Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iOS от 4.1 до 6.1.2 (Custom FW) с помощта на Sn0wbreeze 2.9.14 (за Windows)


John Digweed

Recommended Posts

Я, виж с десен бутон върху приложението, дали има опция run in compatibility mode и избери XP или 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 417
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    75

  • Grievous

    27

  • The Shaman

    15

  • Sladichuk®

    9

И аз съм с 8, snow-a както съм го свалил, така го пускам - без съвместомст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марианката, не става по твоя начин къстъма.

d: свали и пусни sn0wbreeze (0.9.7 мисля е последния) - ifaith mode, select ipsw (посочваш 5.1.1 ако имаш за него shsh), select shsh, general, тикче на activate ако нямаш оригинална карта за активация, чакаш да стане custom-a,

Дава ми грешка вече 2 пъти. Просто не минава.

За 5.1.1 имам две запазени SHSH едно 5.1.1 другото 5.1.1b.

С първото дава грешка с второто дава че не е това(т.е сега видях че е 208 и наистина не става, ама другото си е ок 206).

Иначе както е написано в началото на темата си минава без проблем. Там зациклям на грешка 1602.

Голяма тъпотия с този Update :smile:, оказах се карък. Настъпих всички възможни мотики.

Shaman писах ти лично. Ти си моя вариант ако си съгласен, че не искам да го продавам телефона. Много ми е запазен и ми се свиди. Смятам да го ъпдейтна и Jail и да го давам на жената. Аз да скачам на по-восокото ниво.

Големи благодарности на Grievous!!!

След неговата помощ нещата се оправиха. Сега вече съм с 5.1.1, че и Jailbrake + Gevey(със снежинката нещо не сработва втори път преинсталирам за да открива картата автоматично).

Като я махна и набера ръчно 112 става, и настройките за интернета въведох ръчно, обаче не знам защо обхвата ми стои на една чертичка. Сега съм в центъра, ама ако съм някъде друга знам ли. Така ли трябва да бъде?

Редактирано от spenchoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, сега подкарах и снежинката да не ми иска набиране до 112(само 1-2 пъти давам самолетен режим) обаче нямам нито една чертичка обхват(имам лого на BG Globul и 3G). Телефона си работи даже имам и 3G на какво ли се дължи няма идея, ще трябва да прочета.

Пак много благодаря за помощта.

Добре като спра Celular нали спирам 3G -то, а не мен ми трябва.

Или това е само първият път?

Сега ще тествам.

Да така е явно и при мен с обхвата е така с чертите, но важното е че работи. След известно време ще споделя как се държи.

п.с.

Иначе със снежинката става без да набирам 112, но задължително минавам 2-3 пъти през самолетен режим(и това не е проблем).

Редактирано от spenchoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При някои гей-сим, обхватът винаги стои на една или липсва, не се коси ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Сутринта в туитър прочетох интересен пост, но дали е фейк - не знам.

Follow

566febc9da3d9cea4fac5dba07c048f1_normal.jpeg

@pod2g I'm Working On The iOS 6.1 Jailbreak And I'm Back @iPhoeniix@ih8sn0w @pimskeks @nitotv@MuscleNerd

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Как мога да активирам iPhone 4 6.0.1 без сим? Направих къстъм с snowbreez и накрая ми изписа че за го активирам трябва да го буутна с iBooty ама нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак. Трябваше да си запазиш активейшън тикета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам тук един 3GS 8гб заключен към AT&T, версия 5.0.1, baseband - 05.15.05. Искам да попитам дали с инструкциите в 1 пост сичко ще е наред и ако не, какви са забележките ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор, реших да попитам защото в http://bgjailbreak.com/ каза че не се отключва, а какво имаш предвид че може и да стане по-добре ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае дали може да се направи къстъм за 6.1 с някой инструмент , защото с тази версия на сноубрииз не става.Става въпрос за Iphone 4 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е наличен sn0wbreeze v2.9.8 :guitarred: Сега ще го тествам и по-късно ще напиша отзиви !

What is New?

  • Added 5.2/6.0.x/6.1 untethers provided by evad3rs
  • Added iOS 6.1 support for iPhone 3GS, and A4 devices.
  • Fixed Hacktivation issues on 6.0.x.
  • Fixed some iFaith mode bugs.

Работи идеално на 3Gs ФЗ iOS 6,1 !

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах на 6.1 от 5.1.1 с новия sn0wbreeze. Няма проблеми за сега :)

iPhone 3Gs ФЗ.

Къстъм, НЕ активиран!

http://www.multiupload.nl/Q4K442P3OR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шапката на темата е обновена.

Вече безопасно можете да ъпдейтнете iPhone 3GS и A4 устройствата до 6.1, като запазите бейзбенда, благодарение на Sn0wbreeze 2.9.8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да вметна за тези които са зациклили:

-Може да ви се наложи да го кикнете от рикавъри с TinyUmbrella-та след като направите джейла със Snowbreeze 2.9.8 .

-Също така може да нямате Evasion-а в Cydia след старта -> проверете и го сложете "ръчно".

П.П. Благодарности на Генерала!!! За пореден път . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

sn0wbreeze 2.9.9

What's new:

* Fixed issue with device not showing up in iTunes/xcode.

* Fixed bug when building iPhone3,2 (iPhone 4 GSM-Rev2) IPSW.

* Apple TV 2 bug fixes.

* Now adds evasi0n untether directly to Cydia (for future updates).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...