Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Неприятен бъг в iPhone 4 или iOS 4.0?


Severus

Recommended Posts

Искам speedtest да пускаш! :)

Ако са с мазоли, те са изолатор. Няма какво да стискаш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

apple-job-search-antenna-engineers.jpg

Явно са уволнили всички инженери антенаджии :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че не трябва да те задължат едва ли не, да си купиш някакви допълнителни глупости, че да имаш пълен обхват. Аз на моето 2G имам две калъфчета и никога не съм ги ползвал. Този телефон е с красив дизайн и за да му се наслаждаваш не трябва да се използват такива простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе е*ал съм ти дизайна. С тези две стъкла изтървеш ли го, отпиши го. Задължително кейс, ако ще и от онези гумените ръкавици на чистачките с мъркуча, оранжевите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, с дърти мазоли. :mrgreen: Сега ще снимам поне 2 минути.

Коле, къде е клипчето?! ;) Да не правите монтажи? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бре, не е дошъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc послушах съвета ти и пробвах със speedtest.Чертичките на обхвата намаляха с 2 но в данните от теста разлика много много няма.(Все пак за чертичките беше прав-наистина има лек спад в обхвата но не мисля че е фатален)

[ATTACH=CONFIG]4064[/ATTACH]

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме видео :)

Има и нещо друго. Експертите казват така. Чертичките показват колко добре телефонът "вижда" най-близката мобилна клетка, но как мобилната клетка "вижда" телефона е нещо друго. Тоест, може вие добре да чувате отсрещния, но той вас да ви чува накъсано....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, реалните тестове ще са с времето , по време на разговори или и-нет сесия. Чертичките показват пилотния сигнал от клетката, но не и реалното качество/скорост на връзката.

Също не забравяйте, че качеството на сигнала към и от клетката зависи най-вече от пряката видимост, броя клетки в района, интерференцията с околните сгради/предмети/други безжични връзки, така че ще е много трудно да се установи реалната разлика в качеството. Сетете се сами, какви експерти трябва да заведете в съда, за да докажете че има проблем и осъдите епъл - на какво? На връщане на парите за телефона или на замяна на апарата. Тъжно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно като при мен. Превключи направо от 3G на EDGE!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не. Губи обхват. Няма значение 3G, EDGE...

Ще си купим едно калъфче за 20лв. Не се тормозете :)

Редактирано от ammcfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с 4-ка на глобул да тества? Имам едни съмнения...

Клипа на Thunder с друг модел, ме навежда на други мисли за проблема. На 900/1800/1900MHz, човешката ръка не би трябвало да оказва такова дзверско влияние. Софтуерен бъг или по- скоро пропуск в програмирането на предавателя в 4.0.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

С Глобул всичко е 6. Днес видях една група американци пред Германос. Купуваха си глобулски сим-ове и се пазаряха за евтин роуминг.:)

P.S.

Клипа на Thunder не е с iPhone4...

Редактирано от ammcfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът е обявите за работа за длъжността - антенен инженер. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва е е**на работа както и да го погледнеш...

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обхвата където съм снимал е много лош и непостоянен. При същите условия 3GS драстично губи обхват. Sony Ericsson-а на жена ми също губи обхват до 0-1-2 чертички, но само iPhone 4 тотално загубва оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не сте в някои катакомби от 44 година бре. Намекнах ви, няма да ходите по морета тази година, ами на село с мотиката, мазоли да хванете и да си ги ползвате за излолация. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...