже 4 дена го ползвам и съм много доволен.Надявам се това да е от полза на колебаещите се!

П.П. Нищо ,че е високо гроздето-сладко е. :)

Редактирано от aaaaaa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Това, че при теб няма проблем не означава, че при другите няма!!!

Не става въпрос за плюене. Аз лично съм го пробвал и го има проблема. Праско също има четворка и при него има проблем. Още едно момче от форума с четворка и то е с проблем. Влез в най-големия iphone форум и ще видиш, какво пишат американци и англичани. Клиповете в youtube са хиляди. Колективни искове се започват...петиции...всички най-големи медии го отразяват....

Що не пуснеш едно филмче, как държиш с пръст канала между двете антени и обхвата. Но поне минута.

Защото има и такава тема. Нямате проблем с обхвата - докажете го. И може да се каже, че до сега има само едно филмче.

Ама отиди някъде където имаш 3, 4 чертички. Да не ти е фул обхвата. Качи си и програмата speedtest - безплатна е в appstore, и замери скоростта с и без закъсяване на антената.

Редактирано от ammcfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Няма специализиран сайт, който да е правил тестове и да не е установил проблема.

Видно от линка е, че не е и от типа сим карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G, ФО джейлнат с RedSn0w 0.9.5b5/3,4,5 - обхвата пада с две чертички.

iPhone 3G, ФЗ джейлнат с RedSn0w 0.9.5b5-3 - обхвата пада с две чертички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4:

При мен от 3Г пълен обхват, махам бъмбъра, хващам го мъжката и обхвата пада до нула.

Не знам ако го хване жена, може да се вдигне :)

ПС:

Пробата съм я правил с два айфона.

Редактирано от prasko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, колегите да са с женски ръчички и затова да не пада...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, колегите да са с женски ръчички и затова да не пада...:)

Ти си направо Супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, с дърти мазоли. :mrgreen: Сега ще снимам поне 2 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...